NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Aerobik na bieżniach Strefa Welnes, jak tam jest?
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2012r. 07:34  
Cytuj
Witam ,
Zamierzam się wybrać do strefy welnes na zajęcia na bieżniach, bo przybrało mi się troche, i chciałam się was spytać jakie są wasze opinie o tym klubie i tych zajęciach , nigdy nie byłam na bieżniach, napiszcie mi swoje opinie oraz do kogo mam się wybrać bo widziałam że jest tam trzech instruktorów na bieżniach, zgóry dziękuje i pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2012r. 07:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2012r. 15:31  
Cytuj
Ja chodze tam juz drugi rok, wczesniej jeszcze na Poniatowskiego. Uwazam, ze sa to najintensywniejsze cwieczenia na jakich do tej pory bywalam. Zwykly areobik nawet nie ma co porownywac. Mysle, ze pierwsze kroki powinnas kierowac do Tomka, bo Gosia (obledna figura, nienawidze jej :-) :-P zartuje) i ta druga instruktora (nie pamietam imienia) to wyzsza szkoly jazdy. Zaraz ktos pewnie napisze, ze stawy siadaja , ze to , ze tam to. Ja uwazam, że dwa razy w tygodniu jak sobie pojdziesz to ci sie nic nie stanie. Wszystkie cwiczenia w jakis sposob oddzialowuja na stawy, nawet jazda na rowerze czy dluzsze spacery. Ogolnie atmosfera super, umawiasz sie przez internet, mozesz rezerwowac, odwolac, planowac wczesniej zajecia. Moim zdaniem to tez duza wygoda. Dziewczyny tez fajne. Nie smierdzi, toalety, prysznice i sale nowe. Ogolnie POLECAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2012r. 13:34  
Cytuj
Dziękuje ci bardzo za informacje, napewno się wybiorę ale raczej ten Tomek odpada bo nie chce iść do faceta, wolę kobiety umiechjak prowadzą zajęcia, a może powiesz mi co to jest ten spinning, byłaś na tych zajęciach? pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2012r. 18:34  
Cytuj
Po jakim czasie widać efekty tych ćwiczeń na bieżni?Ile kosztuje godzina ćwiczeń?Proszę o więcej informacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2012r. 22:26  
Cytuj
strona klubu: http://www.walkexercise.pl/ tutaj znajdziesz cennik i wszystkie informacje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Cze 2012r. 11:08  
Cytuj
Wchodziłam i nie mogłam tam znaleźć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2012r. 15:10  
Cytuj
jak wejdziesz na stronę walkexercise po prawej stronie u góry masz strefa welnes i tam musisz kliknąć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2012r. 15:14  
Cytuj
ja w piątek sobie kupiłam karnet i byłam pierwszy raz i powiem ci że bardzo mi się podobało, ja wejdziesz na strefe welnes to jeżeli nie masz karty to się nie zalogujesz i nie bedziesz widziała ile jest jeszcze miejsc wolnych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Cze 2012r. 17:55  
Cytuj
To ile kosztuje karnet?i ile jest wejść na tym karnecie?jak długo trwają ćwiczenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 07:30  
Cytuj
ja sobie kupiłam najmniejszy karnet za 45 zł na 5 wejść i dostałam jeszcze 20 % zniżki teraz jest tam jakaś promocja wakacyjna, a zajęcia trwały pełną godzine ja byłam dopiero raz , byłam na zajęciach u Beaty i super prowadzi nie wiem jak inni, warto spróbować, a spocona to jeszcze nigdy taka nie byłam jak po tych zajęciach umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 13:38  
Cytuj
Dzięki za informację. Gdzie ta Beata prowadzi zajęcia?bo są chyba te zajęcia na Ken i Poniatowskiego. Jak wyglądają zajęcia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 14:44  
Cytuj
Zajęcia są prowadzone tylko na ul. KEN. To nieistotne do kogo się pójdzie, ale raczej w jaki dzień i na którą godzinę. Instruktorzy dostowują intensywość zajęć do danej grupy. Dlatego np. na 16.15 są zajecia lekkie, raczej dla początkujących, na innych godzinach może być bardzo ostro, bo ćwiczą osoby z długim stażem. Aerobik na bieżniach trwa 60 minut. Na pierwszych zajęciach można mieć trudności z opanowaniem sprzętu, ale tak bywa ze wszystkim. Jak się nie ma siły ćwiczyć, to można tylko iść. I tak jest pod górkę umiech))
Poza tym- cudów nie ma. Dwa razy w tygodniu nie wystarczy. Minimum 3 i pilnowanie diety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 14:54  
Cytuj
To wiadomo, że dieta musi być żeby były efekty, najgożej to sie samemu upilnować z dietą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 14:55  
Cytuj
To wiadomo, że dieta musi być żeby były efekty, najgożej to sie samemu upilnować z dietą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 19:57  
Cytuj
Zastanawiam się czy się zapisać na tą bieżnię bo w domu ćwiczę na steperze. Chyba, że ze 2 razy w tygodniu dodatkowo, aby szybciej było widać efekty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 20:48  
Cytuj
Spinning to ćwiczenia na rowerkach, ale niestety nie byłam, słyszałam od dziewczyn, że to jeszcze cięższe niż walk. Teraz zaczął się sezon to chodzę tylko 1-2 w tygodniu, na wekendzie jeżdżę konno :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 10:50  
Cytuj
Witam chodze na bieżnie od 27 stycznia 3 razy w tygodniu od kwietna zamieniłam jedne cwiczenia z biezni na spining czyli rowerki do tego dieta i mam 9,5 kilo mniej;) takze warto, a co do instruktorów to na poczatek polecam Tomka i Gośie, a na koncu Beate która prowadzi biezie i rowerki bo ona ma całkiem inny styl i cieko nadażyc na poczatku;) a co do spiningu to na pewno jest duzo cieższy niż bieznie ale za to bardziej działa na celulut i nogi!!!!POLECAM SERDECZNIE ATMOSFERA BARDZO MIŁAgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 08:27  
Cytuj
alcia a powiedz mi czy dużo bardziej męczące są rowery, bo chciałabym się wybrać bo uwielbiam jazdę na rowerze, ale nie wiem czy dam radę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 14:01  
Cytuj
spinning jest mega meczący na tzn stojaka ,ale uda i posladki działaja efekty po 2tyg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 19:54  
Cytuj
Byłam na bieżni pierwszy raz, nieźle dają te ćwiczenia!czasem nie mogłam nadążyć i po 10 min już miałam dość, ale na pewno kalorie szybko się spala!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2012r. 19:53  
Cytuj
CYTAT
alcia a powiedz mi czy dużo bardziej męczące są rowery, bo chciałabym się wybrać bo uwielbiam jazdę na rowerze, ale nie wiem czy dam radę

oj rowerki sa bardzo ciezkie ale po 2 3 razach jest juz w miare dobrze wiec polecam ;-) ja na poczatku tez nei dawałam i czasem, mam słabszy dzień i tez nei daje to wtedy siadam i jade na siadząco robiąc to co inni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »