NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Stal Stalowa Wola sekcja koszykówki,
Posty: 40
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 14:06  
Cytuj
Witam. Są może tutaj osoby, które posiadają w miarę aktualne wiadomości na temat sekcji kosza? Chodzi mi głównie o terminy rozgrywania spotkań ligowych. Ogólny terminarz można znaleźć w internecie, ale nie ma tam podanych godzin rozgrywania meczy. Szkoda, że lokalna prasa w ogóle nie interesuje się sekcją kosza, bo jestem pewien, że gdyby podali chociaż dokładny termin rozgrywania meczu, to na pewno przyszłoby troszkę więcej ludzi, niż zazwyczaj. Tym bardziej, że wstęp jest za friko, a pomimo, że drużyna jest złożona z młodych chłopaszków, którzy grają pewnie za darmo, to jest na co popatrzeć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 14:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2012r. 10:11  
Cytuj
Przyłączam się do prośby. Z chęcią bym poszedł na jakiś mecz i zobaczył co się tam wyprawia. umiech trochę się grało i sentyment został. Jaranie się NBA to jedno, a na żywo coś zobaczyć to drugie umiech


{edit}


widzę, że kiepskie zainteresowanie. Ja nawet z chęcią bym chłopakom statystyki poprowadził umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2012r. 16:42  
Cytuj
Jak wystartuje liga, to postaram się dzwonić do klubu i dopytywać się o godziny rozgrywania meczy - chyba nie będą robić z tego jakiejś tajemnicy. Później będę mógł tutaj podać godzinę, żeby zainteresowani mogli wiedzieć. Chociaż chyba lepsze byłoby już utworzenie nawet prostej strony internetowej i tam wrzucanie takich informacji. Szkoda, że osoby odpowiedzialne za prowadzenie oficnalnej strony internetowej klubu o tym nie pomyślały, bo to przede wszystkim tam powinny być takie informacje zamieszczane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »