NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
niebezpieczne miejsce na drodze 855,
Posty: 52
Dołączył: 30 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 14:47  
Cytuj
Na drodze nr 855 pomiędzy m.Lipa, a Dąbrowa Rzeczycka położono nowy dywanik asfaltowy. Niestety, jest tam miejsce ok 3-4 metry gdzie na całej szerokości jezdni brakuje nowego dywanika. Powstała więc dziura, na której ok. 3 tygodnie temu została rozbita misa olejowa w samochodzie. Na powstałej plamie oleju wpadł w poślizg motocyklista co skończyło sie wywrotką. Skutków nie znam. W środę 27 czerwca uszkodziłem zawieszenie w swoim aucie.Oznakowania nie zauważyłem. Może i jest, ale chyba jest mało widoczne bo nie tylko ja w tę dziurę wpadłem. Myślę że czas już skończyć robotę i zlikwidować zagrożenie. Czy też bezmyślnie czekać trzeba na czyjąś tragedię

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 14:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 16:49  
Cytuj
Zadzwoniłeś po policje by to zgłosić i żądać odszkodowania skoro oznaczeń nie ma?
Zadzwoniłeś do gdkia?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 18:29  
Cytuj
Policja tez tam sobie samochod rozwalila jakis czas temu, tam co drugi dzien ktos raci miske olejowa albo zawieszenie , a znak jest ograniczenie predkosci do 30

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 09:20  
Cytuj
potwierdzam, kto nie zna trasy może porządnie uszkodzić samochód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 17:59  
Cytuj
hmm po prawej przed tym miejscem stoi ograniczenie predkosci do 30km/g mniejsza o to bo oprocz tego miejsca sa jeszcze dwa niebezpieczne otoz przy samych torach spadki,ktore zmuszaja do hamowania na torach co jest niezgodne z przepisami,kolejne brak asfaltu na 855 przy
zjezdzie na tzw nowa droge.
Taka sytuacja trwa juz pare miesięcy i nikt z tym nic nie robi,co jest skandalem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lis 2013r. 00:18  
Cytuj
widzieliscie jakie rowy powstaja w Lipie wraz z nowo remontowaną droga ? bardziej to przypomina okopy wojskowe... zycze powodzenia tym co wpadną w poslizg i wyladuja w tym ROWIE ktory ma chyba z 150 cm głębokości....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »