NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Energetyk Stalowa Wola, kto pamieta ,kto zna historie
Posty: 13
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2012r. 20:31  
Cytuj
Byl kiedys w Stalowej taki klub sportowy ,zna ktos wiecej szczegolow ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2012r. 20:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 14:40  
Cytuj
znalzłam w necie jedynie adres tego klubu ale czy nadal istnieje to nie mam pojęcia http://bazy.(...)neOgolne

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 15:02  
Cytuj
Energetyk to nazwa boiska na ul. Staszica obok stacji paliw- dawniej własność elektrowni. W latach 70 ( na początku)powstało boisko do piłki nożnej i budynek. Nie przypominam sobie aby tam były jakieś rozgrywki( czyli drużyna zgłoszona do ligi.). Potem nikt o to nie dbał i poszło w ruinę. w latch 80 -pod koniec zbudowano korty a z boiska próbowano zrobić stadion lekkoatletyczny ( np stanowiska do rzutu młotem). tyle historii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 23:29  
Cytuj
Był zakładowy klub Energetyk sponsorowany przez Elektrownie na Ozecie (tak jak Stal przez Hute SW). Do niego należał stadion przy ul. Staszica - było tam boisko do piłki nożnej i bieżnia z nawierzchnia przypominającą żużel. Na widowni - coś jak trybuna od strony ul. Staszica - siedzenia z desek ławkowych, które z czasem zbutwiały. Sądzę, że więcej można się dowiedzieć od starszych emerytowanych pracowników elektrowni. Wydaje mi się, że były również inne sekcje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »