NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
nowa siłownia w Stalówce, nowa siłownia w Stalówce
Posty: 31
Dołączył: 27 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 23:52  
Cytuj
justyna_w
czy wiecie które panie instruktorki tam będą prowadzić zajęcia.
Podpinam się pod pytanie, bo tez jestem ciekawa....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 23:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2013r. 14:07  
Cytuj
Nawiązując do mojego ostatniego postu chodziło mi oto ze jak można komuś dać szanse skoro koleś bił kogo popadlo,ktoś się na niego krzywo popatrzył to dostawał,ja osobiście byłam świadkiem jak ten koleś przywalil chlopakowi tylko dlatego ze mu zwrócił uwagę żeby przestał bić innego . Ludzie go się boja więc jak mogą ćwiczyć w strachu ze zaraz dostanie jak się na niego krzywo popatrzy lub mu zwróci się uwagę. Koleś szalał i nikt mu ci nie robił bo ma plecy,a jeśli chodzi o jego umiejętność jako trener fitnesu i kulturystyki to jedna wielka pomyłka , teraz sobie wyobraźcie jak się ktoś poskarży na niego to podejrzewam ze mordobicie murowane . Szkoda ze taki fajny klub nie zainwestuje w profesjonalna obsługę tylko biorą ludzi z ulicy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2013r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
Widzę, ze niektóre osoby nie rozumieją. Ceny są bardzo dobre. W dużej mierze ograniczą hołotę, która przyjdzie obrobi Ci tyłek, krzywo się popatrzy i pójdzie nie spuszczając za sobą wody w ubikacji... poza tym kto idzie na siłke tylko na miesiąc ? bierze się członkostwo na dłuższy okres i wtedy cena miesięczna spada...
Poza tym wyposazenie maja dobre - jak ktoś się zna "Life Fitness" to firma gdzie Arnold Schwarzenegger trenował lata wstecz. Marudzicie, że cena 150zł to dużo a wydajecie sami na fajki miesięcznie 300zł... Ja skorzystam i wiem, że klimat będzie super. pozdrawiam niedowiarkówmlotek


Ceny są bardzo dobre wręcz wyśmienite jeżeli chodzi o Stalową Wole kto zapłaci 150zł za karnet to nie Warszawa czy Kraków gdzie takie ceny w sieciówkach są na porządku dziennym i dostosowane do zarobków ale nie w Stalowej a żeby utrzymać taki klub to koszta są sakramenckie jeszcze żeby sie to zwróciło to druga sprawa i na tym wyjść chętnie bym sie dowiedział ile klub bedzie przynosił strat miesięcznie i kiedy będzie głośno że z dniem tym i tym klub zostanie zamknięty bo za taką cene ile trzeba dać za karnet mało kto go kupi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 08:03  
Cytuj
CYTAT
justyna_w
czy wiecie które panie instruktorki tam będą prowadzić zajęcia.
Podpinam się pod pytanie, bo tez jestem ciekawa....


http://www.fabryka-zdrowia.eu/grafik/

W grafiku na stronce są imiona i nazwiska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 20:35  
Cytuj
I jak, był ktoś na dniach otwartych - jak wrażenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 10:40  
Cytuj
Byłem zobaczyłem . Oceniając jakość/cena bardzo słabo. Najdroższy klub chyba w całym regionie. Dla kogoś kto nie miał do czynienia z duzymi siłowniami ...szał, dla obytego w sieciówkach , sporo poniżej średniej. Klub ma 900m2 a jest tylko 9 bieżni i kilka maszyn siłowych. Nie trafia do mnie tłumaczenie że nie dojechało bo o klubie sie mówi od roku. Jeśli rok to mało na zamówienie kilku maszyn na czas to się pytam co robił manager zanim nim zostal. Klimatu brak jak narazie moze muzyka zawinila. W obsludze czlowiek znany ze slabych nerwow delikatnie mowiac -pomijam fakt innych spraw z ta rodzina zwiazanych bo te w toku.
Jak dla mnie dobrze ze nie otworzyli spozywki bo bysmy poumierali z glodu przez ich ceny. Aczkolwiek mam nadzieje ze beda mieli chetnych i trafia z oferta do obecnie niecwiczacych bo liczy sie cwiczenie nie wazne gdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 11:33  
Cytuj
Wlasnie, porownujac do duzych sieciowek w duzych miastach szalu nie ma. Bardzo male szafki w szatniach i brak lawek, mam nadzieje ze sie cos takiego pojawi. Sprzetu troche malo bo i miejsca nie jest az tak duzo. Ale jakosc sprzetu pierwsza klasa i takiego w stalowej nie ma nigdzie indziej. Wystroj i atmosfera ok, nie ma nawet co porownywac z piwnicznymi silkami w stalowej - tu jest cywilizacja.
Obsluga hmmmm - chyba ok, choc faktycznie jest tam jeden typek z szemranymi przejsciami, ale to juz jak ktos o tym wie, bic po mordzie kazdego chyba nie bedzie tam umiech

Cena karnetu wyjatkowo wysoka i to jak nasze miasto i to jak ogolnie na kraj.

Ale jak ktos ma kase to warto dla poprawienia nastroju tam chodzic. Najbardziej biadola ze drogo ci ktorzy siedza przed tv z piwem i fają w łapie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 15:14  
Cytuj
CYTAT

Obsluga hmmmm - chyba ok, choc faktycznie jest tam jeden typek z szemranymi przejsciami, ale to juz jak ktos o tym wie, bic po mordzie kazdego chyba nie bedzie tam umiech

moze do cwiczen predzej zmobilizuje :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Najbardziej biadola ze drogo ci ktorzy siedza przed tv z piwem i fają w łapie ...


Akurat takie osoby ciepłym moczem olewają tą i każdą inną siłownię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2013r. 09:13  
Cytuj
Wnętrza ładne, sale duże, szafki rzeczywiście małe, zobaczymy, co bedzie zimą...
Instruktorzy zajec grupowych ogólnie znani szerszej publiczności z zajec w innych klubach - moim zdaniem kadra dobra, co do siłowni nie wypowiadam się, bo nie wiem.

Ja im życzę sukcesu, fajnie byłoby, żeby rozwinęło sie cos porządnego w stalówce wreszcie...ale z tymi cenami i polityką rozliczeń (brak elastyczności i rodzajów karnetów) to jakoś mam duuuuże obawy, że sie utrzymają....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
Ja im życzę sukcesu, fajnie byłoby, żeby rozwinęło sie cos porządnego w stalówce wreszcie...ale z tymi cenami i polityką rozliczeń (brak elastyczności i rodzajów karnetów) to jakoś mam duuuuże obawy, że sie utrzymają....


No i... nowe rodzaje karnetów podobno już są ...czyżby taka szybka reakcja na uwagi klientów? no.no good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 12:03  
Cytuj
a coś więcej o tych karnetach ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 12:52  
Cytuj
NOWA OFERTA W FABRYCE ZDROWIA !
Wprowadzamy 3 nowe pakiety NA ZAJĘCIA GRUPOWE:

- 12 wejść do wykorzystania w ciągu miesiąca. Cena 120zł
- 8 wejść do wykorzystania w ciągu miesiąca. Cena 100zł
- Jednorazowe wejście na zajęcia GRUPOWE. Cena 15zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 13:56  
Cytuj
mało kobitek chodzi ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 13:56  
Cytuj
CYTAT
NOWA OFERTA W FABRYCE ZDROWIA !
Wprowadzamy 3 nowe pakiety NA ZAJĘCIA GRUPOWE:

- 12 wejść do wykorzystania w ciągu miesiąca. Cena 120zł
- 8 wejść do wykorzystania w ciągu miesiąca. Cena 100zł
- Jednorazowe wejście na zajęcia GRUPOWE. Cena 15zł


szkoda, że nie ma alternatywy dla wejść na siłownie (nienawidzę sauny, więc to dla mnie żaden argument, żeby płacić takie sumy)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 14:59  
Cytuj
szkoda ze nie 12 wejsc na silke 120 zł a tylko na zajecia grupowe ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 15:15  
Cytuj
przecież tam siłowni nie ma....tam jest salka do rehabilitacji ruchowej.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 22:48  
Cytuj
A mnie sie bardzo podoba ;) sprzet nowy w sam raz dla mnie ;) trenerzy i obsluga recepcji pierwsza klasa ;) ceny... no coz cwiczylam za wieksza kase w piwnicy ( 350 zl ) wiec 139 zl za nieograniczony czas przebywania na silowni, za mozliwosc korzystania z wszystkich zajec i za saune... zostawie to bez komentarza ;) oby tylko standard nie zostal obnizony. Zycze powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »