NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Akademia PIKO, kiedy/ gdzie/ o której - Polecacie?
Posty: 20
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 13:24  
Cytuj
chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat Akademii Piłkarskiej PIKO. Wiem że można zapisać tam maluchy chyba od 5-10 lat? ale nie jestem pewna. Czy Twoje dziecko uczęszcza może na takie zajęcia. Czy jesteście zadowoleni? Chciałabym zapisać mojego syna bo to chyba w godzinach popołudniowych ale nie wiem czy warto? Piszcie co sądzicie. Rok szkolny się zbliża i trzeba by zorganizowac trochę czasu synkowi....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 13:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 14:15  
Cytuj
Siostry syn uczęszcza i jest prze zadowolony. Dowiedz się bo w ten weekend jakaś impreza jest warto zajrzeć.
Aha młody ma 5 lat i po pierwsze rozruszało go, a po drugie ma pasje

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 21:37  
Cytuj
A macie może jakiś namiar na założycieli?? Kurcze mało chyba osób wie o tej akademii , Słyszałam że dzieciaki chodzą w strojach szkółki.... czy to prawda?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 22:09  
Cytuj
A po co Ci szkółka PIKO jak morzesz wysłać chłopaka do klubu . Jest sporo taniej a lepiej więc nie wiem dlaczego szukasz jakiś szkółek .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 12:07  
Cytuj
59 tak wszyscy mają takie same ciuszki i fajnie to wygląda na treningu.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2012r. 09:09  
Cytuj
Witam

Mój syn uczęszcza na te zajęcia, jest zadowolony, jest trochę dzieciaków. Treningi są jak dla zawodowców- oczywiście adekwatnie do dzieci nie jest wyczerpujący. Zajęcia trwają 1h. Tylko od września mają być jakieś zmiany, nie wiem czy dot.wszystkich dzieciaków ( nowo przyjętych) Stroje są dla wszystkich takie same, jest opłata 60zł miesięcznie. Uważam- i to jest moje zdanie, że warto inwestować w swoje dzieciaki pod tym kątem, ponieważ pobudzasz w nich chęć robienia czegoś dobrego, uczysz systematyczności i wiary we własne możliwości ( wiara w siebie). Ja jestem jak najbardziej za..

Jeszcze dodam, że zajęcia odbywają się przy szkole pod Hutą, można podejść i popatrzeć jak to wyglada, zapytać trenera bezpośrednio, są dwie grupy młodsza wiek od 5 lat ( rocznikowo) i starsze. Trening jutro ( poniedziałek) o 17:15- boisko Orlik za budynkiem szkoły.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2012r. 16:17  
Cytuj
Zajęcia odbywaja sie przy szkole podstawowej nr 4 ( a nie po huta jak ktos tu napisał,no chyba ze sa dwie szkólki pilkarskie) Sa dwie gupy 4-5 lat i 6-7 lat .Treningi adekawatne do wieku ale na profesjonalnym poziomie ,trenerzy bardzo fajni ,z podejsciem do dzieciaków .Moze dyrektorka sp.4 dałaby jakis namiar na któregos z trenerów.A najlepiej podejsc w poniedziąłek ok 17 wtedy sa treninii ,albo na orliku albo w srodku na sali

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2012r. 19:27  
Cytuj
AKADEMIA PIŁKARSKA ...

Moderowano przez: panna_pina
Forum to nie miejsce na reklamę.
Zapraszam do kontaktu z działem Reklamy: 787 331 331 reklama_(at)_stalowemiasto.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »