NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Tesco Bistro, opinie
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 17:57  
Cytuj
Jak w temacie, dla mnie jedzonko bardzo dobre no i fakt po 21:00 wsio za pół ceny, świetny stosunek jakości co do ceny stałej (100 g 2,69 zł) bo na otwarcie jak wiadomo obowiązuje promocja (100 g 1,99 zł) spoko sprawa myślę, iż brakowało takiego właśnie baru samoobsługowego w naszym kochanym mieście good Dodatkowy plus to Wi-Fi ale niestety niedziałające, łączy ale nie działa. Dobra sprawa też z tą darmową dolewką PEPSI jak w KFC uśmiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 17:57  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 18:20  
Cytuj
Jedzonko gitumiech no a jaki wystrój teraz zrobili. W bistro najbardziej lubię pepsi z maszynyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 22:48  
Cytuj
Potwierdzam to co piszecie.Fajne jedzonko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2012r. 18:38  
Cytuj
Jedzonko smaczne - potwierdzam. Ale oszukują przy ważeniu. Waga, na której ważą jedzenie, jak stoi pusta, to pokazuje 106 gram (przynajmniej w sobotę tyle pokazywała). Logika wskazuje, że powinna wskazywać zero, pytam więc panią obsługującą czy ta waga aby na pewno jest dobrze ustawiona, a pani na to, że dobrze - tak im ustawili i już. Z wyliczeń mi wyszło, że do każdej porcji jedzenia doliczają 2,70 zeta "napiwku", bez względu na to, czy klient życzy sobie napiwek zostawić czy nie. Jeśli ktoś kupuje kilka porcji jedzenia, bo np. przyszedł z rodziną, i każdą porcję zważą mu osobno, to ten "napiwek" zostawi dużo większy niż się spodziewa umiech 10 zważonych porcji to dodatkowy zarobek 27,00 zeta. A tam kolejka bez przerwy stoi, więc dzienne wyciągają z oszukiwania ludzi całkiem niezłą kasę.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2012r. 19:18  
Cytuj
Zgadzam się ze wszystkimi umiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2012r. 19:33  
Cytuj
jak ktoś lubi posprzątać po 21 resztki to może i będzie tanio, nazbierałem kilku potraw po trochu, w sumie średnia porcja na jednego, zapłaciłem ponad 20zł, nie patrzyłem na cenę w przekonaniu że tam zawsze było w miarę tanio, za tą kasę można na mieście zjeść prawdziwy obiad z dwóch dań, pepsi jak to w takich miejscach pól na pół z wodą dobrze posłodzone umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2012r. 20:26  
Cytuj
Dokładnie Gajowy.
Tanio, to może było na początku (jakieśtam bony itp.), dobrze nie było nigdy (powiedzmy, że na początku w miarę świeżo), do tego przy tych kolejkach często zanim zapłacimy to już mamy zimne jedzonko. Jadłem tam kilka razy i teraz niestety za porcję w sam raz dla mnie zapłacę okolo 18-20zł, za tą kasę da się zjeść w dużo lepszej atmosferze w jakimś w miarę normalnym lokalu przyzwoity obiad.

Chyba chcieli na początku zachęcić ludzi, a teraz próbują kosztem reputacji zarobić umiech

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2012r. 21:51  
Cytuj
Dajcie spokuj,bez smaku,itd to ma być dobre,dziekuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2012r. 22:03  
Cytuj
A'propos zle ustawionej wagi na bistro jest to tara dzieki ktorej nie zaplacisz za wage talerzyka ale Twoja opowiastka na temat "napiwku" byla naprawde PRZEzabawna smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2012r. 22:03  
Cytuj
Trzeba krótko i konkretnie:

drogo i bez smaku

W Przytulnej dowóz gratis obiad 12 zł i można się tym najeść(2 dania).

pozdrawiam

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2012r. 22:49  
Cytuj
graffi81
Tara to powinna pokazywać - (minus)106 gram, zeby po postawieniu talerzyka było zero.mlotek
Z Twoich sło wynika, ze jeszce zamlotek ciężar talerzyka też placimy.zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2012r. 23:26  
Cytuj
CYTAT
A'propos zle ustawionej wagi na bistro jest to tara dzieki ktorej nie zaplacisz za wage talerzyka ale Twoja opowiastka na temat "napiwku" byla naprawde PRZEzabawna smiech2


Rzekłbym nawet, że wg forumowicza graffi81 powinniśmy płacić za wagę dwóch talerzyków do jednego dania - jeden jest ujęty na wadze na starcie, a drugi ważymy razem z jedzeniem. Gratuluję pomysłowości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 10:01  
Cytuj
waga na bistro wskazuje MINUS......po polozeniu talerzyka na wadze waga wskazuje O. Zapraszam na bistro to sprawdzicie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 11:00  
Cytuj
Do graffi81
Przyznaję, że byłam nieprecyzyjna: w bistro są dwie wagi. W sobotę ta po lewej wskazywała 106 gram a ta po prawej -20 gram. Obsługa ważyła jedzonko na wadze po lewej, a jak ktoś postawił talerz na wadze stojącej po prawej stronie (ja to zrobiłam z myślą właśnie o funkcji "tara" i wadze talerza), to Pani przesuwała na tę obok więc wszystkim doliczano te 106 gram. Waga pokazująca -20 gram to tak dla zmyłki chyba tam stoi umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2012r. 17:03  
Cytuj
całe to jedzenie wygląda brązowo jak jedno wielkie gówno. Wole zjeść drożdzówkę z kefirem niż tamto niby jedzenie. Raz kiedyś jadłem frytki + chyba medalion tak to się zwało co to było to nie wiem ale smak fatalny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2012r. 17:42  
Cytuj
Byłam tylko raz i wiecej jeść tam nie zamierzam ,jedzenie poniżej przeciętnej po za tym wcale tak tanio nie wychodzi.Lepiej wybrać się na ruskie do Ravioligood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2012r. 19:15  
Cytuj
Pisze jak byk że kilo kosztuje 27,90 wiec czego się dziwicie.28 zł kilo ryżu ,frytek,kopytek,pierogów ,kury ,świniaka ,flaków wsio.Więc jest proste chcesz to jesz nie za bardzo zjadliwe żarcie czy idziesz i kupisz taniej lepsze np. ta Raviola którą ktoś polecał czy inne bary czy jadłodajnie.I jeszcze na dodatek to wszystko w tym bistro pływa w tłuszczu(coby było zdrowiej i oczywiście ciężej)Dla mnie jest proste jak mam coś zjeść na mieście to raczej na pewno nie tam.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »