NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Quad do 8 tysięcy??,
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 01:40  
Cytuj
Niektórzy mają swój las :cwaniak:

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 01:40  
Cytuj

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 10:31  
Cytuj
umiech no niestety swojego lasu nie mam bynajmniej w okolicy. Ala przecież są drogi czołgowe koło naszej kochanej huty, zamknięty poligon, miejsca niedaleko Sanu itp. Myślę że tam można coś bardziej poszaleć. Być może o wielu takich miejscach nie wiem.
A jeżeli chodzi o spokojną przejażdżkę po lesie to myślę, że pomimo zakazu też nic nikomu złego nie zrobię. Wiem, wiem co poniektórzy pomyślą ale czy znalazł by się choćby jeden człowiek który zawsze wszystko robi tak jak ma być. Po resztą w związku z tym że mieszkam blisko lasu, często tam jestem i widzę pomimo zakazu bardzo wiele osób w różnym wieku jak przeprawiają się przez las różnego rodzaju motorami.
I żeby była jasność nie mam 17 lat i nie kupuję tego sprzętu po to żeby wszystko ryć i szaleć gdzie popadnie.
I na zakończenie właśnie homologacja, której większość quadowców nie ma, potrzebna mi do tego abym nie musiał cały czas korzystać z lasu do przemieszczania w określone miejsce, a nie jestem jak na razie maniakiem i nie mogę sobie pozwolić na kupno nowego markowego sprzętu łącznie z przyczepą i podróżowanie z nim w miejsca do tego przeznaczone. Zobaczymy, jednak nie mówię nie umiech. Może w synu zaszczepię bakcyla, w końcu lepsze to niżby kiedyś miał śmigać jakimś ścigaczem po asfalcie i łamać zegar.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 11:51  
Cytuj
A wracając do tematu, mogę wiedzieć czym wy jeździcie.
Ja zdecydowałem się na tego KYMCO MXU 500. Musiałem zwiększyć nieco sumę pieniędzy jaką miałem na to przeznaczyć i mam nadzieję że nie będę żałował. Rozglądam się na razie za czymś w kwocie do 11 tyś. Z jeden strony to nie dużo a z drugiej to kupa kasy.
Jakbyście coś mieli na oku, bardzo proszę o info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 26 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 15:46  
Cytuj
Wejdź na forum scigacz.pl jest specjalny dział o quadach, tam więcej doradzą. Powiem Ci że takim sprzętem unikaj jeźdzenia po asfalcie, opony znikają w oczach, wiem bo już zauważyłem to u siebie. Chociaż to zależy z jakiej gumy jest opona wykonana. Ja smigam ktm exc, jak kupisz jakiś sprzęt to na wiosnę możemy coś pośmigać. I nie pisz postu pod postem ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 16:45  
Cytuj
Moze lepiej kupić autko 4x4, wtedy poœmigasz razem z synem i na pewno będzie bezpieczniej, Quada łatwo wywrócić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 17:07  
Cytuj
Mariusz za 8ke samuraia nie kupisz dobrego, ale fakt terenówke taniej kupi

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »