NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
piątek wieczorem ,
Posty: 9
Dołączył: 10 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 17:55  
Cytuj
W piątek 8.06.2012r. po zakończonym meczu Czechy-Rosja wracając z Ajotu grupa 5-6 osób napadła mnie zabierając telefon komórkowy nokia N95 i portfel z dokumentami jeśli czyta to któraś z tych osób lub z ich znajomych oddajcie dokumenty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 17:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 19:02  
Cytuj
Na nieudaczników zgłośiłeś?
Ci jak złapią, i o ile w ogóle złapią, to powinni takich sk....nów za kare dobrze spałować i zamknąć w pierdlu!

//moderowano/ - zubrstw - wulgaryzmy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 20:52  
Cytuj
No wlasnie stalo kilku takich delikwentow juz po polnocy i zatrzymywali przejezdzajace samochody stajac na srodku drogi i probujac otwierac drzwi i wchodzic do tych aut... masakra, nawet autem chwilami strach jezdzic..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 20:57  
Cytuj
i ja się pytam gdzie była policja?? na razie to widzę ich tylko na lotosie przy stoliku....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 10 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 21:50  
Cytuj
Telefon jak telefon bardziej chodzi mi o prawko i dowód i kartę z C+ :/ bo kartę z banku zablokowałem już chwilę po całym zajściu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 10 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 21:52  
Cytuj
car00lina o której mniej więcej ich widziałeś może to ci sami co mnie okradli a na Statoil są kamery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
i ja się pytam gdzie była policja?

Jak to gdzie? Mecz oglądali a potem komentarze nawiedzonych znawcuff od kopania piłki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2012r. 13:06  
Cytuj
Czy coś się wyjaśniło w tej sprawie?
Czasem złodziej ma trochę honoru i dokumenty podrzuci.
Mojego ojca jak okradli to dokumenty znalazły się po kilku dniach w skrzynce na listy. Ale było to kilka lat temu.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Cze 2012r. 13:43  
Cytuj
CYTAT ("moyra3")
Czasem złodziej ma trochę honoru i dokumenty podrzuci.


To nie byli złodzieje tylko zwykli bandyci,szukali mocnych wrażeń a pojęcia honoru nie znają...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2012r. 13:46  
Cytuj
Widzialam ich okolo 1-2 w nocy, bo o 2 to juz robili zadyme na klasztornej.. jezdzilam troche po miescie ale zbyt wiele o nich powiedziec nie moge bo omijalam ich z daleka, szkoda auta i nerwow na takich debili.. a stuknij takiego to w naszym kraju jeszcze samemu sie bedzie mialo problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 10 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2012r. 13:52  
Cytuj
Właśnie że nie oddali a na dowodzie najbardziej mi zależy i na prawku bo za 2tyg mam wyjazd a paszport skończył swą żywotność:/a w 2 tyg dowodu nie wyrobie :( złodzieju oddaj dokumenty!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2012r. 15:47  
Cytuj
CYTAT
Właśnie że nie oddali a na dowodzie najbardziej mi zależy i na prawku bo za 2tyg mam wyjazd a paszport skończył swą żywotność:/a w 2 tyg dowodu nie wyrobie :( złodzieju oddaj dokumenty!!!!!!!!!!!!!!


Na nic teraz złości. Teraz to trzeba zadziałać jak masz do wyjazdu 2 tygodnie.
Raczej nie odda. Wydaje mi się (chyba),że można to załatwić tak:
Jak zgłosiłeś kradzież na policji, wyrób nowy dowód. Wcześniej wyjedź na tymczasowym. Potrzebna jest w urzędzie 1 wizyta. A dostarczenie dowodu może być na adres w stw - rodzina dośle Ci nowy dowód.
Nie wiem dokładnie jak z PJ. Może też można w ten sposób.
Zawsze w celu potwierdzenia tych informacji zadzwoń do urzędu.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 10 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2012r. 06:59  
Cytuj
moyra3 a na tymczasowy jak długo trzeba czekać orientuje się może ktoś? a dowód wyślą na domowy adres urzędasy....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2012r. 08:16  
Cytuj
Moyra 3umiech Nie wiem, skąd masz takie informacje ale dowód tymczasowy wyrabia się dla dzieci, a nie dla dorosłych, a czeka się na niego tyle samo, co na normalny dowód. Trzeba próbować złożyć papiery na dowód, bo słyszałam, że czasem w ciągu dwóch tygodni ludzie dostają dowody

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 10 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2012r. 10:19  
Cytuj
maga dokładnie tak jak piszesz jest a wniosek złożyłem może uda się wcześniej dostać czas pokaże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2012r. 08:11  
Cytuj
Mam nadzieję, że Ci się udaumiech i Oby złapali tego złodzieja. Aż żal, że taka hołota w tym mieście, że człowiek normalnie z knajpy nie może wrócić! A policja patroluje ulice o 18, hehehe, ciekawe dlaczego później się nie pokazują?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 10 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2012r. 08:29  
Cytuj
Napiszę na forum czy uda się wyrobić dowód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2012r. 14:53  
Cytuj
z tego co ja wiem mozna paszport wyrobic w ciagu 3-4 dni
tyle ze trzeba ekstra zaplacic
najlepiej sie dowiedziec w urzedzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 10 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 17:16  
Cytuj
Dokumenty które zostały mi skradzione dnia 8.06.2012r zostały podrzucone wraz z portfelem w dniu dzisiejszym do skrzynki pocztowej w nieadresowanej kopercie mam pytanie czy jak złożyłem papiery na wyrobienie nowych dokumentów to czy teraz jak je ktoś podrzucił mogę na nich wyjechać czy zostały już anulowane??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 17:58  
Cytuj
Nie zostały anulowane, tylko zgłoś odnalezienie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 10 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 19:29  
Cytuj
Właśnie że został anulowany dowód bo złożyłem nowy wniosek teraz tylko trzeba czekać może się uda dostać wcześniej czas pokaże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2012r. 07:55  
Cytuj
PiątekWieczorem, zależy, czy chciałeś dowód unieważnić, czy nie przy składaniu wniosku. Jak unieważniłeś, to został anulowany i się nim nie posłużysz, a jak tego nie zrobiłeś, no to jest ważny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Cze 2012r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
Dokumenty które zostały mi skradzione dnia 8.06.2012r zostały podrzucone wraz z portfelem

Zawsze dziwiła mnie taka praktyka złodziejska. Kradzież portfela, pieniędzy i podrzucanie dokumentów. Zastanawiałem się jak można być jednocześnie taki skur***m żeby kogoś okraść, a jednocześnie poświęcać swój czas i ryzykować nakrycie podrzucając komuś z powrotem dokumenty. Przecież można rzucić w krzaki i mieć w d..ie. Rozumiem, że coś Ci jednak z tego portfela zginęło? Bo jak nie, to znaczy, że sam zgubiłeś, a ktoś uczciwy, chcący zostać anonimowym - oddał umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2012r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dokumenty które zostały mi skradzione dnia 8.06.2012r zostały podrzucone wraz z portfelem

Zawsze dziwiła mnie taka praktyka złodziejska. Kradzież portfela, pieniędzy i podrzucanie dokumentów. Zastanawiałem się jak można być jednocześnie taki skur***m żeby kogoś okraść, a jednocześnie poświęcać swój czas i ryzykować nakrycie podrzucając komuś z powrotem dokumenty. Przecież można rzucić w krzaki i mieć w d..ie. Rozumiem, że coś Ci jednak z tego portfela zginęło? Bo jak nie, to znaczy, że sam zgubiłeś, a ktoś uczciwy, chcący zostać anonimowym - oddał umiech Pozdrawiam.


Opcja 12 jest taka, że mogli go okroić, wziąść cenne łupy a dokumenty cisnąć za siebie. Dokumenty znalazła przypadkowa osoba i postanowiła je anonimowo oddać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »