NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Mega irytujący WOSP,
Posty: 2
Dołączył: 13 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 08:21  
Cytuj
Czy was tak jak mnie irytuje to stado pseudo wolontariuszy i cala szopka jaka sied odbywa z okazji slynnego WOSPU? Nie wiem dlaczego ale mam alergie na tą impreze. Najgorsi są nachalni wolontariusze. W tamtym roku idąc ulicami stw doslownie kazdy stojący z puchą zaczepial kazdego zeby wrzucic grosza. Kurna jakbym mial do kazdej puchy dac min 2 zeta to dniowka roboty by uciekla. Moj apel: opanujcie sie wolontariusze jak ktos chce dac to da nie latajcie i nie proscie bo stawiacie ludzi w niezrecznych sytuacjach co nie jest mile!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 08:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 09:16  
Cytuj
Zdecydowanie - nie irytuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 09:24  
Cytuj
Oczywiście, że nie irytuje. Rodziłam i widziałam ile w szpitalu jest sprzętu dzieki WOSP. Moje dziecko też z niego korzystało. Kto nie chce dawać niech nie daje, nad czym tu się jeszcze rozwodzić. Przynajmniej nie przeszkadzaj innym umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 09:35  
Cytuj
antywosp nie wychodz dzis z domu ibedzie gitumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 09:59  
Cytuj
Nie irytuje, od lat wspomagam jak mogę. Bez nich nie byłoby sprzętuw szpitalach tak nowoczesnego no chyba że ktoś w kolejne rządy wierzy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 10:07  
Cytuj
Chory dzieci szkoda ALE od czego jest państwo polskie ? Trzydzieści kilka milionów ludzi płaci podatki , składki na utrzymanie m.in slużby zdrowia. Zatem Polacy opodatkowują się podwójnie : 1 ) przymusowo na rzecz polski ; 2 ) dobrowolnie na rzecz misji Owsiaka.

Powinno rozwiazać się państwo polskie bo nie spełnia swoich zadań lub akcja Owsiaka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 10:31  
Cytuj
Nie irytuje mnie,
choć raz w roku jest tzw. "zryw" większości ludzi i wspólne działanie dla dobra najmłodszych...a w tym roku dla najstarszych również good
Nikt nikogo nie zmusza do dawania....chcący daje tyle ile chce lub może.
Nie chcesz nie dawaj...

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 10:43  
Cytuj
A czy u was w kościele też czytano komunikat biskupów "którzy wyrażają nadzieję na brak poparcia, przez prawdziwych obywateli, na poglądy uznające eutanazję za pomoc"??? U mnie w kościele przeczytano fragment tego listu, co uważam, za żenujące, zwłaszcza po sprostowaniu Owsiaka, który powiedział, że starsi nie otrzymują żadnej konkretnej pomocy, są pomijani, gdyż są na wylocie i faktycznie eutanazja jest dla nich pomocą, jeśli tego chcą - co uważam za niezwykle mądre słowa i uderzenie w tych, którzy dbają o to by uniemożliwić teko kroku ludziom cierpiącym a którzy to faktycznie nie robią nic, by ich jakość ostatnich dni polepszyć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 8 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 11:56  
Cytuj
Zdecydowanie nie irytuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
W tamtym roku idąc ulicami stw doslownie kazdy stojący z puchą zaczepial kazdego zeby wrzucic grosza.

Coś ściemniasz.
Jeżeli wrzucisz coś do jednej puszki, to przykleją ci czerwone serduszko i nikt cię nie zaczepia o kolejny datek.
Dajesz coś jeżeli chcesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
Chory dzieci szkoda ALE od czego jest państwo polskie ? Trzydzieści kilka milionów ludzi płaci podatki , składki na utrzymanie m.in slużby zdrowia. Zatem Polacy opodatkowują się podwójnie : 1 ) przymusowo na rzecz polski ; 2 ) dobrowolnie na rzecz misji Owsiaka.

Powinno rozwiazać się państwo polskie bo nie spełnia swoich zadań lub akcja Owsiaka.


Popieram w 100%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 12:44  
Cytuj
Mnie denerwują inni"wolontariusze".chytry
Ci w niebieskich lub zielonych mundurach, prowadzący całoroczną kwestę na rzecz Wielkiej Dziury Budżetowej ministra Vincenta Rostowskiego.mlotek

Idąc i spotykając dzieciaki lub młodzież z puszkami WOŚP nie musimy wrzucać po 20 zł.
Wystarczy 1-2 i będzie OK.
Niektórzy raz w roku żałują przysłowiowych dwóch dych, a regularnie potrafią przepić o wiele więcej .zdegustowany

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 13:51  
Cytuj
antyWOSP który probosz Cię sponsoruje ?.
Mnie irytuje CARITAS POLSKA cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 14:35  
Cytuj
WOŚPem tak naprawdę Polacy sami sobie szkodzą. Każdy z pensji oddaje ok. 60% podatków, a WOŚP wyręcza po prostu państwo w jego obowiązkach. Sprzęt jest, jest więc po co NFZ ma finansować skoro ludzie to zrobią za niego? A zaoszczędzone pieniądze przeznaczymy na nagrody dla urzędowych biurw.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
[quote] W tamtym roku idąc ulicami stw doslownie kazdy stojący z puchą zaczepial kazdego zeby wrzucic grosza.[/guote]
Coś ściemniasz.
Jeżeli wrzucisz coś do jednej puszki, to przykleją ci czerwone serduszko i nikt cię nie zaczepia o kolejny datek.
Dajesz coś jeżeli chcesz.


A kto Ci powiedzial ze naklejam sobie to badziewne serduszko na kurtke i z nim paraduje? Nie chce to nie daje- chce to daje nie czaje tych wolontariuszy ktorzy zaczepiaja ludzi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 15:07  
Cytuj
CYTAT
Chory dzieci szkoda ALE od czego jest państwo polskie ? Trzydzieści kilka milionów ludzi płaci podatki , składki na utrzymanie m.in slużby zdrowia. Zatem Polacy opodatkowują się podwójnie : 1 ) przymusowo na rzecz polski ; 2 ) dobrowolnie na rzecz misji Owsiaka.

Powinno rozwiazać się państwo polskie bo nie spełnia swoich zadań lub akcja Owsiaka.


Gdyby każdy myślał jak Ty to należało by rozwiązać wszystkie fundacje i organizacje charytatywne. Nie chcesz nie pomagaj.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 15:23  
Cytuj
Mijałam dzisiaj mnóstwo wolontariuszy i nie zauważyłam żeby byli nachalni, kto chciał to podszedł i wrzucił pieniążka. Ja osobiście wrzuciłam pare groszy i dostałam serduszko dla mojej córy, która jest chora i nie może wyjść na imprezę pod SDK. Moim zdaniem niektórzy przesadzają twierdząc, że wolontariusze namawiają człowieka do wrzucenia paru groszy :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 15:31  
Cytuj
Jezeli chodzi o wolontariuszy to swego czasu najgorzej bylo pod kosciolami po mszach.
Mnie jednak zastanawia inna rzecz - dla kogo jest organizowany przejazd przez ulice miasta, bo wydaje mi sie, ze jedynie dla tych ktorzy chca bezkarnie poszalec po ulicach i spalic troche gumy. Nie zebym myslal stereotypowo, ale zauwazylem dzisiaj, ze 1/3 samochodow w przejedzie, to pojazdy popularnego bawarskiego koncernu samochodowego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 15:47  
Cytuj
ja mam zupełnie inne spostrzeżenia - chcąc wrzucić co nieco do puszki trzeba się było pofatygować do wolontariuszy. minęliśmy ich po drodze kilkunaście i nikt nas nie zaczepił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 16:03  
Cytuj
a rydzyka ch..j strzelasmiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 16:07  
Cytuj
Najbardziej krytykuja Ci co nigdy nie dali na WOŚP nawet grosza a wolontariusza widza tylko w tv za ktorym spedzaja całe swoje zycie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 16:22  
Cytuj
ja daje co rok i co z tego?czy ten mega wypas sprzęt pomoże mojemu dziecku?jak niema ludzi żeby go obsługiwać bo jest za profesjonalny?sam na własne oczy widziałem 2 lata temu na porodówce jak przywieźli wcześniaka z Rzeszowa w inkubatorze oczywiście wypas tylko co z tego jak ten inkubator z ta dzieciowina nie mieścił sie we framugi drzwi w szpitalu żeby wjechać na sale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,male tego nikt po wyciągnięciu dziecka z niego nie potrafił wyłączyć alarmu i tak sobie pikał około 30 minut na korytarzu aż kumaty ratownik z karetki po prostu wypiął go na ostro,wiec po co taki sprzęt jeśli lekarze wyuczeni uciekają z naszego kraju?m87 dobrze napisalwykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 01:37  
Cytuj
niech sobie będzie WOPS..akcja jak akcja. UAKTYWNIA ludzi do czynienia dobra.
Ale niedługo Owsiak bedzie jak święty bóg.
PROPORCJE się tylko pomieszały
Wszyscy płacimy składki zdrowotne...więc się pytam:
Gdzie ta kasa na leczenie????????
Ludzie w Polsce są tacy:
Widzą, że jest tragicznia z opieką medyczną... nonstop wybierają kolejnych cwaniaków, któzy im zabierają kasę..i jeszcze płącą prywatne pieniądze na WOSP i się z tego cieszą..
Po prostu jestaeśmy tak cholernie biednym krajem i tak źle rządzonym..że gdyby nie ludzi to nic by tu nie było od rządu..
I co najciekawsze...kolejne rządy zamiast wstydziś się za to jak jest jeszcze dumnie wypinają pierś do naklejania serduzek...
PARANOJA! a nie pańśtwo..
Ja wam mówię... poczekajcie 20 lat...zobaczycie, że tu nie będzie co zbierać w tym kraju.

Przy okazji odpowiedzi nie zapomnijcie napluć na Caritać i zmieszać go z błotem. TO nic że zbiera kilkanaście razy więcej w ciągu roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 06:51  
Cytuj
A ja pomimo rzeszy hipokrytów,antyspołecznych postaw i zazdrosnych skowytów jestem zadowolony ,że znowu zostanie zebrana pokaźna kwota.Co świadczy o tym iż zdecydowana większość popiera taką formę pomocy.A co do oceniania przez elementy antyspołeczne oświadczam ,że to jest DOBROWOLNA MOJA WOLA nikt mnie nie zmusza .To że mamy takie a nie inne państwo nie usprawiedliwia żadnej postawy antyspołecznej.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 07:17  
Cytuj
CYTAT
niech sobie będzie WOPS..akcja jak akcja. UAKTYWNIA ludzi do czynienia dobra.
Ale niedługo Owsiak bedzie jak święty bóg.
PROPORCJE się tylko pomieszały
Wszyscy płacimy składki zdrowotne...więc się pytam:
Gdzie ta kasa na leczenie????????
Ludzie w Polsce są tacy:
Widzą, że jest tragicznia z opieką medyczną... nonstop wybierają kolejnych cwaniaków, któzy im zabierają kasę..i jeszcze płącą prywatne pieniądze na WOSP i się z tego cieszą..
Po prostu jestaeśmy tak cholernie biednym krajem i tak źle rządzonym..że gdyby nie ludzi to nic by tu nie było od rządu..
I co najciekawsze...kolejne rządy zamiast wstydziś się za to jak jest jeszcze dumnie wypinają pierś do naklejania serduzek...
PARANOJA! a nie pańśtwo..
Ja wam mówię... poczekajcie 20 lat...zobaczycie, że tu nie będzie co zbierać w tym kraju.

Przy okazji odpowiedzi nie zapomnijcie napluć na Caritać i zmieszać go z błotem. TO nic że zbiera kilkanaście razy więcej w ciągu roku.


Czy Ty myślisz że WOŚP zaspokaja wszystkie potrzeby służby zdrowia? Niewiedza czy bezmyślność?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »