NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
Kat. C w Motosie,
Posty: 15
Dołączył: 3 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 11:38  
Cytuj
Witam. Robił badz robi ktos tam teraz prawko na C? Mam zamiar sie wlasnie wybrac? Co sadzicie o tej szkole? Slyszalem ze jest mozliwosc nie chodzenia na wyklady czy to prawda? Jesli cos wiecie na ten temat to dajcie znac. Dziekiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 11:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 12:17  
Cytuj
Robiłem w Motosie C i C+E, polecam tą szkołę ze względu na instruktorów i sprzęt.
Obie kategorie zdałem w pierwszym podejściu, więc nie moge powiedziec złego słowa na Motos.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 3 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 12:25  
Cytuj
A cos na temat wykładów slyszales? bo czas mam ograniczony a tak to bym szybciej zrobil prawko a teoria jest do nauki wiec mozna samemu w wolnych chwilach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 12:33  
Cytuj
masz wiadomość na P.W.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 21:38  
Cytuj
Co do kat. C
Od 19 stycznia 2013 r. prawo jazdy kat. C - będzie mogło być wydane:
- osobie która ma 21 lat ukończone
- osobie, która ma bad. lekarskie i psychologiczne
Można zacząć kurs nawet dzisiaj a nie zwalniać to będzie ze spełnienia powyższych warunków to raz.

Egzamin państwowy teoretyczny zdawać się będzie także z przepisów ruchu drogowego raz jeszcze - z bazy 3 tysięcy pytań - to dwa.

Za rażące błędy na egzaminie będzie można stracić kat. B - to trzy.

Ośrodek nauki jazdy, który nie realizuje zajęć teoretycznych kwalifikuje się do zabrania zezwolenia - to cztery.

Więc jeśli ktoś na forum sugeruje, że w motosie tak można bez wykładów to nie robi tej szkole reklamy tylko sprowadza zagrożenie ze strony służb kontrolnych - policji, prokuratury, starosty ect.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »