NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Salon Metamorfoza polecacie???, jakie ceny
Posty: 12
Dołączył: 8 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 12:56  
Cytuj
Witam czy ktoś z was robił sobie fryzure i makijaż w Metamorfozie i czy naprawde warto tam isc chodzi mi o makijaz i fryzure do ślubu czy moze lepiej gdzie inndziej się wybrać? a jak tam jest cenowo wogole proszę o jakies opinie,wypowedzi z gory dzięki!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 12:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 13:15  
Cytuj
ja polecam. od jakiegoś czasu korzystam z usług Metamorfozy i zawsze jestem zadowolona. Miałam też tam robiony makijaż i fryzurę ślubną i wszystkim się podobała. Cenowo też może być, wg mnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 18 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 15:32  
Cytuj
Polecam Metmorfoze jak najbardziej !! umiech Czesałam się tam i malowałam na swój ślub i szczerze mogę polecić ten salon. Pełna profesja fryzury robią przepiekne i trzymają się całą noc. Makijaż tak samo piękny i przede wwszystkim trwały. Ja miałam ślub w lipcu był straszny upał a makijażu nie zadżyło mi się ani razu poprwiać. Używają naprawdę dobrych kosmetyków zauważyłam że mają podkałdy z Maca a to jedna z najlepszych marek na rynku.Malowałam się na rózne okazje w róźnych salonach w Stalowej Woli ale żaden makijaż nie był tak profesjonalnie wykonany jak w Metamorfozie.
Ja osobiście jeszcze raz polecam Metamorfoze umiech !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 16:21  
Cytuj
Polecam Panią Elize
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 21:09  
Cytuj
ja też polecam salon metamorfoza i ja tez miałam robiony makijaż i fryzure slubnaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 21:46  
Cytuj
Tak jak poprzedniczki - gorąco polecam Metamorfozę.Fryzury i makijaż są naprawdę świetne i trwałe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 19:56  
Cytuj
Polecam Agniesze B. robi genialne fryzury umiech moja siostra wygladala rewelacyjnie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: znikąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 20:46  
Cytuj
ja polecam kinge chryzantemkęumiech moja fryzura i makijaż wytrzymała dwa dniumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 07:50  
Cytuj
a którą Panią z metamorfozy polecacie? czy obojętnie która?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 18 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 17:42  
Cytuj
Tak jak wcześniej już pisałam polecam Metamorfoze. Jęśli chodzi o makijaż to polecam tylko Panią Elę i Olę. Makijaż wykonują perfekcyjnie i znają się na rzeczy. Natomiast co do fryzury to polecam wszystkie fryzjerki umiech każda z nich robi piękne fryzury i doradzi w doborze fryzurki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 22:17  
Cytuj
polecam pania natalie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
ja polecam kinge chryzantemkęumiech moja fryzura i makijaż wytrzymała dwa dniumiech


Spałaś w tapecie? :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: znikąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 22:38  
Cytuj
w ogóle nie kładłam się spaćjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 27 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 22:39  
Cytuj
uskwierkłem jak skwarek....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 16:11  
Cytuj
Jak najbardziej polecam Metamorfozę,profesjonalne podejściei efekty a przestrzegam przed OLIVIĄ na Al. Jana Pawła za niebieskim budynkiem, używają kiepskich kosmetyków, nie biorą pod uwagę sugestii klientki i są po prostu aroganckie.A i fryzjerki w Olivii to koszmar, chyba ze ktoś chce mieć zniszczone włosy i nieudaną fryzurę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2015r. 22:28  
Cytuj
ILE wcześniej trzeba się zapisać przed weselem na makijaż i fryzurę ślubną?chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2015r. 22:35  
Cytuj
metamorfoza-tam koleżanka chwaliła bardzo panią Natalię i do malowania a do czesania...ale to było chwilę temu,także nie wiem czy nadal tam pracuje. a ze swojego doświadczenia polecam panią Ewę salon Madame-czesze bardzo ładnie,bardzo dokłądnie słucha klienta i ceny jak na to co słyszałam w porównaniu z innymi ma naprawdę przystępne.

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2015r. 22:38  
Cytuj
najlepiej zapisać się wcześniej,bo sama chciałam się umówić w zeszłym roku na czesanie i usłyszałam,że nie ma opcji bo kilka panien młodych jest umówionych.... także zarezerwuj miejsce wcześniej-gdziekolwiek to zrobisz to naprawde duuuuuuużo wcześniej umiech

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 13:07  
Cytuj
wcześniej tzn 3 miesiące czy więcej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 21:29  
Cytuj
koleżanka w zeszłym roku miała wesele w czerwcu a w lutym już była po próbnej i zaklepaną fryzjerkę miała,dlatego lepiej to załatwiać z wyprzedzeniem

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 21:46  
Cytuj
ja rozumiem żeby w lutym się zapisać na czerwiec, ale pół roku wcześniej robić próbną to chyba przesada ,bo przecież fryzjerka nie będzie pamiętała po pół roku co mi robiła na próbnej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 23:20  
Cytuj
no to zrobi ci fotki z przodu z tyłu z boku-co za problem,przeciez kazdy ma aparat w telefonie...matko ludzie jakie wy macie problemyyyyyyyy

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2015r. 02:06  
Cytuj
a czy makijaż ślubny też tam polecacie zrobić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2015r. 18:50  
Cytuj
Ja wyżej wymienionego salonu nie polecam.Ktoś napisał o profesjonalnym podejściu do klienta? Ha,a to ciekawe bo ja poczułam się jak g.wniara gdy malująca mnie pracownica/właścicielka/ktokolwiek to był z ironią i wyższością skomentowała mój pomysł na makijaż.Jeszcze bym to przełknęła i zrozumiała,że może zmęczenie i nadzwyczajna ilość klientek w tym dniu zrobiły swoje i Pani zgubiła gdzieś zwyczajną kulturę,ale makijaż był wstrętny.Ilość tapety raziła w oczy,choć prosiłam o delikatny makijaż.Wstyd mi było w świetle dziennym składać Młodym życzenia,bo z bliska wyglądało to jakbym miała założoną maskę.Czasu na zmianę już nie było,bo jak to często bywa w takich salonach zostałam przyjęta po czasie,bo Panie miały opóźnienie.No cóż.
Wyżej wymienionego salonu więcej nie odwiedzę,na szczęście jest ich sporo w mieście,więc mogę wybrać inny.
Na makijaż ślubny polecam salon ,,Sara" w Rozwadowie i Panią Basię,właścicielkę.Byłam baaardzo zadowolona.Jedyny minus - przez późne ( po 25 min.od wyznaczonej godziny) przyjęcie mało nie spóźniłam się na własny ślub,bo niemiło wspominam,ale makijaż i jego wykonanie oceniam na 5.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 11:53  
Cytuj
Ja jeszcze nie zostałam w Stalowej dobrze pomalowana, zarówno u Basi jak i w Metamorfozie, ale myślę, że jest to spowodowane tym, że na co dzień bardzo delikatnie się maluję i nie jestem przyzwyczajona do ilości tapety na mojej twarzy po wizycie w salonach. Chociaż, na Andrzejki moją koleżankę bardzo ładnie pomalowano właśnie w Metamorfozie, więc no tak jak mówię kwestia przyzwyczajenie do ilości warstw na twarzy.
Do fryzjera chodzę do Metamorfozy już od bardzo długiego czasu i polecam, czesanie, strzyżenie, kolor, chociaż nie jest tam najtaniej. Natomiast moim zdaniem Panie kosmetyczki w Metamorfozie w ogóle nie potrafią zrobić paznokci żelowych na formę, wychodzą takie łopaty, że na prawdę nie wygląda to ani estetycznie, ani naturalnie. Zresztą widać to u Pani blondynki, która czasami jest też i w recepcji. Tragedia - razi mnie to jak tam przychodzę, strasznie ordynarnie to wygląda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »