NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Euro 2012 - wszystko o mistrzostwach.,
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2012r. 12:07  
Cytuj
a ja tak

pierwszy - SWE
drugi - FRA

a mirosław nie się trzepie pozaboiskowymi aspektami ME2012

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2012r. 12:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2012r. 12:31  
Cytuj
Ja typuję tak:
Anglia wygra ze Szwecją przewagą 1 pkt.
Ukraina zremisuje z Francją, najprawdopodobniej 1:1

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2012r. 13:28  
Cytuj
palikot przeprasza za zachowanie polskich kibiców

"Posłowie Ruchu Palikota wystraszeni, że zamieszki w Warszawie doprowadzą do zniszczenia „niekwestionowanej przyjaźni” polsko-rosyjskiej, złożyli w ambasadzie Rosji list, w którym przepraszają za… zamieszki inspirowane przez PiS.

W liście, którego skan zamieszczamy poniżej, posłowie Ruchu Palikota postanowili pokajać się przed Rosją w związku z zamieszkami, do których doszło na ulicach Warszawy w dniu meczu Polska-Rosja.

- Całe polskie społeczeństwo w obliczu zaistniałej sytuacji jest postrzegane przez pryzmat kilkunastoosobowej grupy bandytów, inspirowanych przez środowisko związane z PiS, Radio Maryja oraz Solidarni 2010. Reprezentują oni niewielką część polskiego społeczeństwa o skrajnych poglądach narodowo-katolickich – czytamy w liście Ruchu Palikota do Rosjan.

Biorąc pod uwagę ton listu, zapewne niektórzy posłowie Ruchu Palikota są pewnie w stanie zaświadczyć nawet, że widzieli, jak reprezentujący „skrajne poglądy narodowo-katolickie” Jarosław Kaczyński razem z Antonim Macierewiczem i innymi posłami PiS szli szpalerem przez Warszawę i osobiście atakowali każdego napotkanego Rosjanina.

Komentując pomysł polityków Ruchu Palikota, poseł PiS Marcin Mastalerek stwierdził, że zarzuty kierowane wobec PiS są absurdalne.

- Zgodnie z taką logiką Jarosław Kaczyński odpowiada za wszystkie trzęsienia ziemi, tsunami, wybuchy wulkanów, a także błędnie wypełnione oświadczenie majątkowe Janusza Palikota, którym zajmowało się CBA – mówi Mastalerek"

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2012r. 13:40  
Cytuj
Mirek czego Ty nie rozumiesz? poważnie, tu piękne emocje i sport, je**e mnie to co napisał Palikot, co powiedział mu Putin i jak się do tego ustosunkował Kaczyński.

pozwolę sobie wrzucić filmik który zapodał bystryy


to było rewelacyjne, Irlandzcy kibice rządzą, płakali i śpiewali do końca. Euro w Polsce, ale nasi kibice się nawet do tego poziomu kibicowania nie zbliżyli, taka nasza banda trębaczy i krzykaczy.

el.B...

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Cze 2012r. 13:51  
Cytuj
Gest/podziękowanie dla wiernych kibiców,za doping i wiarę w drużynę,od kopaczy Irlandii,to było piekne...:cwaniak:
Co o tym sądzicie zapytanie

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2012r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
...to było rewelacyjne, Irlandzcy kibice rządzą, płakali i śpiewali do końca.


Bo trzeba wiedzieć, kiedy i jak ze sceny zejść.
Mirosław niestety tego nie wie. chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2012r. 14:06  
Cytuj
CYTAT
Gest/podziękowanie dla wiernych kibiców,za doping i wiarę w drużynę,od kopaczy Irlandii,to było piekne...:cwaniak:
Co o tym sądzicie zapytanie


Postawa godna naśladowania.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Cze 2012r. 17:37  
Cytuj
A tak przeliczajac co ciekawe jest ze CHORWACJA moze byc najwiekszym przegranym i pechowcem tych mistrzostw.

Wystarczy ze w ostatnim meczu z Hiszpania zremisuja, a Wlochy wygraja z Irlandia 3-0 i wtedy odpadnie Chorwacja.

Moze odpasc nawet nieprzegrywajac zadnego meczu z jednym zwyciestwem i dwoma remisami i 5pkt.

To sie nazywa pech.


Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2012r. 19:10  
Cytuj
ifeel - twoja sprawa co cię je**e.

Chyba ogladaliśmy rózne mecze - bo ja widziałem jak po trzeciej bramce irlandcy kibice opuszczali stadion, nie czekając końca.

Żal mi takich jak ty - czekolada.

el.B...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2012r. 23:05  
Cytuj
mirek masz racje, ale ciesze sie ze dotarlo i mam nadzieje polityki juz tu nie bedzie :]

kazdy widzial, tam jest film z 4:0 widac i slychac ze troche ich zostalo i nie wszyscy wyszli :]

liga typerow :] 2(2) przed nawiasem liczba obstawianych w nawiasie liczba trafionych :]
ifg (2)(0)
kosmal (2)(1)
different (2)(1)

jestem prawie najlepszy :]

PS tego wysiwyga bys invx poprawil ;p

edit:
jak jutrzejsze?
czechy - polska 1
grecja - rosja X

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2012r. 23:00  
Cytuj
placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2012r. 23:24  
Cytuj
CYTAT

Żal mi takich jak ty - czekolada.


I módl się za mnie, bo za reprezentację za późno placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2012r. 00:09  
Cytuj
CYTAT
[cytat]


I módl się za mnie, bo za reprezentację za późno placze


Modlę się-Aby trąba Twojego słonia nie trafiła na kaktusy.potluczony

Co do naszej reprezentacji,to byłem pełen podziwu dla stylu w jakim to uczynili.
good
Jak przegrali...20 pkt.za styl z telemarkiemsciana
Mogło być gorzej,gdyby strzelili sobie do własnej bramki.Jednak prezentują jakiś poziom.jezyk
Dno to też poziom,ale oni już dupami zasysali muł...ok
Nawet ja,nie zagrałbym gorzej,a potrafię wiele.potluczony

Kondycyjnie byli przygotowani jak nasze P.K.P.(-Pięknie,Kórva Pięknie).chytry

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Cze 2012r. 00:51  
Cytuj
Leooo wrrróóóćććć !!!

żal ... Rasiak miał być drewniakiem zarumieniony to co powiedzieć o Lewandowskim ??

Dla Irlandzkich kibiców pełen szacun i podziw ... każdy wiedział że będą tylko dostarczać punkty a mimo to przyjechało ich ze 20 tyś i zrobili to co do nich należało ...

Normalka że kibole = PiS ... o co hallo ?? nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2012r. 01:11  
Cytuj
CYTAT ("jusek")
Kondycyjnie byli przygotowani
Co do naszej reprezentacji,to byłem pełen podziwu dla stylu w jakim to uczynili


Czesi,przeprowadzili mecz z pudlarzami,wytrzymałości i kondycji zupełnie brak,założenia strategiczne i taktyczne no comment...:cwaniak:
Nie szukamjmy winnych i usprawiedliwień,cieszę się że nie dokopali nam jak Hiszpanie - Irlandczykom...:cwaniak:
Żaden Leooo czy Franciszek nie wykrzesi z piłkarzy chęći walki i nie postawi drużyny upadłej,i płaczących zawodników na nogi...:cwaniak:
Zapomnij el.Banan to na razie zwykłe mrzonki...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2012r. 01:24  
Cytuj
Wiara i nadzieja Polaków w reprezentację, która po pięknym meczu z Rosją zasłużyła na wyjście z grupy, dziś legła w gruzach. Powtarza się sytuacja z Euro 2008. Czy 4 dni to za mało na odpoczynek? Smuda uwierzył statystyce zwycięstw i porażek i tak oto mamy historyczną przegraną od... no właśnie, którego roku? Wystawił tych samych, zmęczonych, z taktyką na Ruskich - i dlaczego zmiany dopiero pod koniec spotkania? Tak jak pozostali przeciwnicy, Czesi przycisnęli od 20 minuty po tradycyjnym zmęczeniu naszych, szybko dobrali taktykę, a u nas błędy te same - strzały niecelne, brak wykończenia akcji, niecelne podania. Zastanawia mnie tylko, skąd ich wielka moc w meczu z Rosją, bo dawno grali tak aktywnie, przewidywali ruchy, podbiegali na właściwe miejsce i skutecznie odbierali piłkę. Tylko problem ten sam - z atakiem! Ilu było trenerów, nikt tego nie wyćwiczył. W końcu co mogą zrobić, kiedy zgrupowania są raz na ruski rok? Oni powinni nauczyć się tego w swoich klubach! Do zmiany też system finansowania, kar i nagród.

Miliardy poszły na stadiony, strefy kibica i przygotowanie całej imprezy, żeby Polska nie zagrała nawet w 1/4 finału. Niedługo eliminacje do MŚ 2014. I co dalej? Przyjdzie nowy trener - znajomy kolesi z PZPN - i nic się nie zmieni.

mlotek

Mamy dobrych bramkarzy. Tytoń. A co z resztą, która musi biegać te 90 minut i myśleć taktycznie podczas ruchu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Cze 2012r. 11:10  
Cytuj
A ze ruskie odpadly to to mnie zaskoczylo.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2012r. 12:10  
Cytuj
W sprawie Euro2012 rząd Donalda odtrąbił sukces pozapiłkarski, jeszcze zanim mistrzostwa się rozpoczęły. Jednak to inni będą za nas odcinać kupony. Kto zatem zarobi na Euro? Największą kasę zgarnie UEFA. Niemałe pieniądze trafią na konta zagranicznych - głównie francuskich, niemieckich i włoskich - firm obsługujących imprezę. Spore zyski będą też liczyć właściciele zagranicznych firm hotelarskich, które mają swoje hotele na terenie Polski, oraz zagraniczne koncerny piwne. Kasa wpadnie też Chińczykom - producentom gadżetów (patrzcie na chorągiewki na naszych "drogich" samochodach) i souvenirów, ponadto z zarobku mogą się także cieszyć główni wykonawcy inwestycji stadionowo-drogowych, którzy do dziś nie chcą zapłacić podwykonawcom, a ci swoim pracownikom.
Zatem co z Euro2012 będą mieli Polacy?
Pozostaje satysfakcja, że inni dobrze się u nas bawili i jeszcze dobrze na tym zarobili...

CYTAT
A ze ruskie odpadly to to mnie zaskoczylo.

Bardzo dobrze się złożyło, niech wypier.... z Polski bo nikt ruskich kibiców tu nie chce, może za wyjątkiem przydupasów u władzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Cze 2012r. 15:18  
Cytuj
Ruscy kibice pokazali klasę ... zostawili niemało grosza ...

W twoich wyliczeniach zabrakło najważniejszego ... każda nawet zagraniczna firma płaci w Polsce podatki ...daje zatrudnienie ludziom którzy też je płacą ... no i zarobioną kasę w większości wydają w Polsce umiech w sumie jak dla mnie to mizerna różnica czy zarobi pan X który hodował np. świnię pod Białymstokiem czy pan Y spod Berlina ... przyleciał Irlandczyk wypił kilkadziesiąt piw i przegryzał ową świnie dobrze mówiąc o Polsce ... podobnie jest ze wszystkim o czym piszesz kto bronił ci postawić np hotel i zapewnić jakiejś drużynie dobre warunki ??

wróćmy jeszcze do dróg ... są jakie są ... budują je jak budują ale patrząc na to co już zrobili to np. PiSowi zajęło by to ze 20 lat ... (patrząc na ich dokonania gdy rządzili)

ps. Stadionów i dróg nam nie zabiorą ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Cze 2012r. 15:54  
Cytuj
No to jak odpadli to teraz trzeba sie wziasc za PZPN

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 06:47  
Cytuj
(aż) dwóch ruskich bandytów zatrzymano

"Jak dowiedziała się niezależna.pl poszukiwani od 8 czerwca rosyjscy bandyci, którzy przed meczem Rosja-Czechy pobili we Wrocławiu usiłujących zatrzymać ich stewardów, zostali zatrzymani na kolejowym przejściu granicznym między Polską, a Białorusią w Terespolu. W pociągu, którym podróżowali poszukiwani Rosjanie, doszło do szarpaniny z polskimi służbami granicznymi i policją.

Rosjan rozpoznano przy rutynowej kontroli dokumentów na granicy. Zatrzymano dwóch obywateli Rosji, a pociąg udał się do Moskwy.

- Obecni są prowadzone czynności mające wyjaśnić m.in. czy te osoby były zamieszane w ewentualną bójkę we Wrocławiu. Są możliwe dwa warianty dalszego rozwoju sytuacji. Albo wyjazd na Białoruś - przekażemy te osoby stronie białoruskiej. Albo ewentualnie przekażemy je do dalszych czynności polskim policjantom. Na przejściu panuje porządek. Odprawy przebiegają na bieżąco - mówi portalowi niezalezna.pl rzecznik prasowy Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej st. chor. Dariusz Sienicki."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 07:49  
Cytuj
CYTAT
Zastanawia mnie tylko, skąd ich wielka moc w meczu z Rosją, bo dawno grali tak aktywnie, przewidywali ruchy, podbiegali na właściwe miejsce i skutecznie odbierali piłkę. Tylko problem ten sam - z atakiem! Ilu było trenerów, nikt tego nie wyćwiczył. W końcu co mogą zrobić, kiedy zgrupowania są raz na ruski rok? Oni powinni nauczyć się tego w swoich klubach! Do zmiany też system finansowania, kar i nagród.


Mamy dobrych bramkarzy. Tytoń. A co z resztą, która musi biegać te 90 minut i myśleć taktycznie podczas ruchu?


Tu nie ma co zastanawiać. To nie tyle "nasi" mieli moc, co Rosja niemoc. Ruscy się wyeksploatowali po meczu z Czechami. To chyba najstarsza wiekowo drużyna na Euro i będąc świadomym słabej kondycji dali z siebie wszystko na wstępie, licząc, że resztę meczy jakoś przetrwają.
My wytrzymaliśmy z nimi bo już w meczu z nami nie mieli nawet 40% tej kondycji co z Czechami.


Co do ćwiczenia ataków to co było ćwiczyć jak na mecz, który trzeba wygrać wychodzi się z jednym napastnikiem... ale w sumie dla Smudy to luzik bo za każdy remis dostawał prawie pół bańki premii (poczytajcie sobie wypowiedzi Hajty w tym temacie).

Co do bramkarzy, Tytoń obronił karnego z Grekami (dość kiepsko wykonanego), wielu klasowych bramkarzy by ten strzał obroniło. Jest solidnym bramkarzem, ale na ten mecz powinien wyjść Wojtek, bardziej ruchliwy pod bramką. Myślę, że miałby szansę przy strzale Czecha.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 08:37  
Cytuj
.... no i flagi zostały zwinęte , a tak było pięknie - Polska , Polska !!!!! A teraz dostali w dupe i tyle - szkoda było sie ośmieszać przed światem piłki . Zamiast kasę dawać na PZPN i tych wszystkich nieudaczników lepiej ją przekazać na tych co wygrywają . Niestety ale piłka nożna w Polsce już dawno temu umarła placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 11:07  
Cytuj
Ifeelgood – nie wiem skąd się bierze twoje przekonanie, że udało ci się mnie w czymś "pouczyć" – robię co uważam, twoje zdanie na ten temat mnie nie obchodzi. Na kazdym meczu kamery co jakiś czas obowiązkowo pokazywały bula, i to co razem z nim tam zasiadało – więc w każdy mecz chociażby z tego powodu była mieszana polityka.

Tak patrząc z lekkiego dystansu czasowego, nie wiem, czy aby na pewno nasza drużyna wyszła z tego z honorem. Ostatnie miejsce w grupie i żadnego wygranego meczu. Co prawda zremisowaliśmy dwa razy, zdobywając przy tej okazji gole, ale trzeci, teoretycznie najłatwiejszy mecz przegralismy na własne życzenie. Pierwszy mecz był niezły. Zaskoczył mnie "pressing" oraz celne podania. Było widać wolę walki. Niestety druga połowa była gorsza, zaczęły się pojawiać "gwiazdorskie" zagrania nie mające nic wspólnego ze wspólpracą w drużynie, no i te strzały z dystansu – typowe akty polskiej desperacji. Ale... było nieźle. Drugi mecz był rewelacyjny, i nie chodzi tu o to, że graliśmy z ruskimi. Było widać w naszej drużynie niesamowitą wolę walki – klasycznie – w drugiej poowie siadali kondycyjnie, ale gryźli trawę i grali dalej.

Trzeci mecz był najgorszy – dosłownie jakby sobie popili dzień wszesniej. Siły, kondycji i woli walki wystarczyło na 25 minut. Potem zaczęła się typowa polska żenada. Czesi, wiedząc po przerwie, że muszą wygrać, po prostu strzelili nam gola. Właściwie w drugiej połowie akcja przeniosła się na naszą połowę – chaos, niecelne podania, straty piłek i sędzia nie reagujacy już na faulowanie Lewandowskiego. Ta druga połowa, wygladała tak, jak mecze naszej reprezentacji w najgorszych czasach. Dno. Śmieszyły mnie wypowiedzi komentatora, że jesteśmy groźni w stałych fragmentach gry. Groźni w tym to są Niemcy – nam rzuty rożne nigdy nie wychodziły.

Ale czemu sie dziwić – Smuda nie potrafił tych ludzi niczego nowego nauczyć. Te przygotowania to zmarnowane lata. Wziął chłopaków wychowanych i wyszkolonych przez inne kluby i skupił się na tym, żeby ich zgrać ze sobą. Trochę mu się to udało. On nie stworzył drużyny – on ją posklejał nie dodając niczego od siebie. Kiedy w końcu pzpn sie rozleci, a Polska będzie miała dobrego, zagranicznego trenera? Leo wyleciał, bo nie dał się wciągnąć w wewnętrzne machloje pzpn. Moim zdaniem był najlepszym trenerem jakiego mieli Polacy.

Dobrze, że chociaż ruscy nie wyszli z grupy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 11:43  
Cytuj
CYTAT ("mirek777")
Leo... Moim zdaniem był najlepszym trenerem jakiego mieli Polacy.


A moim Kazimierz Górski i legendarne Orły...:cwaniak:
Leo i Franz stworzyli twór,który zwie się gdakające kurczaki którym potrafimy tylko śpiewać,że nic się nie stało...:cwaniak:

CYTAT ("kolo1")
A teraz dostali w dupe i tyle - szkoda było sie ośmieszać przed światem piłki


Widzisz nasi kopacze,doszli pewnie do wniosku że,dostawanie po dupie to całkiem przyjemne doznanie...:cwaniak:

CYTAT ("el.Banan")
Stadionów i dróg nam nie zabiorą ;)


Mylisz się wykrzyknik
W tym kraju,promocja goni promocję,więc weź nie p*****l...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »