NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
Prawo jazdy kat. D - gdzie ?,
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 15:11  
Cytuj
Jak w temacie. Zdecydowałem, że będę robił w PKS w Tarnobrzegu, bo mają Solbusa i zawsze to po mieście się jeździ, a nie po dziurach niewiadomo gdzie. Czy ktoś zdawał z czytających kat. D i może coś polecić ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 15:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 18:09  
Cytuj
PKS w Tarnobrzegu już nie prowadzi nauki jazdy - zbankrutowali i ich wykupił inny właściciel.

Na kat. D w St. Woli to chyba jednak Rotrans - autobus lepszy od Motosu. Odrzucam odrazu oferty na Autosanie H-9 - bo takie o dziwo jeszcze funkcjonują - kto to do ruchu dopuszcza pytanie się rodzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
PKS w Tarnobrzegu już nie prowadzi nauki jazdy - zbankrutowali i ich wykupił inny właściciel.

Na kat. D w St. Woli to chyba jednak Rotrans - autobus lepszy od Motosu. Odrzucam odrazu oferty na Autosanie H-9 - bo takie o dziwo jeszcze funkcjonują - kto to do ruchu dopuszcza pytanie się rodzi?

Zlej baletnicy to i rabek u spodnicy przeszkadza, a pozniej przychodzi taki i sefie bo ja takim nie jezdzilem. Jak sie na starej generacji autobusie nauczysz to na wszystkim zdasz i wszystkim pojedziesz, chyba ze masz zero pojecia o jezdzie to Ci swiety Boze nie pomoze. Ja robilem kurs na H9-20, a bylem pierwszym zdajacym na Solbusie w Tbg w 2006 roku i bez zajakniecia za 1 razem zdalem. Schemat skrzyni masz na desce wszystkie wlaczniki czytelnie opisane, autobus zwrotny na 19,5'' kolach, dynamiczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 22:25  
Cytuj
Ja robiłem kat D w 2003r w MOTOSie jezdziłem trupem Autosanem H9tką ale polecam instruktorów z MOTOSu.Robiłem tam wcześniejsze kategorie i jakbym miał jeszcze raz wybierać wybrałbym MOTOS.Zreszta nie sztuka nauczyc sie prowadzić "nówką" naucz sie na trupie a za kilka lat jak nie zdechniesz z głodu przy tych zarobkach kierowcy autobusu możesz zacząć mowić o tym że umiesz jezdzić autobusem.Pzdro dla driverów z "D".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 17:54  
Cytuj
Jeśli nie boisz się wyzwań i interesuje Cię ciekawa praca w turystyce na nowych autokarach w całej Europie to proszę o info na pw.
Wymagania to wiek do 35 lat, prawo jazdy kat. D i podstawy angielskiego - firma nie wymaga doświadczenia jako kierowca autobusu!
Driverzy z kat.D - Polecam i Pozdrawiam!

a przy okazji - może wiecie jakie firmy okoliczne obecnie potrzebują kierowców autobusów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 23:08  
Cytuj
Skoro został odkopany mój temat, to mogę polecić gdzie zrobić kurs za 1500 zł i co trzeba zrobić żeby zdać. Info na PW żeby nie było, że reklama.
torinomx, najpierw polecasz jakąś ofertę pracy, a później pytasz czy firmy potrzebują kierowców ? Jak to jest ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 23:28  
Cytuj
Turystyka rządzi się swoimi prawami....
Od kwietnia do października marzysz o dniu wolnym....
Od listopada do końca marca coś byś porobił...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2013r. 11:38  
Cytuj
Odświeżam temat bo jestem zainteresowany zrobieniem prawa jazdy kat. D i mam kilka pytań. Jaką szkołę wybrać i co z dofinansowaniem w pup na początek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »