NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Salon Metamorfoza polecacie???, jakie ceny
Posty: 34
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 13:08  
Cytuj
Ja również nie polecam Metamorfozy jak i salonu Sara...W metamorfozie robiłam fryzurę ślubną...robiła mi ją młoda dziewczyna,która była bardzo zarozumiała i nie słuchała o jaki efekt mi chodzi...chciała tzn hollywoodzkie fale,a zrobiła mi zwykle loki na lokówkę, które rozwaliły mi się zaraz po ślubie,na weselu wyglądałam gorzej od niektórych gości,którym fryzury utrzymały się do samego końca...co do Pani Basi w Rozwadowie,to umówiona byłam na makijaż próbny.Zapisana byłam do Pani Basi,z góry prosząc aby to właśnie ona robiła mi makijaż,bo słyszałam o niej tyle pochlebnych opinii..ale niestety, gdy przyszłam na umówioną godzinę, Pani Basia była zajęta a makijaż robiła mi jakaś inna kobieta,która po 1 nie zmyła mi mojego makijażu w którym przyszłam! a po 2 gdy spojrzałam w lustro dosłownie zaniemówiłam, co wzięła chyba za to że jestem zachwycona bo bardzo była z siebie zadowolona. Wstydziłam się wyjść na ulicę, bo wyglądałam jak pierwsza lepsza..wiadomo skąd...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 13:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 15:53  
Cytuj
Właśnie w Sarze jest ten problem,ze często albo jest wszystko opóźnione i mimo,że przychodzisz na czas zostajesz przyjęta późno i spóźniona wychodzisz w stresie albo chcesz się zapisać konkretnie do Pani Basi i żeby Ona Cię malowała,co niestety się nie udaje. Myślę że na pierwszy problem jest jedyna rada- gdy ktoś się spozni powinien być pomalowany w takim czasie jaki pozostał.Jaki efekt osiągnie Pani wizażystka taki osiągnie.Trudno było się nie spóźniac.czemu ja przychodzące na czas mam tracić cenne minuty jeśli ktoś nie szanuje czasu innych i przyjdzie po wyznaczonej godzinie??? Na drugi problem nie umiem doradzić,być może Pani Basia ma swoje powody,w które nie wnikam.Szkoda tylko ze ciężko się do Niej zapisać bo maluje super.Mogłabym nawet dopłacić za makijaż ślubny zrobiony przez nią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »