NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Igrzyska Olimpijskie 2012,
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 19:09  
Cytuj
Właśnie oglądam na TVP2 mecz. Oby nasze Panie wygrały tak samo jak wczoraj !

Dzisiaj widzę znalazła się kamera aby transmitować ten mecz. Tyle tysięcy dziennikarzy i stacji TV i nikt wczoraj nie wpadł na pomysł aby jednak na wczorajszy mecz jakąś kamerę postawić. :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 19:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 19:34  
Cytuj
http://londyn2012.tvp.pl/7898938/na-zywo/ może tu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 22:10  
Cytuj
Złoty medal zdobył Pan Adrian Zieliński w podnoszeniu ciężarówwazne

Składam wyrazy uznania i gratuluję !!

Złoto zdobył także Pan Tomasz Majewski w pchnięciu kulą wazne

Również gratuluję !!

Dziś także Pani Magdalena Fularczyk oraz Pani Julia Michalska zdobyły brązowy medal w wioślarstwie wazne

Również moje gratulacje dla Pań !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
different - widać, że nie masz pojęcia o poziomie gry Radwańskiej.


co powiesz pisowski kmiocie o naszej wspaniałej reprze siatkarskiej?
przejebać z bułgarami, australijczykami i odebrac sobie szanse na medal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 22:14  
Cytuj
Diffrerent mam dla ciebie rade: ZAMKNIJ SIE bo jakby polacy wygrali to bys tu pisał jacy to wspaniali a tak to atakujesz. Taki jest wlasnie polski narod. Ciekawe czego tak nie pisales jak polacy zdobyli 2 miejsce w pucharze swiata i 1 w lidze swiatowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 22:15  
Cytuj
Sorry ze pisze drugiego posta ale musze to zrobic: takich jak ty different to sie nazywa kibicami ale SEZONOWYMI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 22:27  
Cytuj
CYTAT
Sorry ze pisze drugiego posta ale musze to zrobic: takich jak ty different to sie nazywa kibicami ale SEZONOWYMI


że mam niby napisać "nic się nie stało, Polacy nic..." ?
przecież przejebali!
może trzeba im dać jakiś specjalny medal, bo przecież im się należy coś umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 22:31  
Cytuj
twoja ironia jest po prostu zalosna "nasza wspaniala repra ktora przegrała...". Jestes taki madry to chodz, zbierzemy jakas ekipe i pogramy siatke na orliku co? Zobaczymy czy ty taki dobry bedziesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 22:36  
Cytuj
goń się, sam sobie graj

to jest ich praca, IO to najważniejsza impreza sportowa może niektórzy z nich wystąpią na niej tylko jeden raz, kumasz ???
cieszyłem się jak wygrywali w LŚ, w rozgrywkach klubowych
ale tam mieli równą formę
i pokorę!
tej po zdobyciu LŚ już im tej pokory brakło, myśleli że ograją każdego
resztę już pewnie widziałeś w TV

z meczu na mecz słabsi, mniej waleczni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 22:41  
Cytuj
Taki jestes madry to popatrz sobie na usa ktore wygraly grupe i przegrali z wlochami a dodajmy ze wygrali m.in. z brazylia. A ty jestes pewnie osoba ktorej sie nie chce za przeproszeniem dupy ruszyc z przed telewizora i ktora tylko potrafi krytykowac.
PS z druzyna trzeba byc na dobre i na złe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 22:49  
Cytuj
widzę że mnie znasz zaklopotany
to zapraszam na kanapkie przed tivi, czipsy i browar czeka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 22:51  
Cytuj
No widzisz ja niestety wole bardziej sportowe zycie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
No widzisz ja niestety wole bardziej sportowe zycie


Uprzejmie donoszę, iż osobnik Łodmieniec jest wysportowanym jegomościem, a jego facjata widoczna była na SM w artykułach o sporcie, więc sorki Apoloniusz, ale pudło.
Donoszę, ale się nie wstydzę. Dif, Ty chyba też niewazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 23:02  
Cytuj
Uprzejmie donoszę, iż osobnik Łodmieniec jest wysportowanym jegomościem, a jego facjata widoczna była na SM w artykułach o sporcie, więc sorki Apoloniusz, ale pudło.
Donoszę, ale się nie wstydzę. Dif, Ty chyba też niewazne [/cytat]


nie bardzo rozumiem o co ci chodzi w tym poscie ale co do nicku to mam Apoel_Nikozja dla niewtajemniczonych to taki klub pilkarski z cypru ktory w ostatniej edycji ligi mistrzow gral w 1/4 finału

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 23:05  
Cytuj
dziękuję scelerisque :cwaniak: robię co mogę umiech
a na Ciebie jak zawsze zawsze można liczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 23:40  
Cytuj
Apoel_Nikozja, Cypr, Ivan Jovanović. Zguglowałam i już wiem. Jestem niewtajemniczona w football, fakt....Tzn. byłam umiech

A w poście moim jasno i wyraźnie napisane, że Different nie sidzi przed Tivi, lecz czynnie uprawia sport. Tyle ode mnie.
Dif, dobre imię Twe jedynie wspieram umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 23:44  
Cytuj
to przybliz mi jai sport uprawia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 23:51  
Cytuj
Nie jestem uprawniona do podawania informacji o kimś. Na pewno Dif nie jest Takeru Kobayashi.chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 07:28  
Cytuj
CYTAT
to przybliz mi jai sport uprawia


Może zamiast pchać kinol w czyjeś sprawy zajmij się swoją tężyzną fizyczną, bo twierdzę że szanowna scelerisque "bije ciebie na głowę" w tym temacie.
Zajmij się poklepywaniem naszych sportowców po pleckach. Bo przecież "nic się nie staoooooo, Polacy....."

scelerisque - w sumie to nawet z tym żółtkiem to mam trochę wspólnego - uwielbiam hot-dogi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 07:44  
Cytuj
Uwierz mi ze ja jestem w wystarczajacej sprawnosci fizycznej a i zapomnialem dodac zreszta juz po raz 2 jestes kibicem SEZONOWYM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 07:48  
Cytuj
Jeszcze napisze to:
gdyby polscy kopacze awansowali na mundialu do 1/4 finalu to byscie tu srali ze szczescia ale jak w siatce odpadna to jest zle,tak?. Człowieku wyobraz sobie POLSKA jest w 8 najlepszych druzyn, to zle dla ciebie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 07:50  
Cytuj
Mieliśmy na olimpiadzie kilka gwiazd które powiny zdobyć złote lub inne madale. W tym siatkarze.Ale niestety już kolejny raz nasza swołocz dzienikarska zniszczyła wszystko. Pompowanie balonu aż w pewnym momencie pęknie,to specjalizacja prymitywnych dziennikarzyn naszego kraju. Czy ta chołota dziennikarska nauczy się wreszcie czegoś???. Wszyscy w kraju co mają coś do powiedzenia powini gonić tą chołotę, zakazać chołocie wstępu na zawody, zakazać zbliżania się do zawodników.Ta swołocz potrafi tylko niszczyć. Jeżeli ktoś chce więcej wiedzieć coś na ten temat, niech skontaktuje się z Leo Benhakerem. On to jeszcze lepiej określi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 07:53  
Cytuj
W pewnym sensie cie rozumiem tylko gdyby nie ci dziennikarze to olimpiade ogladalbys ale chyza z tylu telewizora ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 08:38  
Cytuj
Ale słuchać ich bredni, braku jakiegokolwiek pojęcia o tym co robią i co mówią, niekompetencji w każdym calu dzienikarskiego fachu,niaznajomości własnego powołania, chociaż gdzie tu mówić o powałaniu, gdyby miał powołanie nie ośmieszał by się na każdym kroku.Kiedy taki dureń jak chyba Kurzajewski, przed meczem z Rosją, mówi publicznie na dwie minuty przed rozpoczęciem że wygramy mecz, a komentujący po przegranej drugiej parti i dalszym ciągu lania w trzeciej parti w dalszym ciągu opowiada że mecz jest do wygrania - no to coś się tu komuś popier...... i powinien się leczyć dureń.Ciągłe podgrzewanie atmosfery w mediach, nękanie tych niby gwiazdorów o każdej porze dnia i nocy, to nadaje się tylko do śmietnika.Przecież ta chołota jak tylko coś usłyszy że gdzieś tam coś się stało, to mało co się nie pozabija, czyli jednym słowem jak świnia do koryta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 09:01  
Cytuj
Juz pomijając bezmyślność dziennikarzy, o której pisałem na górze strony - gdzie jest ich tyle tysięcy, a nikt nie postwił kamery na zwycięskim meczu Agnieszki Radwańskiej z siostrą w deblu.

Najgorsi są komentatorzy o których też już wspomniałem, koszmar i powinny być wyciągnięte jakieś konsekwencje służbowe za tak totalny brak profesjonalizmu. Te mecze Agnieszki Radwańskiej to tak obleśnie były komentowane, że musiałem wyłączyć głos. Zresztą i tak mówili prawie szeptem więc wszystko jedno....

Najgorszy był ten finałowy z Sereną Williams (poza igrzyskami) to był koszmar, facet sprawiał wrażenie jakby miało wystarczyć już tylko jedno słowo, aby zszedł z tego świata.

CYTAT
a komentujący po przegranej drugiej parti i dalszym ciągu lania w trzeciej parti w dalszym ciągu opowiada że mecz jest do wygrania


W piłce nożnej na Euro było to samo, strzelmy bramkę wyrównującą, potem zobaczymy, a zostało 2 minuty do końca......szaleństwo zaklopotany ....a piszczą przy tym jak panienki na wydaniu, koszmar.....

CYTAT
Przecież ta chołota jak tylko coś usłyszy że gdzieś tam coś się stało, to mało co się nie pozabija, czyli jednym słowem jak świnia do koryta.


Każdy (także polityk) lubi się czasem sfotografować na tle jakiegoś nieszczęścia. Na przykład przy rozbitym pociągu i przy zwłokach w foliowych workach lubią poopowiadać trochę głupot o infrastrukturze, o finansach, o pomocy itp. itd.

No ale mamy 8 medali - 5 brązowych, 1 srebrny i 2 złote !
Olać idiotyczne komentarze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »