NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Siłownia / Treningi, Poszukuje Pomocy przy treningach
Posty: 2
Dołączył: 9 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2012r. 20:52  
Cytuj
Poszukuje dobrej siłowni w St. Woli w której mogła bym "wynająć" trenera. Potrzebuje osoby która poświeciła by mi czas przygotowała plan ćwiczeń na róże partie ciała i zrzucenie kilku kilogramów umiech Jeśli ktoś zna się na tym też prosiła bym o namiar do siebie.
I jeszcze potrzebuje namiary na dobrego Dietetyka w St. Woli
Proszę o rady umiech umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2012r. 20:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2012r. 21:44  
Cytuj
a więc tak, wpisuje Pani w google Siłownia Stalowa Wola noi wyskakuje troche tego : ) Pierwszy jest Klub Kaito (z tego co czasami widzę przychodzą rózne Panie i maja "indywidualne" treningi), nr wszystko podane na stronie umiech mozna zadzownic dowiedzieć sie umiechok

btw. zawsze myślałem ze forum jest ostatecznością w dowiadywaniu się czegoś smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 08:44  
Cytuj
Ajsmen: Pani szuka opinii. Forum jest PIERWSZYM miejscem, w którym takich się szuka. Przecież nie wejdzie na stronę którejś z siłowni i nie znajdzie tam informacji nt. jej plusów i minusów. Podobnież nie zadzwoni do właściciela i nie zapyta, czy warto przyjść do jego siłowni czy iść gdzie indziej umiech

Żeby nie było całkiem OT, to podpowiem, że jeśli chodzi o dietę i treningi to słyszałem co nieco o panu który sprzedaje suple w Tesco (na "wyspie" vis-a-vis pralni). Podejdź, zapytaj się, może dobrze słyszałem, może coś Ci doradzi. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 10:45  
Cytuj
Rudella, Ty się zastanów, czy warto wywalać bezsensownie kase chytry
Po co Ci "trener" który na dzień dobry ułoży Ci plan treningowy, identyczny jak dla wszystkich innych kur domowych.
Ja rozumiem, że są SŁABI ludzie nad którymi trzeba stać, by ruszyli swoje dup*ko i zaczeli robić coś w kierunku zdrowego trybu życia. Ale pomyśl tylko, że nic Cię nie ogranicza, by Twoją siłownią był dom i świeże powietrze.
Siłownia jest dla ludzi którzy łamią swoje granice a nie dla mięczaków takich jak Ty Rudella - zmobilizuj się wreszcie kobieto i włącz sobie YouTube , poszukaj treningów aerobowych, tae-bo, cardio dance training. W necie masz wszystko za darmoszke, porady, opinie - tylko ku*wa CHCIEĆ wykrzyknik

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 14:14  
Cytuj
Chodziłam na tea- bo przez ok. miesiąc ale pozniej musialam zrezygnowac bo mnie sparaliżowało na twarzy i juz nie wrociłam w mieszkaniu nie mam takich warunków niby mam przyzad do biegania ale moi sąsiedzi to stare dewoty i im wszystko przeszkadza... A na dworze pogody nie ma mam biegac po sniegu i po deszczy jakos sie w tym nie czuje dlatego chcialam tego trenera wolala bym zeby miał na mnie oko bo sama za siebie sie nie wezme podejsc juz mialam z 10 ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
Ajsmen: Pani szuka opinii. Forum jest PIERWSZYM miejscem, w którym takich się szuka. Przecież nie wejdzie na stronę którejś z siłowni i nie znajdzie tam informacji nt. jej plusów i minusów. Podobnież nie zadzwoni do właściciela i nie zapyta, czy warto przyjść do jego siłowni czy iść gdzie indziej umiech

Żeby nie było całkiem OT, to podpowiem, że jeśli chodzi o dietę i treningi to słyszałem co nieco o panu który sprzedaje suple w Tesco (na \"wyspie\" vis-a-vis pralni). Podejdź, zapytaj się, może dobrze słyszałem, może coś Ci doradzi. Pozdrawiam.


Pani napisała ze szuka dobrej siłowni,a nie opinii o siłowniach w stw, siłownia moze być dobra ale może mieć i zła opinie umiech good Jednak polecam Kaito, i Gargamel mówi o tym samym Panu co ja umiech Widzę go właśnie ze starszymi jak i młodszymi kobietami (jako trener indywidualny, jak dla mnie chyba najlepiej było by chyba zrobić parę treningów dowiedzieć się co i jak. Na dłuższa metę i samemu ćwiczyć, zresztą każdy jest tam miły i na pewno doradzi w ćwiczeniach. No i jeśli dieta, to trzeba będzie się jej mocno trzymać i nie mówić "a dobra ostatni raz" - sukces gwarantowany umiech) więc warto zadzwonić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
Rudella, Ty się zastanów, czy warto wywalać bezsensownie kase chytry
Po co Ci \"trener\" który na dzień dobry ułoży Ci plan treningowy, identyczny jak dla wszystkich innych kur domowych.
W necie masz wszystko za darmoszke, porady, opinie - tylko ku*wa CHCIEĆ wykrzyknik


Bzdury. Jeśli chcesz coś robić dobrze, to szukasz specjalisty który ci wyjaśni co i jak. I tyczy sie to praktycznie każdej dziedziny życia. Po co chodzić do lekarza czy prawnika, czy w ogóle chodzić do szkoły/studiować skoro w necie masz wszystko za darmoszkę?

Trener osobisty to super sprawa - potrafi ułożyć sensowny plan ćwiczeń z uwzględnieniem newralgicznych partii ciała, indywidualnie dostosowany do możliwości, wieku, kondycji i stanu zdrowia danej osoby. Ma też jakieś pojęcie o suplach i potrafi doradzić sensowną dietę. To co dobre dla jednego, może być szkodliwe dla drugiego. Z filmikami z YT to można sobie zrobić krzywdę - każde ćwiczenie nieumiejętnie wykonywane może spowodować kłopoty zdrowotne, z kalectwem włącznie. I to ci powie każdy mający trochę oleju w głowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »