NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »
ekspres do kawy, ekspres do kawy
ff
Wysłany: 24 Cze 2012r. 20:27  
witam. może ktos mi podpowie gdzie w stalowej mozna kupić dobry ekspres do kawy i w ogóle czym sie kierować przy zakupie.... dzięki z góry

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2012r. 20:27  

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2012r. 23:02  
ekspresy to temat rzeka zależy na jaka kawę sie nastawiasz i ile chcesz jej pic dziennie ja mam na razie dolce gusto krupsa 1 generacje i jestem na razie zadowolony kawy do wyboru do koloru ale oczywiście myślę o czym lepszym chytry

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 24 Cze 2012r. 23:24  
Polecam bscaffe na przemysłowej. Dwa ekspresy zakupione w tym sklepie naprawde super. Najwazniejsze, ze potrafia doradzic.
umiech

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 30 Cze 2012r. 19:54  
poszukaj na allegro poczytaj opinie i duzo taniej kupisz

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 30 Cze 2012r. 20:06  
Kawa to temat rzeka. Zależy kto ile pije, co pije i dlaczego. Zależy też ile chcesz na tą przyjemność wydać oraz czy potrzebujesz ekspresu przelewowego parzącego kofeinę do popijania w pracy czy czegoś bardziej wyrafinowanego.

Ja nie jestem jakimś tam smakoszem w pracy pije napoje kawopodobne (kawa rozpuszczalna). W domu używam czegoś takiego:

http://www.invea(...)_q85.jpg

Kawę mielę bezpośrednio przed parzeniem (młynek też nie jest drogi).

Z dolcze gusto piłem tylko raz i traktuję to raczej na poziomie ładnie opakowanej kawy rozpuszczalnej. Ponieważ nie mam niebiańskiego podniebienia to nie planuje kolejnych inwestycji, ale jeżeli już coś bym robił to mierzyłbym w stronę ekspresu ciśnieniowego.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 30 Cze 2012r. 20:50  
CYTAT
witam. może ktos mi podpowie gdzie w stalowej mozna kupić dobry ekspres do kawy i w ogóle czym sie kierować przy zakupie.... dzięki z góry

Nie kupuj zabawek na tabletki z kawą - ekspres jest tani, ale zrujnuje Cię koszt zakupu tabletek.
Mam ekspres ciśnieniowy z młynkiem, bo świeżo mielona kawa jest najlepsza. Kupuj taki, który ma możliwość podstawienia wysokiej szklanki, jeśli masz zamiar robić kawę Macchiato lub podobne, które nie podaje się w standardowej filiżance.
Kupuj ekspres, który sam się czyści po zrobieniu kawy.
Mam Siemens TK-58001, który jak dla mnie działa wyśmienicie, ale niestety nie można podstawiać wysokich szklanek.

Prywatna wiadomość 

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »