NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Fryzier i kosmetyczka,
Posty: 42
Dołączył: 12 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2012r. 12:14  
Cytuj
Może ktoś podpowie gdzie robią ładny trwały makijaz i fryzure slubna . Jest watek na ten temat ale nic konkretnego ;/
Myslalam o metamorfozie ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2012r. 12:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2012r. 12:54  
Cytuj
CYTAT
Może ktoś podpowie gdzie robią ładny trwały makijaz i fryzure slubna . Jest watek na ten temat ale nic konkretnego ;/
Myslalam o metamorfozie ??


moja koleżanka (u której byłam świadkową) czesała się w metamorfozie, fryzurę miała fantastyczną chociaż tania nie była, poza tym jako klientka, kilka razy widziała cuda jakie one na głowach robią, polecam o ile masz zasobny portfel, makijaż był robiony w Rozwadowie w Sarze, porażka, efekt tapety, odpadające rzęsy i na tyle nierówno planowana była, że jedno oko wydawało się dużo mniejsze. osobiście wieczorowo maluję się w salonie Oliwia obok białych domów (niebieski blok w podwórku) polecam ale tylko kosmetyczkę, fryzjer to inna bajka, na jedno kopyto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2012r. 13:04  
Cytuj
Ja robiłam w Sarze makijaż i jestem bardzo zadowolona, profesjonalnie zrobione i co ważne długo się trzymało . Co do fryzury od jakiegoś dłuższego czasu robię u p. Asi na Energetyków jest nie drogo i bardzo ładnie wcześniej robiłam w Ilonie ale byłam nie zadowolona .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 12 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2012r. 13:07  
Cytuj
robiłam w sarze na wesele kolezanki totalna porazka buzia mi sie blyszczala po 2 h nie bylo sladu makijazu tragedia .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2012r. 14:15  
Cytuj
Ja robiłam fryzurę i makijaż w Metamorfozie. Polecam w 100%
Fryzura podobała się wszystkim i co najważniejsze wytrzymała całe wesele. Makijaż był idealny i wytrzymały.
W sierpniu br. moja dobra koleżanka też czesała się i malowała w Metamorfozie i wyglądała Super!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2012r. 20:26  
Cytuj
ja polecam fryzjera u asi (na ozecie)

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2012r. 13:13  
Cytuj
Ja natomiast na swoje wesele miałam makijaż i fryzurę od tej dziewczyny chryzantemka http://www.photo(...)a/profil

Można zobaczyć jej dzieła.

szczerze polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 14:06  
Cytuj
a czy wie może ktoś gdzie teraz przyjmuje Pani Agnieszka z Gabriela

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 11:13  
Cytuj
Widziałem fryzury slubne jakie zrobiła pani Agnieszka z salonu fryzur VIVA kolo kosciola Iglo i byly naprawde fajne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 13:38  
Cytuj
METAMORFOZA tragedia jeśli chodzi o fryzury... czesałam się tam na własny ślub...i byłam załamana efektem... zapłaciłam kupe kasy a efekt był tragiczny! - ale to tylko moje zdanie! Co do make-up w Metamorfozie to polecam....! Pani z Feliczita czy jakoś tak, też ładnie maluje...Pani Ania... , yyy jesli dobrze pamiętam to zakład fryzjerski Szyk, Styl...albo cos takiego nad biedronką na Okulickiego...tam często farbowałam włosy i obcinałam, układałam....Pani b.łądnie wywiązywała się z moich pomysłów! W Expelosie Pani Asia dobra kosmetolog...wspaniale robi różne zabiegi...
Zakład kosmetyczny nad Alternatywami...właścicielka niesympatyczna! Zakład fryzjerski nad Alternatywami Ok. Zakład fryzjerski na Okulickiego chyba Oleńka masakra Panie 'zawsze mają czas' , za te pieniądze co wołają nie robią nic rewelacyjnego...chodziłam i byłam bardzo niezadowolona...jedna z Pań tam pracujących jest bardzo nieprzyjemna wręcz opryskliwa...
To tyle z moich odwiedzin w salonach kosmetycznych i fryzjerskich....więcej nie znam...i nie szukam...znalazłam swoje ulubionesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 17:52  
Cytuj
METAMORFOZA tragedia jeśli chodzi o fryzury... czesałam się tam na własny ślub...i byłam załamana efektem... zapłaciłam kupe kasy a efekt był tragiczny! - ale to tylko moje zdanie! Co do make-up w Metamorfozie to polecam....! Pani z Feliczita czy jakoś tak, też ładnie maluje...Pani Ania... , yyy jesli dobrze pamiętam to zakład fryzjerski Szyk, Styl...albo cos takiego nad biedronką na Okulickiego...tam często farbowałam włosy i obcinałam, układałam....Pani b.łądnie wywiązywała się z moich pomysłów! W Expelosie Pani Asia dobra kosmetolog...wspaniale robi różne zabiegi...
Zakład kosmetyczny nad Alternatywami...właścicielka niesympatyczna! Zakład fryzjerski nad Alternatywami Ok. Zakład fryzjerski na Okulickiego chyba Oleńka masakra Panie 'zawsze mają czas' , za te pieniądze co wołają nie robią nic rewelacyjnego...chodziłam i byłam bardzo niezadowolona...jedna z Pań tam pracujących jest bardzo nieprzyjemna wręcz opryskliwa...
To tyle z moich odwiedzin w salonach kosmetycznych i fryzjerskich....więcej nie znam...i nie szukam...znalazłam swoje ulubione



Ty Feliczita,czyli Anno Myszko-Bąk-uważaj co piszesz negatywnego na temat owych salonów usługowych.Jakoś tam zawsze mają pracę,a Ty nie bo wiecznie siedzisz i nic nie robisz dlatego się ciągle bidoko pod głupawym pseudonimem głupawo wypowiadasz na każdy temat.I nie wykręcaj się tu,że to nie ty.Jesteś po prostu żałosna i pamiętaj o jednym,że w necie tak naprawdę nikt nie jest anonimowy jak ci się niby wydaje.A tak na marginesie-z twoich blond tlenionych naczupirzonych włosów to co ci niby mieli za fryzury narobić?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 18:16  
Cytuj
Przepiękne fryzury robiła pani Basia(?) na białych domach...ale nie wiem gdzie się przeniosła.
Kosmetyczki raczej dobrej nie znalazłam, radzę uważać (o ile jeszcze tam pracuje) na ciemną, trochę straszącą tapirem panią z Gracji, tak tnie, że aż krew się leje...

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 18:47  
Cytuj
Pani Basia przeniosła się do krakowa z tego co mi wiadomo :p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 09:27  
Cytuj
CYTAT

METAMORFOZA tragedia jeśli chodzi o fryzury... czesałam się tam na własny ślub...i byłam załamana efektem... zapłaciłam kupe kasy a efekt był tragiczny! - ale to tylko moje zdanie! Co do make-up w Metamorfozie to polecam....! Pani z Feliczita czy jakoś tak, też ładnie maluje...Pani Ania... , yyy jesli dobrze pamiętam to zakład fryzjerski Szyk, Styl...albo cos takiego nad biedronką na Okulickiego...tam często farbowałam włosy i obcinałam, układałam....Pani b.łądnie wywiązywała się z moich pomysłów! W Expelosie Pani Asia dobra kosmetolog...wspaniale robi różne zabiegi...
Zakład kosmetyczny nad Alternatywami...właścicielka niesympatyczna! Zakład fryzjerski nad Alternatywami Ok. Zakład fryzjerski na Okulickiego chyba Oleńka masakra Panie \'zawsze mają czas\' , za te pieniądze co wołają nie robią nic rewelacyjnego...chodziłam i byłam bardzo niezadowolona...jedna z Pań tam pracujących jest bardzo nieprzyjemna wręcz opryskliwa...
To tyle z moich odwiedzin w salonach kosmetycznych i fryzjerskich....więcej nie znam...i nie szukam...znalazłam swoje ulubione



Ty Feliczita,czyli Anno Myszko-Bąk-uważaj co piszesz negatywnego na temat owych salonów usługowych.Jakoś tam zawsze mają pracę,a Ty nie bo wiecznie siedzisz i nic nie robisz dlatego się ciągle bidoko pod głupawym pseudonimem głupawo wypowiadasz na każdy temat.I nie wykręcaj się tu,że to nie ty.Jesteś po prostu żałosna i pamiętaj o jednym,że w necie tak naprawdę nikt nie jest anonimowy jak ci się niby wydaje.A tak na marginesie-z twoich blond tlenionych naczupirzonych włosów to co ci niby mieli za fryzury narobić?!


Hmmm...niestety ale chyba na siłę szukasz...Nie jestem żadną Anią...tylko Magdą! Napisałam swoje opinie na temat salonów tych w których byłam. Jeśli masz jakis problem do pani Ani to powiedz jej to prosto w oczy. A co do negatywnych opinii z mojej strony są zasłużone!
Uważasz się za jasnowidza, że pod każdym nikiem wiesz kto kim jest. Chyba słabo Ci to wychodzi...bo z Panią z Feliczita nie mam żadnych powiązań...jedynie takie, że byłam u niej parę razy na zabiegach tak jak i u innych kosmetyczek. Jeśli masz zadre z tą Panią to owy sposób oczerniania chyba nie wyszedł zbyt dobrze z Twojej strony. Chyba musisz mieć poważny problem co do tej Pani lub jesteś zazdrosną konkurencją! Ot co...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 17:45  
Cytuj
Ja robiłam fryzurę u Pani Natalii a makijaż u Pani Oli w Metamorfozie. Byłam bardzo zadowolona i wszystkim się bardzo podobało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2013r. 15:56  
Cytuj
całkiem fajne miejsce jest w Galerii Prima,przestronne,nowoczesne,fryzjer i kosmetyczka
jestem zadowolona z poziomu uslug,a mają i ciekawą promocję,no i czynne do późna codziennie oraz w niedziele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2013r. 16:09  
Cytuj
Jeśli chodzi o fryzurę to polecam http://www.salon(...)ury.html
ja makijaż robiłam w Sarze w Rozwadowie i nie narzekałam, może zależy kto zrobi, mi robiła pani Basia ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2013r. 20:35  
Cytuj
Primadonne w galerii Prima polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lut 2013r. 09:54  
Cytuj
tak jest - PRIMA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2013r. 22:53  
Cytuj
Nie polecam salonu OLIVIA w podwórku przy Alejach-za niebieskim budynkiem w podwórzu Przed ślubem robiłam tam styling i spaliły mi włosy choć mówiłam że piecze mnie skóra, to fryzjerka stwierdziła chamsko że tak ma być, a w między czasie przyszła klientka z pretensjami o swoją fryzurę, to dopiero przekonałam się na drugi dzień, kiedy umylam włosy i okazało się że przy skórze mam ostrą szczecinkę bo były popalone mało co zostało tych włosów i jeszcze w kiepskim stanie. Natychmiast pobiegłam z powrotem do Olivi i trafiłam na właścicielkę, która po chamsku się do mnie odnosiła i nawet nie przeprosiła, a co do włosów bezczelnie stwierdziła że przecież odrosną (a ślub miał być za 3 tygodnie). Uratowały mnie panie z salonu U MONIKI w białych domach, co prawda włosów nie dorobiły ale zadbały o włosy i tak ułożyły, że nie było widać, że co któryś włos był jak u wojskowego, długi czas czułam jeszcze kłujące krótkie włosy. Później spotkałam się z wieloma złymi opiniami na temat OLIVII
Polecam też panią Basię z KEN 10

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 9 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2014r. 23:23  
Cytuj
Wiadomo, że najlepsza jest Pani Basia-salon Basieńka, najlepsze stylizacje fryzur, szkoli swoje umiejętności i jest miła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2015r. 17:21  
Cytuj
NIE POLECAM.FRYZJERKI BEZ KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2015r. 18:19  
Cytuj
Mania wygladania 6 ocena na Poniatowskiego goodok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 22 Marz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 00:23  
Cytuj
ja nieskromnie polecę siebie umiech zajmuję się makijażami na różne okazje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 16:11  
Cytuj
To daj jakis namiar na siebie, pokaz jakies zdjecia makijazy, potrzebuje wykonanie makijazu dla 3 kobiet w roznym wieku, najchetniej w moim domu, dojezdzasz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »