NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Trasy rowerowe,
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 13:13  
Cytuj
Teraz gra i buczy. Ale przedtem sprawdzałem obie i na żadnej nie było, a teraz wyświetla.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 13:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 21:09  
Cytuj
ktos z Was wogole jezdzi gdzies rowerem po okolicach ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 21:22  
Cytuj
polecam trasę przez osiedle Hutnik-Chyły jadąc przez las dojechać można na tak zwany piknik(okreslenie kilku fajnych malych stawow przez miejscowych)dokladnie dojeżdza sie na zaplecze pyłowni z ktorej wydobywa sie piasek z zawartościa cementu.tam tez jest rozwidlenie dróg ktore prowadzi na Wrótnie potocznie nazwaną górą czołgową,poniewaz wojsko i huta swego czasu testowaly tam swoje maszyny. Mozna tam tez ojechac od strony os hutnik w strone przystanku ostatniego kierujemy sie caly czas prosto, na koncu przy rurach i wjezdzie na pylownie w prawo.
Dosyć siekawe są te strony i zawsze jak mam czas to się tam wybieram.
fajnym miejscem sa tez stawy na Warchołach,żeby nie jechać przez zatłoczone Nisko można pojechać wzdłuż torów i rur z elektrowni,trasa przebiega za zakladami miesnymi wzdłuż rzeczki.Samych stawów na Warchołach jest kilka wystarczy gdy sie tam wjedzie poruszac sie caly czas prosto,naprawde fajne tereny no i niezbyt wymagajaca trasa.
Sory za błędy i interpunkcję ale właśnie wychodzę;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 16:57  
Cytuj
Hej ziomale umiech
Pogodę mamy dzisiaj bleeeee jezyk przecudną smiech2smiech2
a co poza tym, jak tam impreza w Sandomierzu ? Wszystko OK ?
Jakieś wrażenia, odczucia, jaka trasa, a co z organizacją ? Był ktoś ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 18:01  
Cytuj
Przez Hutnik na Esowską też jest fajna traska. Na tej długiej prostej co idzie od Esowskiej często się wyściguje z kolegą.

Rok temu badałem tereny na Malcach jak była ta powódź. San wtedy pięknie wylał, ale ogólnie tam są płaskie tereny nic ciekawego. Może z wyjątkiem drzew. Niektóre wyglądają dość interesująco, można fotke cyknąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 19:12  
Cytuj
Ludek..z przykroscia musze to napisac ale nie bylem w Sandomierzu na maratonie . Od poczatku tygodnia mam grype i siedze w domu . Normalnie szlak mnie trafia ale co zrobisz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2011r. 00:14  
Cytuj
www.gdzienarower.pl smiech2

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Maja 2011r. 21:13  
Cytuj
W tych okolicach ktos sie krecił rowerem ??

http://www.gpsie(...)efamyxpe

Na majowa wycieczka rekreacyjna w sam raz .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 14:44  
Cytuj
Planuje na koniec maja lub poczatek czerwca ( o ile pogoda bedzie ) wyjazd rowerowy do ujazdu na zamek Krzyztopor .

Nie orientuje sie ktos z Was czy prom na Wisłe w Tarnobrzegu działa a jesli tak to w jakich godzinach ?

Nie chce mi sie troche jechac okreznie przez Sandomierz lub Siedleszczany i pasowałoby troche trase sobie skroci ta przeprawa promowa .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 11 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 14:35  
Cytuj
Malo tras jest rowerowych w miescie dlaczego nic z tym nie robia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 21:39  
Cytuj
Chodzi Ci o sciezki rowerowe po miescie ?? Bo chyba nie o trasy rowerowe bo niby co tu chcesz zwiedzac ?? Aby cos zobaczyc trzeba wychilic nos z miasta...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 21:44  
Cytuj
a znacie jakas sensowna do rzeszowa, oczywiscie nie jadac trasa Lulblin- Rzeszow?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 21:55  
Cytuj
Na Bojanow...potem skrecic Cisow , dalej Nowy Nart , potem na Raniżów i dalej juz Głogowa Małopolskiego . Tylko trzeba uwazac na tych pobocznych drogach bo sie czasami zakrecic mozna...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 22:11  
Cytuj
No dziekuje, a uczeszczales ta droga rowerem? jak wrazenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 22:27  
Cytuj
Osobiscie dojechalem ze stalowej rowerem na tej trasie do Ranizowa . Po dojechaniu do Bojanowa gdzie skrecamy ruch na drodze robi sie znikomy a i sama droga jakby lepsza ( nie raz spotkasz na trasie lepsze asfalty niz w stalowej i okolicach ) . Na wysokosci Nowgo Nartu juz zaczynaja sie malutkie wzniesinia co bardzo urozmaica jazde . Dobrze w tych okolicach miec do dyspozycji w swom telefonie GPS aby od czasu do czasu spawdzic czy sie dobrze jedzie bo drogi dosc krete i pelno rozgałezien . Jak pisalem ja dojechalem tylko do Ranizowa ale znam ludzi którzy jezdza ta trasa do Rzeszowa ( studenci ) . Napewno trasa dluzsza niz ta wiodaca glowna szosa ale o wiele bezpiecznijesza no i mozna kilka ciekawych rzeczy zobaczyc .

Ostatnio w tamte okolice pojechalem taka trasa

http://www.gpsie(...)bveifgzu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 01:05  
Cytuj
niezła trasa ;) ile to było kilometrów i w jakim czasie . Ja wybieram sie na porytowe wzgórze za dwa tygodnie ( powinny tam być wóczas obchody tej bitwy ).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 09:00  
Cytuj
kolo1
za tydzień przyjedź umiech
5 czerwca o 11 start jezyk
i nie trzeba mieć roweru jezyk
nawet nie wskazany rower smiech2smiech2

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 11:14  
Cytuj
Fajna trasa można modyfikować:

Wyjeżdżamy ze Stalowej w kierunku Brandwicy, lecimy dalej prosto aż do Dąbrowy Rzeczyckiej, gdzie skręcamy w lewo q kierunku Lipy. W Lipie lecimy na Gielnie, cały czas asfaltem po lesie, aż dojeżdżamy do rozjazdu przy stawie hodowlanym. Uderzając na lewo podążamy w stronę Zaklikowa, skąd można z powrotem wrócić do Stalowej. Jadąc na prawo docieramy do malińca i dalej na prawo w kierunku Potoczka i Modliborzyc. W Modliborzycach odbijamy na Janów Lubelski, Zarzecze, Pysznicę i do Stalówki. Na prawdę świetnie się tamtędy jeździ. Jeżeli jedziemy via Zaklików pokonujemy jakies 60 Km. Jeżeli przez Janów, to około 110 Km. Jakby ktoś miał ochote poszurać trochę na weekendzie, to ja jestem chętny. Z tym, że rower mam na oponach raczej szosowych, więc z jazdą po szutrze raczej lypa =)

Często jeżdżę też na Wilczą Wolę, Ożannę, Ulanów, w ogóle to wszędzie do 100 km na dzień ;-)

Muzułmanie nie są zacofanymi fundamentalistami, po prostu taką mają tradycję, ty niepoprawna politycznie świnio! (c) nonsensopedia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 13:42  
Cytuj
Ludek uroczystosci na Porytowym Wzgórzu są 12 czerwca .Puzon 100km na dzień to trochę dużo - jakim rowerem jezdzisz - szosówką ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 15:34  
Cytuj
szukam kogos chetnego kto jezdzi na szosie do wspolnech wyjazdow rowerkiem najlepiej w weekendy wtedy mam najwiecej czasu ale na tygodniu tez jezdze. 609796050

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 15:46  
Cytuj
CYTAT
Ludek uroczystosci na Porytowym Wzgórzu są 12 czerwca .Puzon 100km na dzień to trochę dużo - jakim rowerem jezdzisz - szosówką ?

nie no 100 km jak najbrdziej mozliwe, wycieczka na caly dzien, sam kiedy bylem tak na rowerze (okolice lublina), wiadomo troche meczace ale satysfakcja jest, sam mam wlasnie szosowke(wiec raczje tylko asfalt) i pomysl na wycieczke do rzeszowa;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 18:43  
Cytuj
Puzon...ja bardzo czesto jezdze po okolicach ktore opisujesz .

kolo1..ja na porytowych wzgorzach bylem kilka dni temu..tylko ze dosc okreznie jechalem umiech..poniezej track gps przejechanej trasy

http://www.gpsie(...)okpgbpgc

A dzis bujanałem sie tak

http://www.gpsie(...)kjwxzipm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Cze 2011r. 00:29  
Cytuj
CYTAT
Ludek uroczystosci na Porytowym Wzgórzu są 12 czerwca .Puzon 100km na dzień to trochę dużo - jakim rowerem jezdzisz - szosówką ?

OK, uroczystości może i tak umiech
Ale jak by kto wolał to 5 czerwca też się będzie działo umiech
http://bieg.lja.pl/index.php?id=2

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2011r. 00:45  
Cytuj
ja raczej preferuje trasy bardziej terenowe - jeżdze MTB. Na porytowe to moja trasa zawsze przebiega przez Łążek i Szklarnie, a powrót przrez Momoty i Jarocin umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Cze 2011r. 00:58  
Cytuj
Ja tez MTB..przejedz sie trasa z mojego linku...Pozatym na porytowych Wzgorzach za pomnikiem mozna fajnie pojezdzic po gorkach w lesie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »