NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Święte Krowy,
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 18:27  
Cytuj
hans wiesz co właściciel tego infiniti napisał o tej fotce??
Robi tak, będzie robił i ma gdzieś fotki. Auto kosztowało go prawie 500 tysięcy i nie chce mieć wgniotków przez buraków pod marketem. Mniejwiecej tak napisał na facebooku i tyle. Dorobił się rozkręcając własny biznes w sieci jak widac skutecznie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 18:27  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 20:24  
Cytuj
A co panisko robi na parkingu pod rzeszowskim Tesco? Poluje na promocje?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 20:37  
Cytuj
Debil - to idealne określenie dla właściciela tego samochodu umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
A co panisko robi na parkingu pod rzeszowskim Tesco? Poluje na promocje?smiech2


Burak i tyle auto za furmankę miedziaków a na zakupy do Tesco. No ale festiwal wiochy na parkingu wiec kolo pokazał, że jest sołtysem tej wsi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 21:04  
Cytuj
W Tesco jego żona ma swój sklep o ile kojarze. Spoko koleś nawet

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 21:56  
Cytuj
Z miesiąc temu na Jana pawła nie daleko carefoura dziewczyna zostawiła fiata seicento na środku ulicy.

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 22:04  
Cytuj
Kuy..a jeszcze nie drapał z szyby?

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 07:41  
Cytuj
CYTAT
Auto kosztowało go prawie 500 tysięcy i nie chce mieć wgniotków

I to jest właśnie buractwo!
Dla normalnego człowieka samochód jest przedmiotem użytkowym służącym do wygodnego przemieszczania się.
Dla buraka auto to sposób na lans, pokazanie sąsiadom, że "mnie stać".
----------------------
Jeżeli boi się "wgniotków" to niech kupi sobie tańszy używany samochód. Nie stać go na drugi samochód?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 08:12  
Cytuj
CYTAT

----------------------
Jeżeli boi się \"wgniotków\" to niech kupi sobie tańszy używany samochód. Nie stać go na drugi samochód?


Ten jego też już jest używany. jezyk

Ja mam podobny temat.
Od jakiegoś czasu mieszkam przy ulicy Wojska Polskiego. Mam wrażenie, że kierowcy nie mają pojęcia iż znajdują się na drodze osiedlowej. Są 3 progi zwalniające i ograniczenie do 30 km/h. Miejsca parkingowe są wąskie więc przy parkowaniu trzeba zachować szczególna ostrożność. Parkowanie jest więc powolne i czasem przyblokuje się jakieś auto. No i wtedy zaczynają się nerwy tego blokowanego. Klakson, wyzwiska. Ja jestem naprawdę spokojny inaczej już dawno byłbym na głównej stronie wszystkich portali tego miasta za ręczne wytłumaczenie takiemu nerwusowi zasad ruchu drogowego.
Niestety jak zauważyłem najgorsi są ci co przywożą dzieciaki do szkoły. Nie wiem czy wiecznie spóźnieni, czy zwyczajnie nie myślą, nie wiedzą gdzie są, nie zauważają świata po za obrębem swojego tyłka? Gdyby taki debil potrącił ich dzieciaka przed szkołą to by dopiero krzyk podnieśli, no ale może by się dopiero pokapowali, że sami za..ą tą osiedlowa drogą.
Inny typ debila za kółkiem to ten co chce "skrócić" przejazd omijając "rondo". Też za...a mimo 30 km/h.

Nigdy nie byłem zwolennikiem radarów, suszarek i progów zwalniających co 50 metrów ale jak mam problem z zaparkowaniem oraz wyjechaniem z parkingu bo nie wiem czy nie trafię na spóźnionego debila pędzącego 70 km/h na osiedlówce, to zmieniam swój pogląd.

Mam nadzieje, że przeczyta to choć jeden kierowca i się zastanowi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 08:23  
Cytuj
CYTAT
Z miesiąc temu na Jana pawła nie daleko carefoura dziewczyna zostawiła fiata seicento na środku ulicy.


To chyba było jakieś tydzień temu na krzyżówce koło hotelu Stal. Zastanawiałam się co za idiota nie zepchnął tego seicento na chodnik albo chociaż na wyłączony z ruchu obszar, który był centralnie na wprost, ale widocznie lepiej blokować skręt w lewo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
Ten jego też już jest używany. jezyk

Ja mam podobny temat.
Od jakiegoś czasu mieszkam przy ulicy Wojska Polskiego. Mam wrażenie, że kierowcy nie mają pojęcia iż znajdują się na drodze osiedlowej. Są 3 progi zwalniające i ograniczenie do 30 km/h. Miejsca parkingowe są wąskie więc przy parkowaniu trzeba zachować szczególna ostrożność. Parkowanie jest więc powolne i czasem przyblokuje się jakieś auto. No i wtedy zaczynają się nerwy tego blokowanego. Klakson, wyzwiska. Ja jestem naprawdę spokojny inaczej już dawno byłbym na głównej stronie wszystkich portali tego miasta za ręczne wytłumaczenie takiemu nerwusowi zasad ruchu drogowego.
Niestety jak zauważyłem najgorsi są ci co przywożą dzieciaki do szkoły. Nie wiem czy wiecznie spóźnieni, czy zwyczajnie nie myślą, nie wiedzą gdzie są, nie zauważają świata po za obrębem swojego tyłka? Gdyby taki debil potrącił ich dzieciaka przed szkołą to by dopiero krzyk podnieśli, no ale może by się dopiero pokapowali, że sami za..ą tą osiedlowa drogą.
Inny typ debila za kółkiem to ten co chce "skrócić" przejazd omijając "rondo". Też za...a mimo 30 km/h.

Nigdy nie byłem zwolennikiem radarów, suszarek i progów zwalniających co 50 metrów ale jak mam problem z zaparkowaniem oraz wyjechaniem z parkingu bo nie wiem czy nie trafię na spóźnionego debila pędzącego 70 km/h na osiedlówce, to zmieniam swój pogląd.

Mam nadzieje, że przeczyta to choć jeden kierowca i się zastanowi.

Jakiś tydzień temu, sam pędziłeś po wiadukcie jak szalony w godzinach szczytu omijając innych jak narciarz słupki na zjeździe. Potem i tak korek. I po co to było. Na PW mogę ci wysłać markę kolor i nr rejestr. i zobaczysz że to ty pędziłeś.
A z osiedlowymi 30km/h które też popieram jest wszędzie tak samo. Koło przedszkola między dawną szkołą nr.10
Osiedlowa droga łacząca sklepy na edukacji i centrum 4 i wiele wiele innych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd: Nisko RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
hans wiesz co właściciel tego infiniti napisał o tej fotce??
Robi tak, będzie robił i ma gdzieś fotki. Auto kosztowało go prawie 500 tysięcy i nie chce mieć wgniotków przez buraków pod marketem. Mniejwiecej tak napisał na facebooku i tyle. Dorobił się rozkręcając własny biznes w sieci jak widac skutecznie


Twoim zdaniem to usprawiedliwia jego burackie zachowanie?
Słoma z butów ...sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 13:09  
Cytuj
CYTAT

Jakiś tydzień temu, sam pędziłeś po wiadukcie jak szalony w godzinach szczytu omijając innych jak narciarz słupki na zjeździe. Potem i tak korek. I po co to było. Na PW mogę ci wysłać markę kolor i nr rejestr. i zobaczysz że to ty pędziłeś.
A z osiedlowymi 30km/h które też popieram jest wszędzie tak samo. Koło przedszkola między dawną szkołą nr.10
Osiedlowa droga łacząca sklepy na edukacji i centrum 4 i wiele wiele innych


Jak szalony to przesada. O różnicy między drogą osiedlowa a wiaduktem chyba nie muszę ci pisać. Wyślij info, na PW umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 14:52  
Cytuj
Ale wiadukt tak samo jak osiedlowa ma swoje uściślenia jak tam jeździć. I nie powiesz że jechałeś poprawnie i nie narażałeś innych. To co napisałem chyba nie muszę ci pisać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
Ale wiadukt tak samo jak osiedlowa ma swoje uściślenia jak tam jeździć. I nie powiesz że jechałeś poprawnie i nie narażałeś innych. To co napisałem chyba nie muszę ci pisać.


To ile tam jechałem? Napisz na PW bo obawiam się, że mnie mylisz. O takiej porze zazwyczaj jestem w pracy, ale czasem jadę po dzieciaka do szkoły, no a z nią nie szaleję umiech Nie wiem czy to ja akurat byłem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 15:30  
Cytuj
Szybko. Wyprzedziłeś mnie momentalnie, a za chwile ja za tobą stałem, bo był korek i staliśmy obaj jak ... na weselu. Kierowcy nie widziałem, (nie wiem czy dzielisz z kims samochód) reszte masz na pw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 16:34  
Cytuj
Wygląda, że auto mojej żony ale ja też nim jeżdżę.
Nie będę się tłumaczył. Jednak z tym szaleństwem i slalomem to przesadziłeś.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 18:45  
Cytuj
Byłem zdiwiony ponieważ tu udajesz świetego, np. w temacie o przekraczaniu 50 w mieście pisałeś, że nie przekraczasz. Na wiadukcie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 19:53  
Cytuj
No bo generalnie nie przekraczam. Rzadko na 4 biegu po mieście jeżdżę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 14 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2012r. 17:55  
Cytuj
Nalepić takiemu na przedniej szybie nalepke z napisem "Karny k*t*s" i może nauczy się w końcu parkować. W końcu co ma marka auta do sposobu parkowania?!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2012r. 07:40  
Cytuj
stalowowowianin i Andrzejek... ludzie istnieje takie coś jak Prywatna wiadomość...

Prawda jest taka, że nie ma osoby na świecie która nigdy nie złamała przepisów ruchu drogowego.Bardziej lub mnie poważne ale jednak, lecz tu mamy mowe o świetych krowach i parkowaniu jak na własnym podwórku, wg. własnego widzimisię. A najgorsze jest to, że ludzie parkowali, parkują i będą parkować tak samo... niestety.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 09:07  
Cytuj
CYTAT
Nalepić takiemu na przedniej szybie nalepke z napisem \"Karny k*t*s\" i może nauczy się w końcu parkować. W końcu co ma marka auta do sposobu parkowania?!mlotek


Gdzie można zakupić takie naklejki?

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 10:28  
Cytuj
@mundek69

Najlepiej naklejki kupić na allegro:

http://allegro.pl/karny-kutas-za-zle-parkowanie-15-dla-pierwszych-3-i2832913657.html

Tu masz karnego "za ch**owe parkowanie", ale widziałam, że jest dużo "za złe parkowanie".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 11:43  
Cytuj
Moderowano przez: Kamil
Zabronione jest publikowanie: treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku +20

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 11:56  
Cytuj
Moderowano przez: Kamil
Nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »