NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kasy biletowe PKP w Stalowej Woli, Gdzie kupić bilet?
Posty: 36
Dołączył: 4 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 11:54  
Cytuj
Cześć. Gdzie można kupić teraz bilety na pociąg, jeżeli zlikwidowane są kasy na dworcu PKP? Wie może ktoś. Za kilka dni wybieram się na drugi koniec Polski i chciałabym sobie zakupić wcześniej bilet. Czy jest to gdzieś możliwe? Czy będę musiała zakupić u konduktora pociągu?

Proszę napisać jeśli ktoś coś wie na ten temat.
Pozdrawiam :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 11:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 12:33  
Cytuj

Z tego co mi wiadomo w stw juz nie ma kas biletowych pkp.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 13:04  
Cytuj
Z tego co sięorientuję u nas nie kupisz. Nie wiem gdzie najbliżej, ale z tego co wiem, możesz kupić w dowolnej kasie. To śmieszne, ale jeśli chcesz mieć w ręku bilet w czasie wsiadania do pociągu, to możesz go kupić np. przy okazji w Rzeszowie czy innym mieście, gdzie kasy są. U nas nie ma. Kolej jest czymś wyjątkowym, nie oczekujmy od nich, że będzie można tak po prostu, zwyczajnie podróżować ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 13:05  
Cytuj
Z tego co słyszałem to IC ma możliwość kupienia biletu online . Jeśli wybierasz się Przewozami Regionalnymi lub jeszcze czymś innym to zostaje kupno u konduktora bez dopłaty. No chyba że skoczysz sobie do jakiegoś większego miasta gdzie jest kasa PKP umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 13:09  
Cytuj
A na dworcu PKS nie ma już tej kasy PKP? Przecież tam można było kupować bez problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 4 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 13:25  
Cytuj
Tej kasy na dworcu autobusowym już nie ma ;D Śmieszne jest to wszystko...

Wybieram się Przewozami Regionalnymi więc zostaje mi zakup biletu u konduktora... No właśnie ze Stalowej chce jechać do Lublina, a później z Lublina nad morze... więc sami rozumiecie. :-)

Dzięki za odpowiedzi! :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 13:37  
Cytuj
przerabialem ten problem miesiac temu to mnie wysmiano tu na forum ze nie umie kupic biletu PKP , ale probl;em jest ,online nie kupisz chyba ze bedziasz miala farta bo zalogowanie sie na stronie graniczy z cudem wykrzyknik.Ja zrobilem to w ten sposob - samochodem do lublina w lublinie kuplismy bilety ( z tym ze byl to pierwszy pociag lbl - gdynia w sezonie )na tzw miejsca stojace (rezerwacje byly podobno z miesiacznym wyprzedzeniem)jednak konic koncow cala droge spedzilismy na siedzaco w paroma zmianami miejscgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 14:08  
Cytuj
A nad jakie morze się wybierasz??? czerwone, czarne czy bałtyckie ? w stalowej nie kupisz biletu, a proponowal bym Ci lot samolotem, prawdopodobnie bilety są po złotówce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
A nad jakie morze się wybierasz??? czerwone, czarne czy bałtyckie ? w stalowej nie kupisz biletu, a proponowal bym Ci lot samolotem, prawdopodobnie bilety są po złotówce.

OLT Express, bilet kupisz, ale nie polecisz ;) Chętnie poznam szczegóły tej promocji. Czekam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 15:35  
Cytuj

CYTAT
No właśnie ze Stalowej chce jechać do Lublina, a później z Lublina nad morze... więc sami rozumiecie. :-)

Jadac do lublina bilet spokojnie kupisz u konduktora. Bilet z stw do lbl normalny kosztuje 15 zl studencki ulgowy bodajrze 7,35 zl. Bilet z lublina nad morze mozesz kupic w kasie w lublinie, tam maja porządny dworzec pkp. Mozesz tam zaplacic nawet karta. O ile oczywiscie bedziesz miala czas w lublinie miedzy jednym a drugim pociagiem.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 15:56  
Cytuj
ja tez bylem kiedys nad morzem i polecam jest fajnie i ogulnie klimat jest ok mozna odpoczoc tylko wiadomo jest drogo i drozej wiele rzeczy kosztuja ale tak to jest ok i fajnie tylko woda tez nie zbyt ciepla
a ceny sa wyzsze niz w stalowej i najlepiej zabrac swoje jedzenie albo jakies browarki nawet to taniej wyjdzie bo ceny sa wyzsze niz w stalowej ale polecam wyjazd tyle ze mowie ceny sa wyzsze niz tu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 16:37  
Cytuj
CYTAT
ja tez bylem kiedys nad morzem i polecam jest fajnie i ogulnie klimat jest ok mozna odpoczoc tylko wiadomo jest drogo i drozej wiele rzeczy kosztuja ale tak to jest ok i fajnie tylko woda tez nie zbyt ciepla
a ceny sa wyzsze niz w stalowej i najlepiej zabrac swoje jedzenie albo jakies browarki nawet to taniej wyjdzie bo ceny sa wyzsze niz w stalowej ale polecam wyjazd tyle ze mowie ceny sa wyzsze niz tu.

dzienks za jednozdaniowa rade jestem ogulnie wdzieczna i zadowolona bo nigdy nie bylam nad morzem i nie wiedzialam ze moze byc tam tak drogo ale teraz wiem i wezme na pewno na ten cel kredyt bo wlasnie sie tam wybieralam i glupia bym byla jakbym nie przeczytala twojej wiadomosci bo ogulnie nie wiedzialam jakie sa ceny ale teraz jestem juz oswietlona i wiem na czym stoje my wszyscy wiemy i dzieki w imieniu wszystkich nas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
jest drogo i drozej wiele rzeczy kosztuja (...)
a ceny sa wyzsze niz w stalowej (...) bo ceny sa wyzsze niz w stalowej (...) mowie ceny sa wyzsze niz tu.


To jakby ktoś nie zapamiętał: "nad morzem ceny są wyższe niż w Stalowej Woli" good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 16:58  
Cytuj
bo jest drozej piwo 5-6 zeta kosztuje pizza tez drozsza jest i trzeba doliczyc jakies pole namiotowe albo domki bo tez tanio nie wychodzi i w jastarni jest fajnie plaza i duzo knajpek posiedziec mozna wieczorami albo w dzien mozna tylko jeden minus to ze daleko jest i dojazd tez wychodzi drozej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 17:33  
Cytuj
Nie zrozumiałeś ironii umiech

No nic, wracając do tych cen: 5-6zł to kuflowe w knajpie w ST. Woli, nad morzem trzeba liczyć od 7 w górę. Po drugie kwatery w zależności od miasta i miejscówki 35-60zł za miejsce. Plaża i dużo knajpek jest prawie w każdej nadmorskiej mieścinie, a plaża nawet w każdej miejscowości uśmiech
"Daleko jest i dojazd wychodzi drożej"... drożej od czego, od dojazdu do MAchowa? No fakt, drożej. good
Co do cen w sklepach to jest drożej ale nie są to kilkukrotne przebitki, trzeba liczyć te 20-40% więcej na takim samym towarze.

Suma sumarum, polsie morze jest bo jest, cudów tam nie ma ale czasem nie ma wyjścia jak ktoś chce nad morze, a nie chce za granicę, albo się boi. Ja jeżdżę co roku, zwykle do Krynicy Morskiej, ale podejrzewam, że za rok już to oleję i pojadę w stronę Chorwacji itp. bo już mam dość kaprysów pogodowych...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 17:40  
Cytuj
no wlasnie pisalem ze jest drozej bo ceny wychodza drozej i zawsze nad morzem tak jest ze te same rzeczy co u nas kosztuja tam wiecej pomimo ze u nas sa tansze i jedzenie tez wszystkie artykuly i produkty tez a z dojazdem chodzilo mi o to ze jest drozej dojechac nad morze czy autem czy tez pociagiem albo autobusem bo nie wiem czy jakies busy jezdza tam ale tez chyba zbyt tanio busem nie wiem czy wyjdzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 17:50  
Cytuj
CYTAT
te same rzeczy co u nas kosztuja tam wiecej pomimo ze u nas sa tansze


To nie jest odkrywcze, skoro coś jest gdzieś droższe, to musi w innym miejscu być tańsze. Inaczej używanie porównania nie miałoby sensu good

Podsumowując... wolniej, precyzyjniej i z dodatkiem interpunkcji. ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2012r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
te same rzeczy co u nas kosztuja tam wiecej pomimo ze u nas sa tansze

No jakaś tu logika jest muszę przyznać. Udało się coś sklecić. Ogólnie mistrzu pióra, 1990 to chyba nie Twoja data urodzin, bo jak tak, to musiałeś Karolu bardzo późno pójść do szkoły umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 28 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 22:04  
Cytuj
Jak obecnie wygląda sytuacja z zakupem biletów? Działa może kasa biletowa obok KUL-u? Dajcie prosze znać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 22:10  
Cytuj
Nie ma kasy biletowej PKP w Stalowej Woli. Najbliższa w Rzeszowie. Pozostaje Ci zakup w internecie albo u konduktora .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 15:33  
Cytuj
Trzeba spojrzec na ten temat tak jak widac czyli jestesmy zadupiem,wsia gdzie nie mozna kupic biletu.Narobili łobuzy spółek z PKP i to chyba powod ze nie ma kas ani poczekalni w takim zadupiu Stalowa Wieś.Ja jak byly kasy to kupowałem bilet na wekend w Rozwadowie.Teraz to jade do Rzeszowa i tam sa kasy calodobowe,bez problemu mozna kupic bilet,a na regio sa czasami kolejki ,tylu chetnych jest.Jak jedzie sie nad morze to bilet bupuje w Lublinie na dworcu,czesto sa tam kolejki.Przed dojazdem do Lublina w szynobusie mozna kupic bilet u konduktora .:szok:Nie ma u nas kas bo tam na gorze prezes uznał ze za mało ludzi tu korzysta z pociagów i to jest powod olania naszej duzej wsi.Za komuny było dobrze ,a teraz jest bieda i bezsens.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 18:58  
Cytuj
Bilet można kupić bez problemu przez Internet. Ale jak ktoś lubi stać w kolejkach do kas, to jego wybór.

Oficjalny portal rozwijany przez PKP Informatyka

https://beta.bilkom.pl

Jest też aplikacja mobilna, ale na chwilę obecną nie da się w niej kupić biletu - aplikacja przekierowuje do strony internetowej, gdzie trzeba na nowo uzupełnić kryteria wyszukiwania.

Rozkłady jazdy i informacje dla podróżnych:

http://rozklad-pkp.pl
https://portalpasazera.pl
https://koleo.pl
https://infopasazer.intercity.pl

WAŻNE: Należy posiadać przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 29 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 09:15  
Cytuj
teraz to tylko internet albo gnanie do najbliższej kasy PKP umiech

Problem ze zmarszczkami? Wypróbuj Buatic https://buatic.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 21 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2018r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
Cześć. Gdzie można kupić teraz bilety na pociąg, jeżeli zlikwidowane są kasy na dworcu PKP? Wie może ktoś. Za kilka dni wybieram się na drugi koniec Polski i chciałabym sobie zakupić wcześniej bilet. Czy jest to gdzieś możliwe? Czy będę musiała zakupić u konduktora pociągu?

Proszę napisać jeśli ktoś coś wie na ten temat.
Pozdrawiam :-)


jak na drugi koniec Polski to pewnie intercity będziesz jechał, a tam jest tak, że jak kupujesz z dużym wyprzedzeniem to masz zniżki, sprawdź sobie :p

a ja bilety kupuję zawsze na necie i potem mam je w telefonie lub dodatkowo je drukuję z pliku pdf, nie pamiętam kiedy ostatnio w kasie kupowałem ;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2018r. 11:58  
Cytuj
Niestety u nas nie ma a ja jechala po bilet do Rzeszowa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »