NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
pizzerie,
Posty: 22
Dołączył: 27 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 16:36  
Cytuj
PIZZERIE STALOWA WOLA?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 16:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 16:43  
Cytuj
zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 17:28  
Cytuj
Nie wiem o co chodzi z tym facebookiem i pizza ale będąc w usa na wakacjach miałem do czynienia z pizzerią która na swojej stronie internetowej miała możliwość podglądu na żywo tego co dzieje się z pizzą którą zamówiliśmy.. pewnego razu zamówiłem pizze tam i faktycznie widziałem krok po kroku jak powstawała moim zdaniem to super sprawa bo wiem za ile mogę się jej spodziewać u siebie w domu umiech może któraś pizzeria w Stalowej też tak zrobi? umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 18:01  
Cytuj
Mowisz o podgladzie na zywo czy o wirtualnym statusie pizzy czyli pieczenie, czekanie na dostawcę i dowóz? W Rzeszowie maxipizza juz dawno wprowadzila taki system. Zamawiasz przez internet i Twoja strona odswieza sie automatycznie;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 18:20  
Cytuj
Miałem na myśli pogląd procesu powstawania pizzy którą zamówiliśmy poprzez kamerkę "live" umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 18:47  
Cytuj
Hmm szczerze ciezko mi to sobie wyobrazic. Takie Biesiadowo ma otwarta kuchnie i przy weekendzie widac jaki tam jest mlyn. Jeden kucharz przerabia pizze za pizza wiec skad mam wiedziec na kamerce live ktora pizza akurat jest tą moją?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »