NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Problem z siłownia Top-Gym,
Posty: 10
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Informujemy, że uczestnicy forum łamiący prawo tj. znieważający nas, szkalujący nas, naruszający nasze dobra osobiste na ww.forum, ukryte m.in. pod pseudonimami: dorian490, domek2, fllanker, ferdziunia, manieksw, maciekkk, wojtekkkk1234, korespondują same ze sobą. Znamy już tożsamość kilku z tych osób.


sciana

i o mnie znow zapomnialas ile slow prawdy mam napisac zebys mnie uwzglednila? napisze tak masz chora glowe i skoro tak bardzo chcesz zamiast pisac o lamaniu prawa i sadzie zapraszam do SADU zobaczysz kto ma wiecej racji i argumentow i po czyjej stronie stoi prawo zostaniesz przy okazji w kaftan wlozona i wywieziona do szpitalaumiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 12:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 12:40  
Cytuj
Hehe nie wiadomo czy ja przyjma bo to trudny przypadek jest umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 12:40  
Cytuj
moze chociaz zmienia jej leki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 14:14  
Cytuj
racja z szatnią to porażka !! proponuję zainwestować w szafki http://alleg(...)97.html. Mi osobiście gdyby coś zginęło chociaż napisane jest iż właściciel nie ponosi odpowiedzialności za zagubione rzeczy wezwałbym policję gdyż rzeczami osobistymi prócz portfela są też buty spodnie itp. a tego raczej w recepcji mi nie przetrzymają. Dla dobra sprawy i zadowolenia ogółu zainwestować proszę w szatnie z prawdziwego zdarzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 14:35  
Cytuj
zapomnij... ile tam bylo gadnia na ten temat ! a ginely rozne rzeczy -portfele, pieniadze, ubrania, zegarki, telefony.
Te smieszne szafeczki z jakiegos pazdzierza po za tym ze sa, to zadnego bezpieczenstwa niezapewniaja !, w wieksozsci szafek lancuszki sa pozrywane(nie dziwie sie, bo dziecko by je wyrwalo), wiec mozna tam trzymac co najwyzej wode.
Jak bylo napisane w temacie http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=667596 wlascicielki absolutnie odcinaja sie od jakiej kolwiek odpowiedzialnosci za co kolwiek na tej silowni smiech2 lacznie ze ich sprzetem, za ktory chyba tez nie odpowiadaja smiech2.
Zostawianie im czego kolwiek za lada to tez nie najlepszy pomysl, chociaz z tego co wiem to juz tego nie robia, po sytuacji jaka Michal mial z telefonem - tez opisana w poprzednim temacie.
Rozwalila chlopakowi telefon bo jej spadl kiedy wziela go od niego. Ugadali sie poczatkowo ze odda kase i tyle, na 2 dzien(chyba po naradzie ze swoja intelektualnie podobna siostra) stwierdzila ze ona nie musiala go brac, ze robi nam straszna przysluge ze brala rzeczy osobiste i jeszcze powinnismy jej za to dziekowac, oraz ze nie odda nic za telefon bo Michal chce od niej wyludzic kase !!!!! - to ja sie pytam czy to jest normalne ??? smiech2 innym znow razem, czego bylem swiadkiem... Jeden chlopaczek niechcacy zachaczyl o wiatrak ktory stal na silowni (pomine fakt ze trzymal sie ona na drucikach ktorymi sam go latalem zeby wogole dzialalumiech), zrobil to zupelnie przypadkowo i oczywiscie wiatrak rozpadl sie bo ledwo zipal, powiedzialem monice ze wiatrak padl i trzeba bedzie nowy kupic. To zaczela biegac po silowni robic dziwne miny i mowic ze ktos to zrobil specjalnie i ze ktos SABOTUJE SILOWNIE I ZE PUSCIMY JA Z TORBAMI hahahah niewytrzymam umiech do dzisiaj sie z tego smieje !! smiech2
Dodam ze wiatrak to koszt ok 50 zl umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 3 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 14:41  
Cytuj
Trafił debil na idiotę.

Ten Michał też słynie z niezłych kwiatków i przekrętów ... . Ona i on siebie warci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 14:45  
Cytuj
z telefonem tez bylem swiadkiem wiec widzialem co i jak o innych sprawach nic mi nie wiadomo, chociaz znamy sie dlugo...chyba cos ci sie pomylilo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 3 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 14:49  
Cytuj
Chyba nie potluczony

Poszukaj na forum to znajdziesz. Pisali o nim i jego machlojkach. Więc nie taki on całkiem święty ... za jakiego się podaje umiech
Może mniej psychiczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 14:51  
Cytuj
no slyszalem ze tam mial jakies zatargi z jakims pajacem co pisal na niego na forum ale tak pozatym to nigdy nie slsyzalem zeby kogos oszukal czy cos, wiec nie wiem z kad masz takie informacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 14:55  
Cytuj
Witam. Czytam dyskusje na temat tej siłowni i postanowiłam się wypowiedzieć. Ja chodziałam tam na areobik- co do instruktorek to nie mam zastrzeżeń. Co mnie zniechęciło- tylko i wyłącznie brud. Nie tylko na sali, ale również w szatni. Nie raz się zdarzało, że było pełno piachu na sali i trzeba bylo uważać w trakcie ćwiczeń. Ja nie po to płacę, żeby nie było jakiegoś poziomu. Dlatego już tam mnie nie zobaczą, jak jest teraz to nie wiem ale nie sądzę, żeby dużo się zmieniło. Właścicieli to nie obchodziło więc ja do tego intersu już nie dokładam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 15:33  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 15:40  
Cytuj
witam
czarna90 mylisz fakty nie pisali tylko pisal jeden pan z ktorym wyjasnie to nieporozumienie przy najblizszym spotkaniu " na miescie "
tak z czystej ciekawosci spytam ciebie czarna czy poprawili ci juz ta kuchnie na zamowienie , bo widzialem ze odwalili dobra robote potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 3 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
z ktorym wyjasnie to nieporozumienie przy najblizszym spotkaniu " na miescie "


Lokalna inteligencja cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 16:25  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
no slyszalem ze tam mial jakies zatargi z jakims pajacem co pisal na niego na forum ale tak pozatym to nigdy nie slsyzalem zeby kogos oszukal czy cos, wiec nie wiem z kad masz takie informacje.

mam wrazenie ze pisales do tej samej osobyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 01:00  
Cytuj
Hmmm chyba czas zatrudnic Rutkowskiego smiech2 sami przestepcy wyudzacze po wyrokach z zawiasami co sabotuja silownie i wtargneli do niej!!! smiech2. To grubsza sprawa !!! ewentualnie program UWAGA...aaaa bym zapomnial slyszalem ze jeszcze STERRORYZOWALI te dwie!
Mam dla was swietny pomysl !! niech jedna druga zepchnie z tych schodkow co tam sa kolo wejscia na "silownie", zrobicie sobie obdukcje to bedzie jeszcze pobicie !!! Ja bym tak zrobilpotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 10:41  
Cytuj
Monika juz sie nie udzielasz?
Straszysz ludzi sadem a sama co masz za pazurami?
Ile razy bylem na silce paragonu nie dostalem kasa fiskalna wogole jest? Watpie...
Przez ta silownie przewinelo sie troche pracownic i pracownikow ktos mial umowie? Watpie wiec zastanow sie kto kogo sadem moze straszyc ciebie to chyba najlepiej kontrola skarbowkiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 10:43  
Cytuj
mysle ze kazda instytucja znajdzie tam cos do roboty smiech2 a monika juz sie nie udziela bo co moze napisac ? juz swoj ubogi repertuar wyczerpala...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 13:48  
Cytuj
do prowadzenia działalności kasa nie zawsze jest potrzebna, zależy jakim jest się platnikiem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 14:16  
Cytuj
CYTAT ("fankore")
do prowadzenia działalności kasa nie zawsze jest potrzebna, zależy jakim jest się platnikiem umiech


A czym chcesz płacić - liśćmi figowymi czy sałatą a może chcesz obdzielać miską ryżu, w zamian za korzystanie z usług świadczonych przez TG...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 14:29  
Cytuj
powiem szczerze ze ta historia mnie wciagnela :] to oswiadczenie na fb to rewelacja smiech2

CYTAT
OŚWIADCZENIE

W związku z łamaniem prawa mającym miejsce na miejskim forum internetowym, dotyczącym funkcjonowania klubu sportowego TOP GYM oraz osób z nim związanych czujemy się zmuszeni zainterweniować.

Informujemy, że uczestnicy forum łamiący prawo tj. znieważający nas, szkalujący nas, naruszający nasze dobra osobiste na ww.forum, ukryte m.in. pod pseudonimami: dorian490, domek2, fllanker, ferdziunia, manieksw, maciekkk, wojtekkkk1234, korespondują same ze sobą. Znamy już tożsamość kilku z tych osób.

Zaznaczamy, iż w anonimowych „dyskusjach” mających na celu zniesławienie osób prywatnych i naruszenie interesów przedsiębiorcy NIE BIERZEMY UDZIAŁU, a korespondencja z przedstawicielami Klubu na forum publicznym to jedynie wytwór ich wyobraźni.

Osoby te od kilku miesięcy nie są członkami Klubu TOP GYM i mają bezwzględny zakaz wstępu do Klubu.
Osoby te, za łamanie Regulaminu Klubu zostały z niego wykluczone, ponieważ m.in. stwarzały zagrożenie dla naszych Klientów, miały też w przeszłości problemy z prawem.
Obecnie wskutek własnej bezsilności przelały agresję na forum.
Jedna z nich NIGDY nie była członkiem Klubu.

W związku z powyższym bezwzględnie podjęliśmy wszystkie środki prawne w celu postawienia sprawców oszczerstw przed Sądem.

Jednocześnie wzywamy te osoby do zaprzestania łamania prawa, zaprzestanie naruszania naszych dóbr osobistych i wzywamy do usunięcia wspomnianych treści szkalujących firmę TOP GYM oraz osoby prywatne z nią związane.

W przypadku kolejnych bezpodstawnych i skandalicznych ataków bezwzględnie wystąpimy na dalszą drogę prawną.


to jest najfajniejsze :]
CYTAT
dorian490, domek2, fllanker, ferdziunia, manieksw, maciekkk, wojtekkkk1234, korespondują same ze sobą.

rewelacja :]
to jak ten miesien to trzeba podniecic czy nie? bo wciaz nie wiem :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
do prowadzenia działalności kasa nie zawsze jest potrzebna, zależy jakim jest się platnikiem umiech

No jak sie ciagle wykazuje straty smiech2 to moze i gotowa nie potrzebna hehe

ifeelgood, juz mowilem ze musisz sie wybrac na TG, tam sa takie dwie specjalistki. Wszystko dokladnie ci wytlumacza bo sie bardzo dobrze znaja umiech
Tym bardziej jesli podobaja ci sie historie z TG to powinienes tam zaczac chodzic - gwarantuje wiele wrazen umiech Tylko niezpaominaj o dwoch najwazniejszych zasadach tam panujacych:
1. Pod zadnym pozorem nie mozesz zwracac uwagi o uszkodzonym sprzecie czy braku klimy itd. bo i naczej mozesz wyladowac na policji!
2. Musisz idac na silownie TG zostawic wszystko w domu, zero portfelow, telefonow ani pieniedzy. Szafki sie nie nadaja do trzymania cennych rzeczy a za lade ci nie wezma tego, a nawet jesli to w razie czego, bedzie twoja wina a jelsi bedziesz domagal sie jakies rekompensaty zostaniesz oskrazony o WYLUDZENIE !! umiech i tez moze skonczyc sie policja smiech2
I ogolnie trzeba uwazac na pozrywane linki, popekane spawy, jesli bys to im zglosil to tez bedzie na ciebie, ze to dlatego ze rzucales np. hantelkami i ze one to widzialy smiech2

Pozatym jest naprawde fajnie potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 15:27  
Cytuj
3 tysiące wpisów na temat siłowni, a w każdym ten sam przekaz:
- nie chodź na TG, bo milicja przyjeżdża, i mogą nawet pałować !
- nie chodź na TG bo tam niszczą, kradną i oskarżają,
- nie chodź na TG bo tam się linki urywają i spawy puszczają,
- nie chodź na TG bo tam klimatyzacja nie bucy,
- i tak dalej itp, itd bla blaa blaaaaa
Panowie zluzujcie już poślady, wszystko już zostało napisane naście razy, co to za jakaś frustracja ?
Idzcie się wyciszyć, kasztany pozbierajcie, albo jarzębinę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 15:32  
Cytuj
Dokładnie jaki problem przenieść się gdzie indziej w stw nie barkuje siłowni i po sprawieumiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 15:32  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »