NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Lato2013, gdzie nad baltyk
Posty: 212
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 12:19  
Cytuj
witam czy moze ktos byl w Dziwnowie i napisze czy warto tam pojechac A MOZE POLECI JAKIS SPRAWDZONY PENSJONATY good

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 12:19  
Cytuj

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 12:32  
Cytuj
Bałtyk to kiepski pomysł, ciężko trafić w pogodę, a potem jest żal, że kasa poszła, a w kufajkach trzeba siedzieć...

Jeżeli już musisz... hmmm...
Ja preferowałem zwykle Krynicę Morską, ale to ze względu na imprezy plażowe przy każdym prawie wejściu, wieczorne potańcówki i ciepłą wodę (jeżeli o takiej można mówić na Bałtykiem). Minus to kiepskie żarcie, knajpy mają zwykle mrożone produkty, niskiej jakości to wszystko jest i ogólnie wysokie ceny w sklepach. Jeśli chodzi o żarcie to dobry jest Kołobrzeg, sporo fajnych małych lokali ze świeżo przygotowywanym jedzeniem i w dodatku w dobrej cenie. Minus to zimna woda i kijowe miasto, rozkopane i brzydkie, za to dużo marketów gdzie można się za dobre pieniądze zaopatrzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 13:46  
Cytuj
Zawsze i wciąż polecam Hel na Półwyspie helskim.
Z jednej strony morze z drugiej zatoka,
co kto woli.
Znaleźliśmy knajpkę w której ceny były przystępne i jedzenie dobre.
Dookoła jest co pozwiedzać, pociągi kursują co chwilkę, gdyby ktoś chciał objechać półwysep a także Gdynia-Gdańsk-Sopot.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 13:53  
Cytuj
Moyra3 ma rację.
Polecem zobaczyć niszczyciel-muzeum ORP "Błyskawica" w Gdyni.
To obecnie najstarszy istniejący niszczyciel na świecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 22 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 14:51  
Cytuj
Tak, bo obok tego okrętu pan Floruś rozciągał swą gumową mosznę smiech2

Polecam Jantar - w miare niedrogie kwatery, można się też konkretnie najeść w Młynie, niestety plaża brudna tj. kupe patyków i muszli małżowych.
ale blisko do Krynicy Morskiej gdzie plaża juz jest git.

Fajna jest tez Karwia, czysta plaża, nie jest wcale drogo, no i blisko do Władysławowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 19:53  
Cytuj
Dziwnow jest malowniczym,spokojnym i ladnym miasteczkiem z atrakcjamí i niezlym miejscem wypadowym.Ja bylem w Miedzywodziu to jest ok. 12 km w kierunku na Swinoujscie.Niewielkie ale tanio ,plaza czysta no i ryby pyszne codziennie na glownym deptaku.A 15km dalej sa Miedzyzdroje ...niepolecam drogo,tlumy i drogo.mozna tam tylko wpasc zobaczyc i zmykac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 07:48  
Cytuj
Polecem zobaczyć niszczyciel-muzeum ORP "Błyskawica" w Gdyni.

Podpisuje sie

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 11:10  
Cytuj
Ja polecam Kołobrzeg, bardzo mi się podoba miasto. Choć teraz już się nie wybieram nad polskie morze. Ciężko trafić z pogodą, a jak już jest to plaże bardzo zaludnione. Planuję zagraniczne wczasy, z last minute można w miarę tanio trafić Grecję albo Hiszpanię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 21:18  
Cytuj
z nadmorskich miejscowości to nie najbardziej podobało się w Łebie, więc goroąco polecam, ale pewnie gdzie indziej też jest świetnie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 23:34  
Cytuj
od 3ech lat odpuszczam sobie Bałtyk,bo z pogogą kiepsko,ale mam kawał wybrzeża "przeczesany"
to miejsce ,które wspominasz to piękne plaże,i super miejsce pod warunkiem że są upały,w sumie można śmigać do Kołobrzegu jak pogody zabraknie,ale....
ja już wolę Władysławowo,bo to świetna baza wypadowa,jest pogoda to można się pluskać i opalać,a wieczorami multum miejsc do zabawy,ciągle są jakieś koncerty,pełno miejsc gdzie można dobrze zjesc,a i też sa tanie bary...co kto chce i woli.....
poza tym,jak tylko pogoda robi spikusa,można rowerkiem popylać na Hel,albo czymkolwiek,stamtąd tramwaj wodny może nas podrzucić do Trójmiasta,a tam to już szalej dusza piekła nie magood
równie dobrze ,można z Władka Z PKP skorzystać,bo to praktyczniejsze jest niż własne auto,i ciągłe poszukiwanie parkingów
raczej już się nie wybiorę,miałam x lat szczęscie nad naszym morzem do pięknej pogody,ale teraz to jest od kilku lat ruletka,wolę góry,jakoś trafiam na pogodę cudowną,a i zalew jakiś się znajdzie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 23:45  
Cytuj
a..zapomniałam Dźiwnów ,Dzwirzyno to nie tylko piękne plaże,rozłożyste i przepastne ale i jeziora w okolicy,więc piękniście bardzo..
piękne plaże są również na Półwyspie Helskim,piasek jak mąka ale malowniczo bardzo cool girl
Łeba też ma swój urok,no i można wybrać się na ruchome wydmy (tzw polska Saharauśmiech )a obok są jeziora Łebsko i Gardno
..echhh chyba tęsknię za tym naszym Bałtykiem jednakneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 10:14  
Cytuj
w Dziwnowie akurat nie byłam, ale podejrzewam, ze każda nadmorska miejscowość ma w sobie cos urokliwego i warto odwiedzić każde miejsce, bo jakby nie było wszystkie czymś przyciągają, jedne mają więcej inne mniej atrakcji, ale jedni sobie akurat cenią cisze spokój, a inni rozrywkę na każdym kroku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 19:53  
Cytuj
A Ja polecam Hel.

Bylem tam, poplywalem w morzu, pojadlo, wypilo, pozwiedzalo.


Nie polecam w restauracjach ryb, bo ceny maja z kosmosu.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 22:11  
Cytuj
CYTAT

Nie polecam w restauracjach ryb, bo ceny maja z kosmosu.

Nie z kosmosu.
Jest taka knajpka, gdzie w 1012 r. w lipcu za:
15 zł oferowali
flądrę+ surówki+frytki(ziemniaki) + zupa dnia
17zł zamiast flądry był dorsz + reszta.
Ryby świeże i pyszne.
także wszystko zależy od tego gdzie jesz
good

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »