NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Zespół muzyczny Graffiti,
Posty: 4
Dołączył: 3 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 20:53  
Cytuj
Witam wszystkich! Interesują mnie opinie o zespole Graffiti (z okolic Janowa Lubelskiego), który gra na weselach. Czy ktoś może kojarzy ten zespół? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 20:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 3 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 21:03  
Cytuj
U mnie na weselu grał ten zespółumiech Byliśmy bardzo zadowoleni .
Zarówno my jak i goście... Grają świetne kawałki, robią przerwy ale króciutkie podczas których puszczają muzykę... Osobiście polecam...
Tak informacyjnie będą grali w Stw na weselu mojej siostry 29 grudnia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 21:59  
Cytuj
hej.u mnie równiez grał ten zespół i tez byłam zadowolona.naprawde polecam.

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2012r. 20:28  
Cytuj
Znam ten zespół od dawna.Często grywają w okolicach Kosina, Borowa. Byłam na niejednej imprezie gdzie grał, zawsze było ekstra. Nie znam się za bardzo na muzyce i nie potrafię ocenić czy grają poprawnie ale wiem że potrafią zrobić naprawdę fajny sympatyczny klimat z pełna kulturą i super się przy nich bawi.Z resztą z tego co wiem grają Sylwestra w Borowie może warto podjechać i posłuchać na żywo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Gru 2012r. 12:03  
Cytuj
z tego co wiem w Borowie gra ECHO bo tak mówią w leliwie , no chyba że są 2 konkurencyjne sylwestry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 21:21  
Cytuj
Witam osobiście zdecydowanie lubię się bawić na weselu przy DJ. Ostatnio jednak kiedy byłam na weselu u koleżanki grał właśnie zespół graffiti no i spotkała mnie miła niespodzianka. Fajny repertuar, komunikatywni, mili i sympatyczni ludzie, fajne oświetlenie, jakoś tak wszystko fajnie powiązane w całość. Także wrażenie jak najbardzej pozytywne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 15:31  
Cytuj
a czy Panowie z Graffiti grają na ŻYWO? czy to nie jest tak, że muzyka puszczona jest z odtwarzacza? nigdzie nie ma filmów/wideo z imprez, jest tylko demo na str @, a wiadomo, że demo nigdy nie odzwierciedli rzeczywistej muzyki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2016r. 18:17  
Cytuj
Też szukam informacji o tym zespole. Szykuje mi się wesele na drugi rok. Mój kolega kelner opowiadał , że jakieś pięć lub sześć lat temu grał z nimi fajny gitarzysta i razem z basistą dawali niesamowite weselne widowiska w Sezamie. Myślę, że teraz mimo trzyosobowego składu jest podobnie. Może ktoś wie gdzie grają bo będę szukała jakiejś dobrej kapeli i to takiej która nie stoi w miejscu i nie kryje się za pulpitami bo widziałam takich sztywniaków i nie ukrywam , była to porażka. Lepiej wypadłby już DJ. Jakby ktoś wiedział gdzie gra Graffiti w najbliższym czasie to poproszę o informację. Pozdrawiam Mariolka good.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2016r. 19:02  
Cytuj
Udzielalam sie juz gdzies na ten temat. Zespol super i do tego niedrogi, graja dokad ludzie sa na parkiecie. My mielismy te przyjemnosc sluchac ich w realu na weselu kuzynki i dzieki temu nie mielismy watpliwosci jaki zespol wybrac na swoje wesele. Po naszym weselu wielu znajomych prosilo nas o kontakt do nich. Panowie mili i bezproblemowi :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 5 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2016r. 21:58  
Cytuj
Polecam w 100 % rozkręcają całą impreze , zabawy , konkursy , 80 % wesela spedzicie na parkiecie
POLECAM !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 24 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2016r. 14:32  
Cytuj
super zespół grał u mnie na weselu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »