NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Karczma \"Pasadena\" w Zaklikowie,
Posty: 2
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2013r. 11:41  
Cytuj
Miał tam może ktoś wesele lub był na jakiejś imprezie? Przymierzam się tam do organizacji wesela,i o ile wystrój podoba mi się bardzo, tak już o jedzeniu słyszałem niepochlebne opinie (podobno kucharka nie wie, że istnieją przyprawy, no ale może to konkurencja takie opinie glosi). Jakie wy macie doświadczenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2013r. 11:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2013r. 11:56  
Cytuj
Witam , mialem tam małą imprezę rodzinną 35 osób wszystko w jak najlepszym porządku ,jedzenie ok,lokal ok , dużo przestrzeni dla dzieci ,wszystko co było ustalone zostało zrealizowane.zastrzeżeń brak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2013r. 22:37  
Cytuj
No tak. Niedawno narzekania były na Dwór Olimp, teraz ktoś musi podokuczać Pasadenie. Z tego co ja obserwuję, zawsze jak powstaje nowy lokal, zaraz na forach pojawiają się negatywne opinie. Widać,że chyba każdy musi przejść ten ,,chrzest''.
A co do tematu: lokal fajny, ładny wystrój, lokal nowy, jedzenie też dobre.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2013r. 20:03  
Cytuj
Witam, byłam tam na imprezie sylwestrowej sala ładna i duża ale przy stołach byliśmy pousadzani jak śledzie, krzesło przy krześle a jedzenie takie sobie niedoprawione, nawet ziemniaki były nie osolone, rosół z kostki bez smaku zero rewelacji, za to mogę pochwalić ciasto było bardzo dobre. Jest wiele lepszych domów weselnych np. w Borowie, Annopolu, Radomyślu nad Sanem wiele osób chwali sobie tam wesela w tym i ja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 11 Sty 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2013r. 22:34  
Cytuj
My byliśmy całą paczką na Andrzejkach i Sylwestrze i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie dobre w dużej ilości, ciast do wyboru.Obsługa bardzo pomocna.Polecamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 12:13  
Cytuj
Też tam byłam na Sylwestrze i w głowie mi się nie mieści, że taki piękny, klimatyczny lokal może zatrudniać tak fatalną kucharkę (albo kucharza, bo nie wiem kto tam gotuje). Jedzenie kompletnie bez smaku, zero przypraw, walnięte na talerze bez żadnego przybrania, nawet głupiej pietruszki. Na drugie danie była pierś z kurczaka, która smakowała jak po prostu ugotowana w samej wodzie, be. Jeśli chodzi o wystrój i obsługę to nie ma się do czego przyczepić - kelnerki uwijają się jak mróweczki, parkiet duży, łazienki i otoczenie przed restauracją bardzo ładne. No ale niestety jedzenie do bani, a to 50 % sukcesu na imprezie. Dobry kucharz w takim lokalu jak Pasadena to podstawa. Jeśli jej właściciele wezmą sobie do serca głosy gości i poprawią jakość jedzenia, to wróżę im sukces. Inaczej nie wybiją się spośród konkurencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 9 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 17:43  
Cytuj
Ja również miałam okazję uczestniczyć w Balu Karnawałowym w Karczmie, Jedzenie wyśmienite, każde PIĘKNIE Udekorowane!!! Wielki Plus dla Kucharzyumiechumiech
Sala Piękna, Bardzo Dobra Obsługa.


Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego lokaluumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 18:18  
Cytuj
A no bo właśnie jak się okazuje są nowi kucharze, którzy mają pojęcie o gotowaniu. Brawo dla właścicieli lokalu, że wzięli sobie do serca słowa krytyki i zmienili to, co złe. Też byłam na balu karnawałowym i tego jedzenia nawet nie ma co porównywać z wcześniejszym. Niebo a ziemia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 19:26  
Cytuj
B Z D U R Y !!!! wiem z dobrego źródła że właśnie jedzenie na balu karnawałowym było bardzo kiepskie, porcje symboliczne a stoły świeciły pustkami, niewiem skąd tu takie pochwały tego lokalu. Lokal lokalem ale dobra micha i muzyka to podstawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 11 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 22:22  
Cytuj
My też tam byliśmy jedzenie wyśmienite, to prawda pieknie dekorowane na stołach dużo mięsnych przystawek, super,super polecamy na imprezy a do Frodo nie byłeś a komentujesz ciekawe co ty byś zaoferował za 160 zł od pary????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 22:35  
Cytuj
haha i same nowe konta haha dziwna sprawa smiech2 mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2014r. 15:47  
Cytuj
Stanowczo odradzam udział w imprezach w tym lokalu. Może zaczne od samego wyglądu. ,Z zewnątrz ładnie, ale w środku ten lokal przypomina mi stodole. Mogę potwierdzić poprzednia opinie, że goście przy stole usadzeni są jak śledzie. krzesło przy krześle, zero swobody. No a teraz jedzenie......jak rok temu ktoś napisał, że brakowało przypraw tak widocznie w tym roku wzięli sobie to do serca i przypraw było w nadmiarze. Rosół i drugie danie stanowczo przesolone. Generalnie na stołach pustki. Wszystko jak najtańszym kosztem. mięso twarde, ciasto biszkoptowe twarde. Niestety, ale jestem bardzo zniesmaczona takim podejściem do klienta. W końcu ludzie za to płacą...szkoda kasy i nerwów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2014r. 18:35  
Cytuj
Karczma ma swoj styl i jak ktos lubi taki wystroj to polecam. Ja tam bylam na weselu i bylo wszystko ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 24 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Marz 2016r. 16:28  
Cytuj
Macie jakieś nowe opinie z 2015/2016 roku na temat tego lokalu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2016r. 09:50  
Cytuj
byłam na weselu w 06,2015
lokal ładny jedzenie smaczne
obsługa do kitu -niemiła
zero wymiany talerzy-dopiero po interwencji z łaską

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »