NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Cukiernia pączek z Rudnika nad Sanem, Nie polecam!
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 18:58  
Cytuj
Osobiście bardzo odradzam zamawiania czegokolwiek w cukierni PĄCZEK, która ma główną siedzibę w Rudniku nad Sanem. Zamówiłam tam tort weselny i ciasta. Pani (bardzo rozgadana, miła i uśmiechnięta do momentu płacenia) nie chciała nam podać konkretnej ceny, mówiła, że wszystko zależy od wagi ale mniej więcej wyjdzie tyle i tyle... Rano przed weselem telefonicznie poinformowała, że specjalnie dla nas zmniejszyli tort (bo wesele było na niewiele osób). I faktycznie, torcik był maleńki... niestety w cenie się to nie odbiło- bo cena była taka jaką podawała na początku przy zamawianiu o połowę większego tortu. Do tego niemalże panie wmusiły nam żywe kwiatki (których nie chciałam) i przy rozmowie namawiały na róże, a nie goździki, na które już ewentualnie chciałam się zgodzić. Argumentem było to, że róże zamawiają w hurtowni i mają pod dostatkiem i róże będą w cenie, zaś za goździki musielibyśmy zapłacić normalnie jak w kwiacarni(pomyślałam, że na 2 goździki to mnie stać bo to pewnie będzie 5 może w porywach 10 zł ale... pani mnie skołowała i zostaliśmy przy różach) Niestety przy płaceniu okazało się, że 3 maleńkie róże (lekko klapnięte) kosztowały nas 36 zł!!! Ręce mi opadły. Zadzwoniłam i pani bardzo niesympatycznie zaczęła odwracać kota ogonem, że nie mam racji... Bo przecież rodzice domówili jeszcze kolejne porcje placków. Owszem, ale to było przed zobaczeniem kwoty do zapłaty. Oczywiście rachunku ani paragonu żadnego nie dostałam !!!
Kobieta zaczęła do mnie mówić przez „kotku”, „dziecko”... oj niestety na takie jazdy to sobie nie mogę pozwolić...Serdecznie odradzam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 18:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 19:13  
Cytuj
Jeżeli Ci nie dała paragonu to nie płać jejjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 19:35  
Cytuj
ja bym tak zrobiła ale płacili rodzice...nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2012r. 10:40  
Cytuj
Niestety miałem podobną sytuację... Też nie dostałem paragonu. Na początku wszystko ładnie pięknie, nawet umowy nie chcą spisywać, żadnych zaliczek brać a na koniec taka lipa... Nie warto psuć sobie humor zamawiając u nich

/bardzo mozliwe ze mieliscie podobna sytuacje, sadzac po ip nawet mieszkadzie gdzies niedaleko, pewnie wszyscy z okolicy tam biora - ifg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2012r. 16:49  
Cytuj
Nie prawda! ja byłam bardzo zadowolona z cukierni Pączek na weselu wszystkim bardzo smakowało ciasto a tert był piękny i pyszny i dostałam również paragon. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Lip 2012r. 18:47  
Cytuj
Nia ma paragonu czy faktury-nie ma płacenia.
Jeśli było zapłacone,a nie dała rachunku-Urząd Skarbowy doprowadzi babę do porządku.
Oni to potrafią...potluczony
PS.Chyba, że anonimowo chcesz komuś dokopać,a podane "fakty" nie są prawdziwe...chytry

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2012r. 18:55  
Cytuj
Jedź tam jeszcze raz z prośbą o paragon i nagraj tą rozmowę jesli nie zechce wydać bez dopłaty na podatek i do US oraz sanepidu profilaktycznie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2012r. 16:51  
Cytuj
nie chce mi się już tam jeździć i z tymi babami użerać.
PS. to prawda, że ciasta i tort były dobre- nie pisałam, że nie. Piszę, że jestem niezadowolona z obsługi i czuję się po prostu oszukana wielkością tortu i jego ceną bo nie tak się umawialiśmy...

Jak bym miała trochę więcej czasu i chciałoby mi się to na pewno nie zostawiłabym tak tej sprawy tylko zgłosiłabym do US. Jedyne rozliczenie jakie dostałam to wypisane ręcznie na kartce papieru ilość i cenę...Stąd też dowiedziałam się ile za te klapnięte różyczki policzyły...

Nie piszę tego po to, żeby "anonimowo" komuś dokopać tylko ewentualnie ostrzec następne osoby, żeby były bardziej czujne. Do cen placków nie mam zastrzeżeń chociaż mimo zamawiania kilku blach były wyższe niż gdybym kupowała pojedynczo w cukierni- ale na to się godziłam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2012r. 01:32  
Cytuj
wiesz co ja też miałam ciasto na wesele z pączka i moja kuzynka też do dziś mam paragon w dokumentach, za kwiatki 38 zł to sobie popytaj ile kosztują gdzie inndziej bo ja wiem ze i do 80 zł bo te kwiatki to nie sa brudne i a po za tym to sama piszesz ze byłaś zadowolona i ze smakowało, tylko cena ci nie pasi a co myslałaś ze za darmo dostaniesz jako jedyna cukiernia daja do torta wszystko wózek ,piekne obrusy i race mają pyszne ciasta i masz tort był piękny i super i jeszcze robią takie piekne desery a co do pań to taka dziewczyna co ja z nią zamawiałam monika chyba to bardzo jest ok i nie wiem jak tobie ale nam wszystko rozpisała na kartce a potem zapytała czy chcemy fakture czy paragon a jak brałam torta do pracy to dostałam rabat i też paragon, troche mnie martwi że w internecie ludzie pomyje sobie wylewają, wszystkie fochy i flustracje a cukiernia na tym traci ja polecam kuzynka była tez zachwycona i pomyś kobieto co wypisujesz bo ja wiem ze to troche raczej nie bardzo z prawdą idzie, ja na miejscu tech kobiet to bym pewnie do ciebie się pobrała ale one pewnie nie maja czasu bo kolejki na wesela maja i robią swoje i bardzo dobrze to robią ja polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2012r. 06:53  
Cytuj
jajjaa, czy Ty wróciłaś właśnie z wesela?
Tak, wiem że nie ma imprez weselnych w czwartki, ale pieprzysz jakbyś jeszcze z soboty nie wytrzeźwiała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Wrz 2012r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
wiesz co ja też miałam ciasto na wesele z pączka i moja kuzynka też do dziś mam paragon w dokumentach, za kwiatki 38 zł to sobie popytaj ile kosztują gdzie inndziej bo ja wiem ze i do 80 zł bo te kwiatki to nie sa brudne i a po za tym to sama piszesz ze byłaś zadowolona i ze smakowało, tylko cena ci nie pasi a co myslałaś ze za darmo dostaniesz jako jedyna cukiernia daja do torta wszystko wózek ,piekne obrusy i race mają pyszne ciasta i masz tort był piękny i super i jeszcze robią takie piekne desery a co do pań to taka dziewczyna co ja z nią zamawiałam monika chyba to bardzo jest ok i nie wiem jak tobie ale nam wszystko rozpisała na kartce a potem zapytała czy chcemy fakture czy paragon a jak brałam torta do pracy to dostałam rabat i też paragon, troche mnie martwi że w internecie ludzie pomyje sobie wylewają, wszystkie fochy i flustracje a cukiernia na tym traci ja polecam kuzynka była tez zachwycona i pomyś kobieto co wypisujesz bo ja wiem ze to troche raczej nie bardzo z prawdą idzie, ja na miejscu tech kobiet to bym pewnie do ciebie się pobrała ale one pewnie nie maja czasu bo kolejki na wesela maja i robią swoje i bardzo dobrze to robią ja polecam


Widze ze wielce Pani z Pączka sie odezwala bardzo wygadana zreszta jak zawsze. Konto zalozone specjalnie na okazję obrony swojej a prawda jest inna. Prosze sie nie pogrążać. Robicie ludzi w [....] bo najpierw gadka jest jedna o zamowieniu i nie ma umowy co do cen bo wszystko ma zalezec od wagi a pozniej jak do placenia to wywalacie cene na maxa. Kto "uczciwy" to pozniej wlasnie placi ile wolaja, a przydaloby sie zeby sie znalazl jeden co pokaze srodkowy palec i sie odwroci na pięcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2012r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
jajajajajajaja
wiesz co ja też miałam ciasto na wesele z pączka i moja kuzynka też do dziś mam paragon w dokumentach, za kwiatki 38 zł to sobie popytaj ile kosztują gdzie inndziej bo ja wiem ze i do 80 zł bo te kwiatki to nie sa brudne i a po za tym to sama piszesz ze byłaś zadowolona i ze smakowało, tylko cena ci nie pasi a co myslałaś ze za darmo dostaniesz jako jedyna cukiernia daja do torta wszystko wózek ,piekne obrusy i race mają pyszne ciasta i masz tort był piękny i super i jeszcze robią takie piekne desery a co do pań to taka dziewczyna co ja z nią zamawiałam monika chyba to bardzo jest ok i nie wiem jak tobie ale nam wszystko rozpisała na kartce a potem zapytała czy chcemy fakture czy paragon a jak brałam torta do pracy to dostałam rabat i też paragon, troche mnie martwi że w internecie ludzie pomyje sobie wylewają, wszystkie fochy i flustracje a cukiernia na tym traci ja polecam kuzynka była tez zachwycona i pomyś kobieto co wypisujesz bo ja wiem ze to troche raczej nie bardzo z prawdą idzie, ja na miejscu tech kobiet to bym pewnie do ciebie się pobrała ale one pewnie nie maja czasu bo kolejki na wesela maja i robią swoje i bardzo dobrze to robią ja polecam


Zastanawiam się czy wiesz gdzie stawia się kropi, duże litery, itp.
Tragedia i psucie oczu aby to przeczytać...i nie zgłupieć ...
Pomijam już , że jest to Twój pierwszy post i od razu reklama dla cukierni .... zastanawiające

Poza tym czytaj ze zrozumieniem :
CYTAT
madzius_em
PS. to prawda, że ciasta i tort były dobre- nie pisałam, że nie. Piszę, że jestem niezadowolona z obsługi i czuję się po prostu oszukana wielkością tortu i jego ceną bo nie tak się umawialiśmy...


CYTAT
jajajajajajaja
sama piszesz ze byłaś zadowolona i ze smakowało, tylko cena ci nie pasi a co myslałaś ze za darmo dostaniesz jako jedyna cukiernia daja do torta wszystko wózek

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2012r. 23:47  
Cytuj
po tej wypowiedzi mam niemalże 99% pewności, że to pani z pączka pisała... Ja o jednym, ona o zupełnie czymś innym i się nie da przegadać...
Proszę Panią, to jest forum i mam prawo wyrazić swoją opinię (nawet gdy jest negatywna). Podzieliłam się też swoim zdaniem ze swoimi znajomymi, i już kilka par mimo, że przymierzało się do złożenia zamówienia u Was- zrezygnowało...
Trzeba szanować klientów, nie wystarczy robić sobie niby anonimowej reklamy na forum ;)

PS. Wątek został założony ponad miesiąc temu i od tego czasu nie był komentowany, więc " spadł z głownej" Także musiała się Pani troszkę natrudzić, żeby go znaleźć... Postronnej osobie nie chciałoby się tego szukać tylko po to, by wyrazić pozytywną opinię ;)ok

pozdrawiam i skoro wątek został "odgrznay"- ponownie odradzam robienia zamówienia w cukierni pączek jeśli chcesz sobie zaoszczędzić nerwów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2012r. 00:02  
Cytuj
CYTAT
a jak brałam torta do pracy to dostałam rabat i też paragon,


Poza tym droga Pani, niech się Pani nauczy odmieniać przynajmniej te słowa, których używa Pani po kilka(kilkanaście/ kilkadziesiąt) razy dziennie, bo jak z Panią rozmawiłam w cukierni to mnie to najpierw bawiło, a później już drażniło, taki analfabetyzm... i widzę, że na forum to samo.

Mianownik (kto? co?): tort torty
Dopełniacz (kogo? czego?): tortu tortów
Celownik (komu? czemu?): tortowi tortom
Biernik (kogo? co?): tort torty
Narzędnik (z kim? z czym?): tortem tortami
Miejscownik (o kim? o czym?): torcie tortach
Wołacz (o!): torcie torty


Wniosek : Brała Pani tort do pracy a nie torta !!! Strasznie żałośnie to brzmi jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2012r. 13:22  
Cytuj
poprawna polszczyzna to podstawa, tym bardziej w jakimkolwiek "biznesie" smiech2 mnie też zawsze to drażni!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2012r. 13:33  
Cytuj
Ale nie drażni Cię Gwiazdo, jak ktoś zaczyna zdanie z małej litery?
Mnie to wręcz irytujechytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2012r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
poprawna polszczyzna to podstawa, tym bardziej w jakimkolwiek \"biznesie\" smiech2 mnie też zawsze to drażni!


Pozwolisz, ze się nie zgodzę z twym zdaniem, w biznesie wymagane jest twarde serce, d**a na ktorą się spada, jak coś nie wyjdzie/wypali i to coś [domyślasz się o czym myślę - coś] co do poprawnej polszczyzny została dostatecznie splugawiona przez stosowania zwrotów/nazw obcojęzycznych.

Co do w/w cukierni, nazwa Pączek mi się tylko podoba...:cwaniak:

Pozdr Reik.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2012r. 18:50  
Cytuj
Natknęłam się na ten wątek na stronie głównej i muszę powiedzieć, że nie miałam z tą cukiernią żadnych złych doświadczeń. Niecały rok temu zamawiałam tam ciasto i tort na wesele, ogólnie byłam zadowolona, paragon dostałam. Niedawno zamawiałam tam tort na chrzciny, również wszystko było w porządku. A co do Pani, która założyła wątek - odnoszę wrażenie, że chciałaby wszystko za darmo, a przecież każdy widzi jak wszystko jest teraz drogie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2012r. 23:27  
Cytuj
CYTAT
A co do Pani, która założyła wątek - odnoszę wrażenie, że chciałaby wszystko za darmo, a przecież każdy widzi jak wszystko jest teraz drogie...



Muszę zdementować to pseudooskarżenie ;) Nie chciałam nic za darmo, pisałam już kilka razy czego chciałam: uczciwości! Jasno postawionych warunków: to kosztuje tyle, to tyle, to jest w cenie a takiej usługi nie świadczymy. A nie pitolenie o byle g**nie przez pół h a zero konktreów, a później okazuje się, że zupełnie co innego chciałam, co innego dostałam a za co innego zapłaciłam! Proste? Chyba tak! chciałam tort dla 70 osób, za podaną kwotę i róże miały być w cenie ( bo goździki niby po dopłacie...)Co dostałam? Tort na 50 osób, za wyższą kwotę + kwiatki za dopłatą.
Tak więc proszę czytać ze zrozumieniem, a później wyciągać wnioski.mlotekok

Mam w ciąż nieodparte wrażenie, że panie z cukierni się uaktywniły na forum i starają się przebić z reklamą umiechokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2012r. 23:35  
Cytuj
ja to sie nie znam, ale chyba faktycznie ta Wasza pączek-pani zakłada te konta ^^ z resztą, to już parę razy było tutaj przerabiane chyba

a co do samego zdarzenia...
jak nie US to tak jak ktoś wcześniej powiedział, sanepid też życie uprzykrzyć może.

Ktoś Cie wy...mał , jak lubisz to się odwzajemnij. a jak nie to nie ^^

pozdrawiam

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 12:26  
Cytuj
Ja niestety też mam złe doświadczenia z tą cukiernią. Na moje szczęście do współpracy nie doszło (z winy cukierni), ale system był podobny - żadnej umowy, żadnych uzgodnionych cen itp. - wszystko na "gębę" i "zobaczymy co wyjdzie" - jednym słowem zero profesjonalizmu.

Nie wypowiem się nic o ich wyrobach - chociaż słyszałem, że są ok - ale profesjonalizmu za grosz, przez co stracili wielu i stracą jeszcze więcej klientów.
Nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2020r. 12:10  
Cytuj
Nie polecam pracy w tej cukierni!
Pracowałam tam dwa dni bez przerwy na zjedzenie gdyż ludzie pracujący tam podjadaja potajemnie gdyż przerwa sie nie należy do tego mi nie zapłacono za te dni Pani z pączka stwierdziła że to był okres przyuczenia i nie należy mi się zapłata gdy kolejny raz się upomniałam o wynagrodzenie zostałam nastraszona prawnikiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2020r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
Nie polecam pracy w tej cukierni!
Pracowałam tam dwa dni bez przerwy na zjedzenie gdyż ludzie pracujący tam podjadaja potajemnie gdyż przerwa sie nie należy do tego mi nie zapłacono za te dni Pani z pączka stwierdziła że to był okres przyuczenia i nie należy mi się zapłata gdy kolejny raz się upomniałam o wynagrodzenie zostałam nastraszona prawnikiem.


idziesz na policje i zgłaszasz oszustwo i wtedy im prawnik będzie potrzebny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lut 2020r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
Nie polecam pracy w tej cukierni!
Pracowałam tam dwa dni bez przerwy na zjedzenie gdyż ludzie pracujący tam podjadaja potajemnie gdyż przerwa sie nie należy do tego mi nie zapłacono za te dni Pani z pączka stwierdziła że to był okres przyuczenia i nie należy mi się zapłata gdy kolejny raz się upomniałam o wynagrodzenie zostałam nastraszona prawnikiem.


Skontaktuj się z Państwową Inspekcją Pracy i przedstaw sytuacje. Możesz wcześniej poinformować pracodawcę, że podejmujesz kroki w tej sprawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2020r. 10:54  
Cytuj
...

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »