NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
kurs - raty w jakich ośrodkach,
Posty: 16
Dołączył: 4 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 12:34  
Cytuj
orientuje się ktoś w jakich ośrodkach można płacić za kurs w ratach, i jaka jest wymagana pierwsza wpłata, w jakiej kwocie. I czy trzeba przed rozpoczęciem kursu iść się na niego zapisywać, czy wystarczy przyjść w dzień, gdy zaczyna się 1 wyklad ??

i jeszcze jedno pytanko, czy idąc na kurs musze już mieć ze sobą zaświadczenie od lekarza, że moge do kursu przystąpić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 12:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 13:42  
Cytuj
chodzi Ci o kurs na prawo jazdy?
Jeśli tak to ja płaciłam na raty , pierwsza wynosiła 200zł
Zaświadczenia od lekarza nie wymagali na poczatku.Kurs robiłam w Mechaniku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 4 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 13:52  
Cytuj
a jest tam powiedziane co ile trzeba jaką kwote płacić, czy po prostu trzeba wpłacić całość do zakończenia kursu. I jaka jest kwota w mechaniku bo na ich stronie niestety żadnego cennika nie znalazłam.
Chcialam sie do jakiegoś OSK zapisać w przyszłym tygodniu, ale jest ich tyle, że już oglupiałam jaki by tu wybrać, a zależałoby mi właśnie, żebu móc płacić w ratach, bo niestety całej kwoty jeszcze nie mam, a jakbym miała czekać aż dozbieram do calości to pewnie więcej bym straciła z tego co mam niż uzbierała reszte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 14:55  
Cytuj
polecam motos w Nisku można płacic w ratach zapisac sie mozesz w kazdej chwili i ustalasz sobie wykłady kiedy ci pasuje oni mają i rano i popołudniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
a jest tam powiedziane co ile trzeba jaką kwote płacić, czy po prostu trzeba wpłacić całość do zakończenia kursu. I jaka jest kwota w mechaniku bo na ich stronie niestety żadnego cennika nie znalazłam.
Chcialam sie do jakiegoś OSK zapisać w przyszłym tygodniu, ale jest ich tyle, że już oglupiałam jaki by tu wybrać, a zależałoby mi właśnie, żebu móc płacić w ratach, bo niestety całej kwoty jeszcze nie mam, a jakbym miała czekać aż dozbieram do calości to pewnie więcej bym straciła z tego co mam niż uzbierała reszte.


trzeba się po prostu wyrobić z płaceniem do zakończenia kursu .Ja pj robiłam 3 lata wstecz , kurs wynosił wtedy 1100 +50 zł za badania (jesli ktos chciał ,mozna tez było na wlasną reke sobie załatwić)Z tego co się orientuje teraz jest o 100 zł drożej, ale procedury co do rat się nie zmieniły.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 7 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 17:37  
Cytuj
W auto moto szkole mozna płacić w ratach. Na początku wpłaciłem 100 zł i potem do końca kursu regulowałem wszystko. Wystarczy pogadać z instruktorem i niema żadnego problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 12:15  
Cytuj
Ja wiem że w MOTOSIE jak sę zapisujesz to nie płacisz nic.
Przed rozpoczęciem jazd wymagają połowe ceny kursu a później uzupełniasz wpłaty do momentu wybrania dokumentów do rejestracji na egzamin. Zaświadczenie lekarskie zdobędziesz na miejscu , mają swojego lekarza który prowadzi zajęcia z pierwszej pomocy i robią badania na miejscu.ja byłem zadowolony. za badania zapłaciłem 60 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »