NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Licencja trenera piłkarskiego, co zrobic aby złodziej i oszust stracił licencje trenera
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 09:06  
Cytuj
Moze ktos z was wie co zrobic gdzie "uderzyc"co zrobic aby złodziej i oszust stracił licencje trenera piłkarskiego.Facet który oszukał wielu ludzi w miescie którego scigaja komornicy chyba wszysy jacy tu sa,uciekł z rodzina z miasta zostawił długi które inni spłacaja a on spokojne trenuje dzieci w klubie w woj.Łódzkim.Wydaje mi sie ze trenerem powinien by człowiek prawy ,dajacy przykład a nie "scigany" złodziej.Jak ktos wie o trzeba zrobi zeby stracił licencje prosze o info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 09:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 09:12  
Cytuj
Daj komornikowi namiary na jego pracodawce to mu częœć pensji zabierze na poczet jego zadłużenia i wtedy Ty odzyskasz trzochę kasy, bo pewnie o Tobie wisi pare groszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
Moze ktos z was wie co zrobic gdzie \"uderzyc\"co zrobic aby złodziej i oszust stracił licencje trenera piłkarskiego.Facet który oszukał wielu ludzi w miescie którego scigaja komornicy chyba wszysy jacy tu sa,uciekł z rodzina z miasta zostawił długi które inni spłacaja a on spokojne trenuje dzieci w klubie w woj.Łódzkim.Wydaje mi sie ze trenerem powinien by człowiek prawy ,dajacy przykład a nie \"scigany\" złodziej.Jak ktos wie o trzeba zrobi zeby stracił licencje prosze o info.



a mozesz choc stresic o co dokladniej chodzi - trener z ktorejs z powstalych niedawno szkolek pilkarskich czy jeszcze cos innego istnialo-tak dla przestrogi innym - bo nie o trenera ze Stalowki raczej poniewaz tam jest wszytsko jasne i czytelne jesli chodzi o szkolenie mlodziezy jak domniemam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 09:31  
Cytuj
z gory dzieki za info

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 09:45  
Cytuj
Kiedys był w Stalowej (i nie tylko tu) piłkarzem,nie chodzi o trenerów ze stalówki,nie masz sie czego obawiac,on uciekł z miasta jakies 3 lata temu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
Daj komornikowi namiary na jego pracodawce to mu częœć pensji zabierze na poczet jego zadłużenia i wtedy Ty odzyskasz trzochę kasy, bo pewnie o Tobie wisi pare groszy.


Komornicy nic nie moga bo jest jedynym zywicielem rodziny a ma na utrzymaniu 3 osoby wiec nic mu nie zabiora,prowadza firme na inna osobe słupa i smieja sie wszystkim w nos.Jest wyrok sadu wiec windykatorzy poradza sobie mam nadzieje ale chodzi mi o usadzenie tego gnoja bo on nic po za tym co robi nie potrafi.Nie chodzi akurat o mnie z ta kasa ale o bliska mi osobe i nie odpuszcze.Dla niego zabranie liencji to bardzo powazny problem bo to taki "biznesmen" który nic poza darciem mordy nie potrafi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 10:15  
Cytuj
to z czego on żyje ? Z działalnoœci gospodarczej czy z " trenowania " ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 10:34  
Cytuj
.Dla niego zabranie liencji to bardzo powazny problem bo to taki \"biznesmen\" który nic poza darciem mordy nie potrai
Jesli licencja to pzpn - tam ja otrzymal i tam moze ja stracic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 11:29  
Cytuj
http://www.pzpn.pl/index.php/Federacja/Trenerzy/Licencje-trenerskie

poczytaj sposób przyznania licencji. jednym słowem nic nie zrobicie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 12:08  
Cytuj
CYTAT
to z czego on żyje ? Z działalnoœci gospodarczej czy z \" trenowania \" ?

Trenuje z tego ma stały dochód na rodzine a reszta to firma która prowadzi zona na osobe słupa bo oni sa wszedzie opisani i firmy na siebie nie moga załozyc bo komornicy zniszczyliby ich a tak nie moga im nic zrobic jedyna nadzieja w windykatorach oni sa skuteczni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 12:17  
Cytuj
Ewcia jako że pewnie to co wysłałem to trudny link do poczytania jest kilka dokumentów to w skrocie napisz pismo do komisji licencji trenerskich. dane masz w linku. I tak cie oleją bo cofają tylko lapówkarzom ale będziesz spełniona. Pozatym jak wiesz gdzie on trenuje zrób baner trener to oszust i na murawe

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 13:00  
Cytuj
CYTAT
Ewcia jako że pewnie to co wysłałem to trudny link do poczytania jest kilka dokumentów to w skrocie napisz pismo do komisji licencji trenerskich. dane masz w linku. I tak cie oleją bo cofają tylko lapówkarzom ale będziesz spełniona. Pozatym jak wiesz gdzie on trenuje zrób baner trener to oszust i na murawe


Dzieki z link oczywiscie spróbuje i wykorzystam wszystkie dostepne mozliwosci w PZPN jak sie tu nie zainteresuja to dotre do rodziców dzieci które trenuje i opowiem ze szczegółami albo wysle ulotki informujace,a te banery bardzo dobry pomysł umiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 3 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 13:53  
Cytuj
Pan Tomasz to równy chłop.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »