NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 »
Mecze koszykówki,
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 20:43  
Cytuj
Dzis o godz.18.00 w meczu kolejki II ligi koszykówki Stal Stalowa Wola pokonala we wlasnej hali wicelidera swojej grupy(B) druzyne
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 72-70 i awansowala na 7 miejsce .Mecz byl naprawde zaciety do ostatniej sekundy kiedy to stalowka zdobyla decydujacego kosza.Brawo.Naprawde wielkie brawa dla koszykarzy i trenera Pamuly.Widac ze ta druzyna moze wygrac z kazdym w tej lidze.Wielkie emocje jak za dawnych lat i...sporo kibicow.Chcialoby sie jednak aby wiecej odwiedzalo mecze koszykowki.Zapraszam.

terminaż i wyniki....

https://rozgr(...)iki.html

tabele.....

https://rozgr(...)ela.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 20:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Dzis o godz.18.00 w meczu kolejki II ligi koszykówki Stal Stalowa Wola pokonala we wlasnej hali wicelidera swojej grupy(B) druzyne
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 72-70 i awansowala na 7 miejsce .Mecz byl naprawde zaciety do ostatniej sekundy kiedy to stalowka zdobyla decydujacego kosza.Brawo.Naprawde wielkie brawa dla koszykarzy i trenera Pamuly.Widac ze ta druzyna moze wygrac z kazdym w tej lidze.Wielkie emocje jak za dawnych lat i...sporo kibicow.Chcialoby sie jednak aby wiecej odwiedzalo mecze koszykowki.Zapraszam.

terminaż i wyniki....

https://rozgr(...)iki.html

tabele.....

https://rozgr(...)ela.html


Bogdana to bym nie wychwalał, bo ostatnia kwarta to była masakra w naszym wykonaniu, zero pomysłu i zero taktyki (stracić 14 pkt prowadzenie w jedną kwartę to słabo trochę). Dobrze, że chłopaki grają sercem, oraz, że błysnął młody Kindlik z akcją chyba życiaumiech, która faktycznie dała namiastkę atmosfery z dawnych lat umiech. Fajna drużyna, zasługuje na dobry doping, szkoda, że tak mało jednak ludzi na trybunach, trzeba by to było jakoś rozreklamować bardziej czy coś.
Tak czy siak, gratki dla Stalówki i ci co nie byli dziś, niech żałują umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 18 Gru 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 21:11  
Cytuj
Brawo!

Nerwy niepotrzebne, widać, że jak zabrakło lidera, wszystko nagle się posypało i z +18 zrobił się remis, ale dobre drużyny poznaje się po umiejętności rozegrania decydujących minut meczów. A takie zwycięstwa hartują frużynę!

Oby tak dalej! Powodzenia :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 22:44  
Cytuj
Ktoś nagrywał końcówkę może? Jakaś TV była (Stella czy SM?), może gdzieś będzie jakiś filmikumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 10:14  
Cytuj
Stella była, mam nadzieję, że nagrali końcówkę, bo naprawdę warto było. Na stronie Sztafety są foty umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 30 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 10:20  
Cytuj
Była Stella.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Gru 2018r. 12:15  
Cytuj
Relacja video ze zwycieskiego meczu koszykarzy z wiceliderem oraz inne wiadomosci sportowe.

http://www.tvkst(...)s_181218

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2018r. 09:28  
Cytuj
To by pociągnąć dobre info, wczoraj Kuźnia STW (wsparta graczami Stali) pokonała Siarkę (kadeci). Fajnie jakby w końcu Stal miała jakieś sensowne zaplecze i by w końcu znów nasi wychowankowie stanowili o sile drużyny - 1 liga to min. dla nas by to się fajnie oglądało (z emocjami).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Gru 2018r. 11:11  
Cytuj
Niestety czterdziestoletnimi amatorami,wiecznym trenerem i prezesem to my 1 ligi nie zrobimy.Ale ich zadawala 3 liga amatorska i aby kasa się co miesiąc zgadzała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 12 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2018r. 19:31  
Cytuj
Na sprowadzenie zawodników nie amatorów i trenera potrzeba kasy. Mógłbyś zasponsorować jak masz takie możliwości, a jak nie to się ciesz że są 40 letni amatorzy którym chce się grać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Gru 2018r. 20:19  
Cytuj
Ja mam szukać sponsorów. A ci co biorą parę ładnych tysi co miesiąc to od czego są.Coś ci się chyba pomyliło.Ja wiem że na państwowym to nie trzeba nic umieć i nic od ciebie nie wymagają ale chyba czas już skończyć z nepotyzmem i zmienić tych przyspawanych do stołków.Zresztą same miernoty tam pozostały bo dobrzy trenerzy którzy mieli wyniki zostali wyrzuceni.A ci 40 latkowie to nie grają tylko ławę grzeją i tylko miejsce młodym blokują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 12 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2018r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
Ja mam szukać sponsorów. A ci co biorą parę ładnych tysi co miesiąc to od czego są.Coś ci się chyba pomyliło.Ja wiem że na państwowym to nie trzeba nic umieć i nic od ciebie nie wymagają ale chyba czas już skończyć z nepotyzmem i zmienić tych przyspawanych do stołków.Zresztą same miernoty tam pozostały bo dobrzy trenerzy którzy mieli wyniki zostali wyrzuceni.A ci 40 latkowie to nie grają tylko ławę grzeją i tylko miejsce młodym blokują.

Ja wątpię w to, że oni biorą "parę ładnych tysi co miesiąc" bo jakby tak było to więcej chętnych by się znalazło na taką posadkę. A może "same miernoty tam pozostały" bo lepsi, zdolniejsi znaleźli lepiej płatną pracę? Młodym nikt miejsca nie blokuje (odeszli Nowak, Partyka ...) niech się wykażą w Kuźni to moim zdaniem trafią do składu. No ale co ja tam wiem, dopiero 30 lat chodzę na mecze.
P.S. na państwowym nigdy nie byłem 15 lat utrzymuję siebie i rodzinę z własnej prywatnej działalności

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Gru 2018r. 22:16  
Cytuj
Ja się tez nie znam chociaż na pierwszym meczu byłem w 79 roku.W tym sezonie byłem tylko raz na meczu z Siarką.Nie wiem co ma ma pan na myśli pisząc że na państwowym nigdy pan nie był.Ja piszę że ci co tam siedzą to całe życie na państwowym i oni nie chcą żadnych zmian bo z tym im jest dobrze.Mają co miesiąc wypłatę,żadnych zadań,nikt od nich niczego nie wymaga,niczym nie muszą się wykazywać,im wystarczy taki marazm.A tu kibice chcieli by,by ta koszykówka zaczeła się odradzać żeby chociaż to zaplecze EBL było.A ci ludzie co są w koszu czy piłce w zarządzie po prostu nie gwarantują tego że będzie lepiej mimo dużych środków które idą z pieniędzy podatników.Pora więc zrobić w koszu zmiany.Po prostu zmęczenie materiału.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 30 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2018r. 08:39  
Cytuj
W najbliższą sobotę 22 grudnia o godz.18 mecz z Akademią Koszykówki Legii Warszawa. Zapraszamy, wstęp bezpłatny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 13:44  
Cytuj
Kryzys trwa w najlepsze. A raczej dziadostwa ciag dalszy.Koszykarze Stali Stalowa Wola jeszcze się nie obudzili po przerwie świąteczno-noworocznej. W trzecim meczu w 2019 roku ponieśli trzecią z rzędu porażkę, tym razem z GLKS-em Nadarzy. Przegrali 75:92.
Ten mecz miał być bardzo dobrą okazją na przełamanie. Po trudnym meczu z U!NB AZS UMCS Lublin (68:91) i wcześniej z Hutnikiem Warszawa (72:84) starcie z 12. w tabeli GLKS-em miało być w teorii nieco łatwiejsze, jednak rzeczywistość okazała się trudniejsza. Trener Bogdan Pamuła przed tym spotkaniem zaznaczał, że jego zespół wcale nie czeka łatwa przeprawa. - To będzie bardzo trudny mecz. Występują tam młodzi chłopcy, którzy grają bez żadnych skrupułów i obciążeń psychicznych, są bardzo fajnie wyszkoleni, grają z polotem i pomysłem. Tamtejszy trener stworzył bardzo fajny zespół, błyskotliwie grających chłopaków. Jest to bardzo niebezpieczny przeciwnik - chwalił GLKS.
Okazało się, że Bogdan Pamuła miał rację. Świetną dyspozycją wykazał się zwłaszcza Przemysław Kuźkow, który zdobył 38 punktów. Najlepszy w Stali Cezary Gumiński po końcowej syrenie miał ich na koncie 29. Sytuacja jednak staje się powoli o tyle poważna, że topnieje coraz mocniej przewaga nad strefą drużyn, które zagrają w fazie play out. Udaną końcówką roku udało się stalowowolanom wypracować całkiem solidną zaliczkę nad grupą drużyn obecnie się w niej znajdujących, ale w tej chwili przewaga nad jedenastym Sokołem wynosi już zaledwie dwa punkty. Liga jest jednak bardzo wyrównana i na dobrą sprawę dwa punkty więcej dałyby z kolei Stali czwarte miejsce w tabeli. Tym bardziej jednak szkoda tych kilku przegranych meczów z rywalami będącymi niżej w tabeli od ekipy trenera Bogdana Pamuły. - W tej lidze w trakcie jednej kolejki wszystko może się odwrócić. W tej chwili tracimy punkt do podium i mamy dwa punkty przewagi nad miejscem barażowym o utrzymanie. Wystarczy potknąć się w dwóch meczach, wylądować w play out, a tam jakieś kontuzje i choroby koszykarzy mogą sprawić, że zleci się z ligi. Każdy mecz jest na wagę złota. Poziom sportowy może nie jest wyższy niż w poprzednich sezonach, ale kluby środka tabeli wzmocniły swoje składy i zaczęły równać w górę - mówił nam swego czasu szkoleniowiec Stali. W przyszłym tygodniu Stal będzie odpoczywać. Na weekend miała zaplanowany mecz z Siarką Tarnobrzeg, ale wobec jej wycofania się z rozgrywek, otrzyma walkower 20:0. Kolejnym przeciwnikiem będzie ekipa TBV Start II Lublin. Rezerwy ekstraklasowej drużyny są o tyle niewygodnym przeciwnikiem, że trudno przewidzieć, czy w składzie na mecz nie wypuszczą kilku piłkarzy, z pierwszego zespołu. W tabeli znajduje się tuż za plecami stalowowolan, z jednym punktem na koncie mniej, jednak ma do tego do rozegrania jeden mecz więcej. Prawdziwie dużym testem będzie mecz zaplanowany na dziewiątego lutego z Dzikami Warszawa. Wcześniej jeszcze starcie z Sokołem. GLKS Nadarzyn - ZKS Stal Stalowa Wola 92:75 (24:30, 22:10, 21:18, 25:17).

Czytaj więcej: https://echod(...)65#sport

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2019r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Kryzys trwa w najlepsze. A raczej dziadostwa ciag dalszy.Koszykarze Stali Stalowa Wola jeszcze się nie obudzili po przerwie świąteczno-noworocznej. W trzecim meczu w 2019 roku ponieśli trzecią z rzędu porażkę, tym razem z GLKS-em Nadarzy. Przegrali 75:92.
Ten mecz miał być bardzo dobrą okazją na przełamanie. Po trudnym meczu z U!NB AZS UMCS Lublin (68:91) i wcześniej z Hutnikiem Warszawa (72:84) starcie z 12. w tabeli GLKS-em miało być w teorii nieco łatwiejsze, jednak rzeczywistość okazała się trudniejsza. Trener Bogdan Pamuła przed tym spotkaniem zaznaczał, że jego zespół wcale nie czeka łatwa przeprawa. - To będzie bardzo trudny mecz. Występują tam młodzi chłopcy, którzy grają bez żadnych skrupułów i obciążeń psychicznych, są bardzo fajnie wyszkoleni, grają z polotem i pomysłem. Tamtejszy trener stworzył bardzo fajny zespół, błyskotliwie grających chłopaków. Jest to bardzo niebezpieczny przeciwnik - chwalił GLKS.
Okazało się, że Bogdan Pamuła miał rację. Świetną dyspozycją wykazał się zwłaszcza Przemysław Kuźkow, który zdobył 38 punktów. Najlepszy w Stali Cezary Gumiński po końcowej syrenie miał ich na koncie 29. Sytuacja jednak staje się powoli o tyle poważna, że topnieje coraz mocniej przewaga nad strefą drużyn, które zagrają w fazie play out. Udaną końcówką roku udało się stalowowolanom wypracować całkiem solidną zaliczkę nad grupą drużyn obecnie się w niej znajdujących, ale w tej chwili przewaga nad jedenastym Sokołem wynosi już zaledwie dwa punkty. Liga jest jednak bardzo wyrównana i na dobrą sprawę dwa punkty więcej dałyby z kolei Stali czwarte miejsce w tabeli. Tym bardziej jednak szkoda tych kilku przegranych meczów z rywalami będącymi niżej w tabeli od ekipy trenera Bogdana Pamuły. - W tej lidze w trakcie jednej kolejki wszystko może się odwrócić. W tej chwili tracimy punkt do podium i mamy dwa punkty przewagi nad miejscem barażowym o utrzymanie. Wystarczy potknąć się w dwóch meczach, wylądować w play out, a tam jakieś kontuzje i choroby koszykarzy mogą sprawić, że zleci się z ligi. Każdy mecz jest na wagę złota. Poziom sportowy może nie jest wyższy niż w poprzednich sezonach, ale kluby środka tabeli wzmocniły swoje składy i zaczęły równać w górę - mówił nam swego czasu szkoleniowiec Stali. W przyszłym tygodniu Stal będzie odpoczywać. Na weekend miała zaplanowany mecz z Siarką Tarnobrzeg, ale wobec jej wycofania się z rozgrywek, otrzyma walkower 20:0. Kolejnym przeciwnikiem będzie ekipa TBV Start II Lublin. Rezerwy ekstraklasowej drużyny są o tyle niewygodnym przeciwnikiem, że trudno przewidzieć, czy w składzie na mecz nie wypuszczą kilku piłkarzy, z pierwszego zespołu. W tabeli znajduje się tuż za plecami stalowowolan, z jednym punktem na koncie mniej, jednak ma do tego do rozegrania jeden mecz więcej. Prawdziwie dużym testem będzie mecz zaplanowany na dziewiątego lutego z Dzikami Warszawa. Wcześniej jeszcze starcie z Sokołem. GLKS Nadarzyn - ZKS Stal Stalowa Wola 92:75 (24:30, 22:10, 21:18, 25:17).

Czytaj więcej: https://echod(...)65#sport
Zapewne wypuszczą paru piłkarzy z 1 drużyny Motoru ale nie ma się co ich bać bo oni grają w 4 lidze panie redaktorze.Co za brednie pisze ten gościu.A tak na marginesie to rozwiązać tą amatorkę jak w Tarnobrzegu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 08:28  
Cytuj
Dzis sroda 30.01.2019 o godz.18 ZKS Stal Stalowa Wola - TBV Start II Lublin kolejny mecz naszych koszykarzy w ramach rozgrywek o mistrzostwo II ligi koszykowki mezczyzn.Zapraszamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 12 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2019r. 21:09  
Cytuj
Mecz w Ostrów Mazowiecka
https://www.tvcom(...)ejka.htm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 12 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2019r. 17:00  
Cytuj
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 101 : 54 ZKS Stal Stalowa Wola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 11 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2019r. 18:23  
Cytuj
Coraz wyższe te pogromy. Trener Pamuła żyje tam w ogóle? Nie mówiąc już o prezesinie Kaczmarskim, który... hmm no właśnie? Co za bierze tam teraz pieniądze???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 12 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2019r. 20:23  
Cytuj
Skład też dziwny. Nie było Kindlika, pojawił się Wojtanowicz. O co common?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 12 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2019r. 22:06  
Cytuj
Może ktoś z klubu to czyta i wyjaśni tej resztce kibiców która przychodzi na mecze co się dzieje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2019r. 21:11  
Cytuj
A prezesina Kaczmarski to zapłacił już zobowiązania finansowe wobec zawodników którzy grali w STALOWCE W ekstraklasie bodajże w sezonie 2009/2010??? Kto to zadłużenie ma spłacić??? KIBICE??? Może Pani sprzątaczka z klubu??? Czy sekretarka??? Chyba prezes jest J był odpowiedzialny za finanse W klubie??? Czy się mylę?? Wtedy to było chyba 250 tyś...bo ALE do tej pory to chyba będzie że 3x tyle???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2019r. 17:53  
Cytuj
Może czas na jakieś zamiany w klubie? W kadrze trenerskiej? Wzmocnienie chłopaków jakimś zawodnikiem z zewnątrz, który wziąłby na siebie ciężar gry? Ani jednego meczu w rundzie jesiennej nie wygraliśmy, a mimo to sporo ludzi chodzi trochę na mecze. Chcemy koszykówki w tym mieście! Nie wszyscy są fanami piłki nożnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 11 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2019r. 18:56  
Cytuj
Ciężko tu o jakieś zmiany, skoro za sterami dwóch kumpli: K-P. Wstyd panowie, wstyd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »