NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Opinie na temat obsługi na dyskotekach ,
Posty: 60
Dołączył: 25 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 15:42  
Cytuj
Jakie są Panstwa opinie na temat obsługi na dyskotekach w naszym miescie? Arkadia, NNN, Planeta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 15:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 15:51  
Cytuj
Konkretnie o co Ci chodzi? Czas podania piwa, zrobienie drinka?
Smak, nie wydanie reszty czy co? Mam gotową odpowiedź na wiele tematów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 14 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 18:01  
Cytuj
Ogólnie to z obsługą nie jest źle;) zarówno w planecie jak i arkadii mili i sympatyczni ludzie, obsługują klientów z uśmiechem na twarzach, przynajmniej wtedy kiedy ja byłam. O NNN się nie wypowiem bo tam nie chodzę;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 06:05  
Cytuj
chodzi mi przede wszystkim o kulture? to czy obsługa jest miła? oraz o to czy radzi sobie? sprawnie z obsługa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 21:30  
Cytuj
Najfajniej to w Arkadii gdzie wchodząc na wejsciu wita nas 6 RAMBO z łysymi pustymi łbami gdzie osobnicy nie potrafia zbudować normalnego zdania nmie używając co 2go słowa K...wa i za ladą w szatni wystraszona dziewczynka wyglądająca jak niemal ta z bajki "dziewczynka z zapałkami" która nawet jak sie wsłuchać to usłyszysz od niej "wejściówka dyche".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 19:42  
Cytuj
najgorsze chamstwo jeśli chodzi o "ochronę" jest w PLANECIE. MASAKRA! Sami napakowani Cwaniacy!

o bar nie narzekam mili barmani szczególnie na górze Miły sympatyczny chłopak umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 19:45  
Cytuj
na dole równie sympatyczni tylko czasami dosypują coś do drinków, ale poza tym jest fajnieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 21:38  
Cytuj
Pomijam już, że chyba nigdzie nie sprawdzają D.O. i najczęściej bawią się tam dzieci umiech

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 21:54  
Cytuj
Jeśli chodzi o bar to i wa Arkadii i w NNN jest ok. W NNN jedynie dość długa kolejka do baru jest problemem. Ale ostatnio po otwarciu rachunku sympatyczna Pani kelnerka przynosiła nam do stolika. A jeżeli chodzi o ochronę to nic do nich nie mam . Nie miałam z nimi styczności i chyba nie chce mieć. Na wejściu są uprzejmi i to mi wystarczy, bilecik przedrą pieczątkę przybiją i na tyle ich. Natomiast jeśli chodzi o tą banią w arkadii co sprzedaje wejściówki to faktycznie strasznie przymulona. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 23:43  
Cytuj
CYTAT
Najfajniej to w Arkadii gdzie wchodząc na wejsciu wita nas 6 RAMBO z łysymi pustymi łbami gdzie osobnicy nie potrafia zbudować normalnego zdania nmie używając co 2go słowa K...wa i za ladą w szatni wystraszona dziewczynka wyglądająca jak niemal ta z bajki \"dziewczynka z zapałkami\" która nawet jak sie wsłuchać to usłyszysz od niej \"wejściówka dyche\".


Wiesz, po części to wynika z tego, jakie się ma do ludzi nastawienie. Z moich ust zawsze pada "dobry wieczór", "do widzenia" i zwykle to samo dostaję w zamian. :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »