NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Motos. Instruktorzy.,
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 19:03  
Cytuj
Nie każdy kursant to wie ale w każdej chwili można się przenosić między szkołami jazdy. Np. po teorii ale także w trakcie praktyki jak ktoś jest niezadowolony może zmienić szkołę - a zrealizowane szkolenie nie przepada tylko jest zaliczane jako odbyte w nowej szkole.
Wystarczy rozliczyć się w starym ośrodku za zrealizowane wykłady lub/i jazdy i dostajemy kartę zajęć z podpisanymi odbytymi zajęciami i możemy iść do innej szkoły kończyć kurs.
To bat na nieuczciwe szkoły lub niewydarzonych instruktorów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 19:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 19:11  
Cytuj
Misio23 skąd wiesz? to moze nie powinnam sie tam zapisywać skoro się to wszystko rozsypuje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 19:36  
Cytuj
raczek bo ja tam sie zapisałem na prawko i w tym okresie zaczeły sie tam jakies podziały rozpady zarzadu itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 19:47  
Cytuj
Mhm... ale w każedej chwili sie to moze rozwalic tak? to moze sie zaczne rozglądac za inna szkołą i instruktorem.. Jazdy moje zaczynam w poniedziałek zobaczymy co powiedza i jak bd...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 20:18  
Cytuj
oby nie W.Figat, niech Cie Pan Bóg broni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 22:05  
Cytuj
ale pierdzielicie wykrzyknikwykrzyknik
jak się może rozpaść firma która jest na rynku 23 lata.wykrzyknik
Sugerujecie , że odchodzą Sami starzy instruktorzy, zboczeńce nie potrafiący uczyć co ( Pan. S. itp.)
to chyba nowy Zarząd robi czystke z tymi co się nie nadajązapytaniegood, a może odchodzą do konkurencji ( DELTRA _TRANS -która uczy na 20 letnim VW golfie w automacie goodgood )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 22:09  
Cytuj
jaki rozpad firmy MOTOS z tego co widzę to ta Firma dalej prosperuje i ma się bardzo dobrzewykrzyknik

a Pawne odeszli CI, co ich zwolnili smiech2



CYTAT
Chyba cały nowy zarząd motosu się zaangażował w reklamę firmy na forum trochę nieporadnie ale zawsze jakoś ;)

Ja tylko informuję, że po rozpadzie i nieporozumieniach wewnątrz firmy Motos część instruktorów i nie tylko prowadzi dalej działalność szkoleniową pod nazwą Delta-Trans na ul. Poniatowskiego za BGŻ bankiem.




Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 00:43  
Cytuj
ja robiłam tam prawko juz u schyłku jak wy to mowicie "świetności" motosu i z tego co wiem to ci instruktorzy odeszli lub odchodzą z własnej woli po zmianie prezesa.
co do oceny jazdy tych dwóch panow to ja jeździłam z Wieśkiem i według mnie uczy i tłumaczy bardzo dobrzegood nie żałuje że się u niego uczyłamuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 00:56  
Cytuj
ang co do ciętego języka pana S. to się zgodze w zupełnosci ale po prostu trzeba sie umnieć odgryść i też mieć coś do powiedzenia choć by sie miało mało w tym racji3m sie Wiesiek też dużo rozmawał przez telefon czy cb radio ale mi to jakos nie przeszkadzało nawet nie zwracałam na to uwagiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 05:03  
Cytuj
No RACZEK,widze że niezłą wojne rozpętałeś między MOTOS a DELTA-TRANS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 11:43  
Cytuj
aktualny prezes bardzo się stara żeby wszystko było cacy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 12:05  
Cytuj
kaskadek własnie widzę... a tylko sie chciałam zapytać o zdanie na temat instruktorów.

To też dziwne ten chce zeby było cacy a Ci odchodza...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 13:21  
Cytuj
Raczek - Może zaczekajmy na dementi kogoś z motosu. Sam jestem ciekawy co tam się dzieje. Z tego co widać to czytają forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 18 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 16:00  
Cytuj
Zdawałam prawo jazdy około 10 lat temu w Motosie i zdałam za pierwszym razem smiech2 Uważam, iż zmiany nowego Prezesa (czyli zwalnianie pracowników, którzy szkodzą firmie) są wspaniałym krokiem do osiągnięcia zamierzonego celu. W końcu przyszedł młody chłopak, który nie boi się powiedzieć co myśli i poczynić co uważa!! Jeśli ktoś się mnie pyta gdzie uczyć się na prawo jazdy, to odpowiadam że w Motosie, a z kim? oczywiście z Sebastianem Składnik, młody, zdolny i ambitny chłopak. Pozdrawiam good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 16:47  
Cytuj
Haha to sie nieżle Motos dowiaduje o swoich kierowcach, można tutaj niektórym zaszkodzić. Czego nie miałam na interesie.:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 19:16  
Cytuj
Nie róbcie afery z byle czego, swoją drogą, ktoś tu jest zbyt mocno zaangażowany w życie w/w szkoły jazdy. zaklopotany

Raczek, nie Ty pierwszy i nie ostatni robisz prawko, a szumu o to ze hoho a jeszcze więcej wypowiedzi skrzywdzonych przez los, wrażliwych dziewcząt haha mlotek jezyk zdecyduj się na konkretnego gościa. Nie podejdzie - zmieniasz. Proste.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 21:03  
Cytuj
Właśńie widze ze posżło to w troche nieodpowiedznią stronę.. Już wybrałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 21:53  
Cytuj
Życzę Ci Raczek wspaniałego kursu, i oczywiście zdanego za pierwszym razem egzaminu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
Nie róbcie afery z byle czego, swoją drogą, ktoś tu jest zbyt mocno zaangażowany w życie w/w szkoły jazdy. zaklopotany

Raczek, nie Ty pierwszy i nie ostatni robisz prawko, a szumu o to ze hoho a jeszcze więcej wypowiedzi skrzywdzonych przez los, wrażliwych dziewcząt haha mlotek jezyk zdecyduj się na konkretnego gościa. Nie podejdzie - zmieniasz. Proste.


O Zapałko, Ty też kiedyś wypytywałaś o instruktorów z Motosu. Wszystko jest na forum i nie da się tego ukryćumiech Dla przypomnienia -> http://stalo(...)e=&str=1 A jeśli chodzi "o skrzywdzone przez los dziewczęta" to są chyba za mocne słowa? potluczony Forum służy do udzielania prywatnych opini i nie wydaje mi się, żeby to były jakieś żale (przynajmniej tak stwierdzam jako bierny obserwator dyskusji).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 08:34  
Cytuj
Kaskadek za pierwszą część dziękuję i mam taka nadzieję..;) ale za drugą nie dziękuje...umiech tak zeby nie zapeszyć...;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 13:56  
Cytuj
ja18 co do tego to się z tobą zgadzam w zupełności

CYTAT
[cytat] A jeśli chodzi \"o skrzywdzone przez los dziewczęta\" to są chyba za mocne słowa?


hheheheehe ale głupoty piszecie smiech2 ciekawe jak "skrzywdzone" tym że sobie w samochodzie nie radzą to i dostają małą reprymende jezyk a wogóle to każdy ma inny charakter i nie zawsze trafia sie na osobe która przypadnie do gustu. Ale jak dla mnie warzniejsze jest raczej jak oni uczą i tłumaczą, przecież mozna jeździć i nie prowadzić żadnych dialogówumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2012r. 22:40  
Cytuj
Raczku, pochwal się którego instruktora wybrałaś umiech
A no i nie zapomnij podzielić się wrażeniami po kursieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2012r. 23:02  
Cytuj
CYTAT
warzniejsze jest raczej jak oni uczą i tłumaczą, umiech


Fakt, nauka bardzo ważna, ale najważniejsze jest, byśmy wszyscy zdrowi byliok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 20:17  
Cytuj
ja18 Wybrałam pana Cieślę.. jak naraznie nie narzekam..jezyk najwyżej zmienie...;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 20:46  
Cytuj
Raczek - świetny wybór "kochanie" umiech Baw się dobrze! ;)))))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »