NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
KJS 24 luty 2013, Konkursowa Jazda Samochodem
Posty: 94
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 23:35  
Cytuj
Witam.
Jest inicjatywa zorganizowania KJS-u w Stalowe Woli. Termin jaki jest wybrany to 24 luty. Jestem w stałym kontakcie z chłopakami którzy namawiają Automobilklub Doliny Sanu ( czyli nasz Stalowowolski ) żeby wypuścił takową imprezą na drogi naszego miasta czy okolicy. Ze strony www automobilklubu wyczytałem że podobna impreza była w 2009r. ( !!! ) co mnie jako pasjonata motoryzacji troszkę martwi bo w innych regionach podkarpacia takie imprezy są regularnie. Dokładnie nie wiem ile jest zaplanowanych tras / prób ( nikt nie wie ) bo nie wiadomo na co zgodzi się lub sam zorganizuje nasz cudowny automobilklub ale patrząc na pogodę która powinna się utrzymać do zaplanowanego terminu to będzie nie zła zabawa. Pasuje żeby było minimum 10 załóg ( kierowca i pilot z własnym samochodem tak dla wyjaśnienia jezyk ) ale fajnie jak było by 20 i więcej załóg wtedy i automobilklub miał by zajęcie i my mielibyśmy fajną zabawę. Także trzeba się zorganizować a wtedy takie imprezy będą częściej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 23:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 07:47  
Cytuj
Każda załoga musi mieć:
Oc, NW, 2 kaski, apteczke, gaśnicę i trójkąt i sprawne oświetlenie w aucie. Więc wymagań od wuja - polecam

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 08:02  
Cytuj
CYTAT
Witam.
Jest inicjatywa zorganizowania KJS-u w Stalowe Woli. Termin jaki jest wybrany to 24 luty. Jestem w stałym kontakcie z chłopakami którzy namawiają Automobilklub Doliny Sanu ( czyli nasz Stalowowolski ) żeby wypuścił takową imprezą na drogi naszego miasta czy okolicy. Ze strony www automobilklubu wyczytałem że podobna impreza była w 2009r. ( !!! ) co mnie jako pasjonata motoryzacji troszkę martwi bo w innych regionach podkarpacia takie imprezy są regularnie. Dokładnie nie wiem ile jest zaplanowanych tras / prób ( nikt nie wie ) bo nie wiadomo na co zgodzi się lub sam zorganizuje nasz cudowny automobilklub ale patrząc na pogodę która powinna się utrzymać do zaplanowanego terminu to będzie nie zła zabawa. Pasuje żeby było minimum 10 załóg ( kierowca i pilot z własnym samochodem tak dla wyjaśnienia jezyk ) ale fajnie jak było by 20 i więcej załóg wtedy i automobilklub miał by zajęcie i my mielibyśmy fajną zabawę.


ku sprostowaniu, w stalowej działają(działają to za duże słowo) dwa automobilkluby stalowowolski i automobilklub doliny sanu ,kjsem ma zająć się stalowowolski, znając ich zapał będą to próby przy marketach
a że nic się nie dzieje w mieście to tylko przez brak chętnych , AdS organizował całe cykle kjs ale przyjeżdzało coraz mniej aut i umarło to śmiercią naturalną , może znowu coś się ruszy , moźe młodsze pokolenie złapie bakcylaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 10:31  
Cytuj
Gajowy ma racje, ads robi teraz już tylko baje i off road bo tylko tam pojawiają się zawodnicy.
Mimo to brawa za próbe reanimacji, aczkolwiek młodych colinów mcrae brakuje w naszym mieście i młodzi nie mają jaj spróbować swoich sił w tatowozach. Jakoś kiedyś maluchem seryjnym sie śmigało i było super a teraz chętnych nie ma.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 11:44  
Cytuj
może i macie racje. nie wiem wszystkiego i też nie znam konkretów n ten temat. natomiast jak tylko coś się dowiem to od razu wrzucę tu info. po za tym jak wiecie tyle to może i Wy coś pomożecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 15:27  
Cytuj
Witam, no to tak - bardzo dobrze pamiętam czasy kiedy KJSy były w Stalówce na porządku dziennym - albo nocnym bo i nocne imrezy się odbywały. Organizował je ADS LOK bo ASW jak wspomniał ktoś wyżej ogranicza się do dramatycznie nudnych imprez, które nie wymagają nakładu pracy a wypeniają obowiązek nałożony na klub do robienia czegokolwiek. Nawet Lasowiaka unicestwili. I oczywiście można teraz porozumieć sie z ADeSem aby wskrzecić imprezę albo przejąć stery w ASW. Obecny zarząd i działacze tej formacji nadają się już na motoryzacyjną emeryturę. Sami jednak tej fuchy nie oddadzą. A coś jeszcze ze wspomnień to te KJeSy ładnie sie kiedyć nazywaly np. Marcelina czy Otylia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 16:49  
Cytuj
Btw www adsu jest martwa bo nie mogę sie z serwerem połączyć więc wchodzicie na włąsną odpowiedzialność

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 00:02  
Cytuj
CYTAT
Witam, no to tak - bardzo dobrze pamiętam czasy kiedy KJSy były w Stalówce na porządku dziennym - albo nocnym bo i nocne imrezy się odbywały. Organizował je ADS LOK bo ASW jak wspomniał ktoś wyżej ogranicza się do dramatycznie nudnych imprez, które nie wymagają nakładu pracy a wypeniają obowiązek nałożony na klub do robienia czegokolwiek. Nawet Lasowiaka unicestwili. I oczywiście można teraz porozumieć sie z ADeSem aby wskrzecić imprezę albo przejąć stery w ASW. Obecny zarząd i działacze tej formacji nadają się już na motoryzacyjną emeryturę. Sami jednak tej fuchy nie oddadzą. A coś jeszcze ze wspomnień to te KJeSy ładnie sie kiedyć nazywaly np. Marcelina czy Otylia.


obalić zarząd ASW hahahaha, prędzej obalilibyśmy rząd tuskaumiech w obu klubach brakuje młodzierzy , a zarządzac też powinien młody człowiek z pasją , a za zniszczenie lasowiaka ASW powinien odpowiedzieć przed trybunałem stanu umiech przyjeżdzali do nas ludzie z lublina, krosna,przemyśla czy kielc
ADS w założenia miał być przeciwieństwem ASW (w pozytywnym sensie) i z początku tak było ale z czasem poszedł w dziwnym kierunku....

a co możemy pomóc w kjs- znajomi poinformowani, chłopaki rzucili temat na facebuka, z ulotkami po mieście biegac nie będziemy bo są od tego zatrudnieni ludzie w ASW a i lata nie te umiech
niedawno kilka osób tutaj poszukiwało możliwości \" poszalenia\" sobie autkiem , ale coś ich nie widać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 30 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 08:18  
Cytuj
Miejmy nadzieję, że dojdzie do realizacji KJS-u, miło by było znów "pokonkurować" czerpiąc frajdę z jazdy.

Ps. Może "stara gwardia" od supersprintów, GSMP i innych podobnych wydarzeń się zmobilizuje i ruszy tyłek umiech ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 08:48  
Cytuj
oj korneliusz, adrian dobrze prawi. Nie te lata niestety. Na gg patrzałem i 80% osób jest nieaktywna od lat. Tylko w młodych nadzieja ale im cojones brakuje.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 30 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 08:59  
Cytuj
Jacek, zawsze możesz pilnować grilla umiech Taka osoba też sie przyda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 10:14  
Cytuj
W sumie tez opcja, jeszcze żuka brakuje żeby tam "liczyć" czasy i będzie super

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
Miejmy nadzieję, że dojdzie do realizacji KJS-u, miło by było znów \"pokonkurować\" czerpiąc frajdę z jazdy.

Ps. Może \"stara gwardia\" od supersprintów, GSMP i innych podobnych wydarzeń się zmobilizuje i ruszy tyłek umiech ?

panie, ja to mogę w twoim quattro tył dociążać co by lepszy zamach był w boczorach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 16:31  
Cytuj
gajowy siedze obok i będzie generalka

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 18:26  
Cytuj
z GSMP będzie jak mi wiadomo jedno auto. Będzie kilka bemek, omega, kilka sejów, saxo coś tam jeszcze. więcej nie wiem ale liczymy na sporą frekwencję. im więcej tym lepiej umiech każdy może pojechać. natomiast jest już delikatny plan gdzie miały by się odbyć próby. jako że to reaktywacja KJS-ów w stalówce nie będzie szału ale trzeba od czegoś zacząć. plan jest na centrostal, centrum stalowa wola i jeszcze jedno miejsce. jakie - nie wiem. jeśli chodzi o wpisowe to byłą mowa o kwocie coś koło 40 , 50 zł czyli nie jest to duży wydatek. natomiast jeśli wypali ten KJS to może za dwa trzy miesiące zorganizuje się większy z odcinkiem drogowym i większą ilością załóg pro lub często występujące w innych miejscach naszego kraju.
JAcek może odkurzysz Clio stojące w garażu ?? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 5 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 19:19  
Cytuj
Jakoś cisza w temacie a jak tylko ciepło sie zrobi to co chwile na Alejach mistrzowie prostych cisna ile wlezie a jak Ktoś chce coś zrobić to nic Masakra co za miasto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 19:32  
Cytuj
Nie mam silnika i jakoś brak weny by złożyć zabytka. Kiedyś go złożę napewno bo puzle leżą w monster stodole.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 07:35  
Cytuj
swietny pomysl mam nadzieje ze wypali

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 5 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 09:07  
Cytuj
Jesli Ktoś ma ochotę spróbować swoich sił i jest pewny na 100 procent proszę sie zgłaszać bo do końca miesiąca musimy wiedzieć ile osób mamy żeby przedstawić listę w automobilklubie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2013r. 15:03  
Cytuj
widzę las rąk chętnych polatać na legalu. miszcze ( jezyk ) prostych nic się nie odzywają. szkoda wam golfów dwójek albo trójek ??
nie bądźcie tacy nieśmiali - KJS jest między innymi dla was i dla naszego miasta - niech się coś w końcu ruszy w tym zad..piu !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 5 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2013r. 19:20  
Cytuj
Damy Radę stara ekipa pomoże umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 5 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2013r. 11:00  
Cytuj
Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy aut z lpg mogą startować w Kjs więc zapraszamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2013r. 13:21  
Cytuj
no i bardzo dobrze. może po takiej wiadomości będzie więcej chętnych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2013r. 19:27  
Cytuj
już wiadomo - kjs odbędzie się na pewno smiech2

KJS odbędzie się 24 lutego 2013

3 trasy - centrostal - raczej szybko i technicznie
- centrum stalowa wola frac - raczej wolniej ale technicznie
- miejsce nie znane - niespodzianka automobilklubu
wpisowe około 40 - 50 zł ( nie powinno przekroczyć tej kwoty )

jak wiadomo załoga składa się z kierowcy z uprawnieniami oraz pilota ( minimum 16 lat -jak dobrze doczytałem - to jeszcze będzie podane )

co do samochodu - auto dopuszczone do ruchu
czyli: aktualny przegląd techniczny
ubezbieczenie OC i NW
ważna gaśnica
apteczka
trójkąt ostrzegawczy
auto umyte z zewnątrz ( można tez opłukać komorę silnikową )
można jechać dowolnym samochodem osobowym ( możliwośc startu z instalacją techniczną).

czekamy na chętnych do startu w KJS Stalowa Wola 2013

zapisy i info: Automobilklub Stalowa Wola lub u mnie na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 30 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2013r. 20:34  
Cytuj
CYTAT

auto umyte z zewnątrz ( można tez opłukać komorę silnikową )
można jechać dowolnym samochodem osobowym ( możliwośc startu z instalacją techniczną).

czekamy na chętnych do startu w KJS Stalowa Wola 2013

zapisy i info: Automobilklub Stalowa Wola lub u mnie na priv



W tej kwestii pole do popisu maja chlopaki z Auto Myjni " Uchwyt " być może zostaną patronem czystosci imprezy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »