NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Co sądzicie o Ko Ko,
Posty: 39
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 15:30  
Cytuj
Wydaje mi się,ze to dobry żart.Reszta piosenek była do kitu,jedynie LIBER -piosenka fajna,zajęli 2 miejsce.Jaka reprezentacja taki hit,a obcokrajowcy i tak myślą,ze jesteśmy 40 lat za murzynami,nie obrażając nikogo.Ten kto spędził parę lat na obczyźnie ten wie co tak na prawdę o nas myślą ....i co z tego!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 15:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 16:07  
Cytuj
a czym się różni piosenka libera ? skaczą poprzebierani z ciupaską i udają góralicków, laski z koko spoko są przynajniej oryginalne i wesołe , niestety ale shakiry nie posiadamy a przeboje są na miarę publicznościumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 16:09  
Cytuj
Hymnem euro 2012 jest oceana, wybrała ją fifa co orgazmuje ooo oooo i takie tam. To jest hymn polskiego eurogood wybrali to polacy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 5 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 18:43  
Cytuj
ciekawe jacy to polacy. Chyba przed zamknięciem barów to głosowanie się odbyło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 19:47  
Cytuj
ta piosenka utwierdzi obcokrajowców w przekonaniu że Polska to kraj gdzie jeżdza wozy drabiniaste w polu orze sie koniem etc... dla mnie wiocha na maxa... ale to moje zdanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 19:48  
Cytuj
Koko koko ch.j im w oko,
Łaka łaka wyjdzie sraka.potluczony

Nasze autostrady pękają ze śmiechu.
Trawa na stadionach nie chce rosnąć ,bo pali się ze wstydu.
Orzeł nie chciał być na koszulkach,aby nie kojarzono go z PZPN-enem.
Nasza reprezentacja to nie piłkarze a Drużyna Actimela.
Słuchanie "hymnu" mogą znieść jedynie kury przy okazji jaj.
Jeszcze tylko prz&epier@lić trzy mecze i spokój.sciana

Dla jasności-nie mam zamiaru oglądać żadnego z meczy.Żadnego.jezyk

PS.W kwestii śpiewania , nie myślałem że może być gorzej niż to ,co zrobiła Edytka Górniak.placze
Jednak Polak potrafi...good

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 19:52  
Cytuj
CYTAT
Ten kto spędził parę lat na obczyźnie ten wie co tak na prawdę o nas myślą ....i co z tego!!!


Myślą o nas np: że jesteśmy dobrymi fachowcami w rzemieślniczych zawodach ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 09:50  
Cytuj
CYTAT ("beti.T")
Ten kto spędził parę lat na obczyźnie ten wie co tak na prawdę o nas myślą...


A kogo to obchodzi,co myślą o nas innizapytanie
Nasze myśli czynią nas wolnymi w tym świecie,więc nie będę się rozpisywał co myślę o Niemcach,Turasach,Rumuńcach,Afgańcach i innych wyrzutkach...:cwaniak:
Chociaż wyżej wymienieni szanują tradycję i swój folklor i tego się nie wstydzą,a u nas dla niektórych stało się niestety powodem do głupich żartów...

CYTAT ("gajowy")
a czym się różni piosenka libera ?


Taki nietypowo polski,tekst taki jakiś...[Pani Ela Zapendowska świetny fachowiec w swej dziedzinie,coś zapewne by znalazła/doszukała się] Ten góral stworzony na potrzeby ceperskie...:cwaniak:

CYTAT ("Rangers")
ta piosenka utwierdzi obcokrajowców w przekonaniu że Polska to kraj gdzie jeżdza wozy drabiniaste w polu orze sie koniem etc... dla mnie wiocha na maxa... ale to moje zdanie


Nie drogi Rangers'ie => Gdy Polish Vodka zrobi swoje,zaproponujemy karaoke z repertuarem Koko Euro Spoko,będzie brzmiało zajebiście śpiewane w innych językach,niejedna laska zostanie z idealnym prezentem/pakietem po integracji z zaprzyjaźnionymi fanami/kibicami w trakcie/czasie trwania dobrej zabawy...Nie musimy się wstydzić,bo nie mam czego...

CYTAT ("jusek")
W kwestii śpiewania,nie myślałem że może być gorzej niż to,co zrobiła Edytka Górniak.Jednak Polak potrafi


Echhh Edyty chyba nikt i nic nie przebije...:cwaniak:

CYTAT ("Ktośik")
Myślą o nas np: że jesteśmy dobrymi fachowcami w rzemieślniczych zawodach ;)


Jako Polak dumny jestem że nasi rzemieślnicy potwierdzają swoje kwalifikacjie i fachowośc,szkoda że poza swoim krajem...

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 252
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 09:59  
Cytuj
A ja wycofuję się ze słów krytycznych wobec tej piosenki. Ten zespół jest sympatyczny i nie chcę żeby ktoś czuł się urażony tym żekomuś się nie spodobała ich piosenka. Zresztą o gustach się nie powinno dyskutować, bo każdy ma swój. Jeszcze raz przepraszam zespół za słowa nieprzychylne. Czasem można się mylić, ale trzeba się także umieć przyznać do błędu. W telewizji był dzisiaj wywiad z tym zespołem i jest on zbulwersowany tą całą nagonką na niego. Przecież to naród wybrał tą piosenkę więc wszystkiego dobrego dla zespołu Jarzębina.

DZIEŃ BEZ AFERY PO TO DZIEŃ STRACONY http://markd.pl/afery-po/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
a czym się różni piosenka libera ? skaczą poprzebierani z ciupaską i udają góralicków, laski z koko spoko są przynajniej oryginalne i wesołe , niestety ale shakiry nie posiadamy a przeboje są na miarę publicznościumiech

nie wszyscy udaja, skrzypek to gorol z rabkolandu, ze slynnej ulicy "Na Banię" :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 19:21  
Cytuj
Może się to podobać ale na dożynkach, ale nie jest to utwór na Hymn Euro 2012----JA EMIGRUJĘ!!!! sciana

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 19:48  
Cytuj
CYTAT ("tamlin13")
Może się to podobać ale na dożynkach, ale nie jest utwór na Hymn Euro 2012----JA EMIGRUJĘ!!!! sciana

Droga wolna. Trzeba jednak przyznać, że piosenki na Euro to beznadziejny pomysł. Zarówno nasza i ta niemiecka nie nadają się. Prawdopodobnie chodzi o to, by przyciągnąć widzów i zarobić na sponsorach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 20:31  
Cytuj
KOKOLAND DONALD KOKO PIERWSZY.3m sie

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 09:38  
Cytuj
Może zamiast gdakania kury,lepsza będzie kukułka?
Kuku....kuku...ku...
...rwa...mać.potluczony

http://www.youtu(...)ed#at=17

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
Cash
Przecież to naród wybrał tą piosenkę więc wszystkiego dobrego dla zespołu Jarzębina.

I tu się wszystko zgadza umiech
Naród również wybrał nasz rząd, co zostawiam bez komentarza nie wiem

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 2 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 11:10  
Cytuj
Problem z Polakami polega na tym, że jesteśmy bardzo zakompleksionym krajem. Myślę, że wynika to jednak z faktu kilkudziesięcioletniego władania u nas komunizmu. Od kiedy mamy kapitalizm musimy (tak nam się wydaje, że musimy) nadganiać resztę świata i w tej gonitwie nie ma miejsca i czasu na "wiochę" - jak to niektórzy z Was nazywają.

Skutkiem tego jest nieodróżnianie przez Polaków tej "wiochy" od naszego folkloru, którym powinniśmy się chwalić - tak jak Amerykanie mają swoje Country, Irlandczycy muzykę na dudach albo zespoły stepujące. Dlatego uważam, że KoKo jest świetna - tym bardziej, że niesamowicie wpada w ucho - a to przecież w przeboju na każdą imprezę chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 14:58  
Cytuj
CYTAT ("garfield")
Skutkiem tego jest nieodróżnianie przez Polaków tej "wiochy" od naszego folkloru,którym powinniśmy się chwalić - tak jak Amerykanie mają swoje Country,Irlandczycy muzykę na dudach albo zespoły stepujące.Dlatego uważam,że KoKo jest świetna - tym bardziej,że niesamowicie wpada w ucho - a to przecież w przeboju na każdą imprezę chodzi.


I tu masz rację...:cwaniak:
Nie mamy się czego wstydzić,chyba tylko gry i bardzo niskej formy kopaczy [piłkarzy]...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
Może się to podobać ale na dożynkach, ale nie jest to utwór na Hymn Euro 2012----JA EMIGRUJĘ!!!! sciana


Trzymam za słowo. Powodzenia na zmywakuumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 16:19  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
Trzymam za słowo. Powodzenia na zmywakuumiechumiech


Dlaczego zaraz na zmywak??? Przecież są ciekawsze miejsca do zwiedzania:cwaniak:

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 17:04  
Cytuj
CYTAT ("Andrzejek")
Trzymam za słowo.Powodzenia na zmywakuumiechumiech


Proszę bardzo szybka i precyzyjna odpowiedź...good

CYTAT ("tamlin13")
Może się to podobać ale na dożynkach,ale nie jest to utwór na Hymn Euro 2012----JA EMIGRUJĘ!!!! sciana

Dlaczego zaraz na zmywak??? Przecież są ciekawsze miejsca do zwiedzania:cwaniak:


Twój cytat dnia...
Zastanów się co piszesz a dopiero potem pisz _ emigrantko [Teraz ja coś dodam - Emigracja to wędrówka mająca na celu zmianę miejsca pobytu,dobrowolne lub nie opuszczenie kraju...] pisząc o miejscach do zwiedzania,masz na myśli turystykę,zapewniam że z kim się zetkiniesz poza krajem,od razu będzie wiedział,skąd jesteśzapytanie

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 17:24  
Cytuj
I okazuje się że piosenka to plagiat umiech Czy u nas w kraju musi byc ze wszystkim problem.

http://babol(...)id=6e669

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 17:34  
Cytuj
Jaki plagiat ?! Wkleiłeś wątpliwej jakości źródło - pomyśl sam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 17:41  
Cytuj
CYTAT
Jaki plagiat ?! Wkleiłeś wątpliwej jakości źródło - pomyśl sam.


Może i wątpliwe zródło ale porównaj sobie obie piosenki dla mnie brzmi tak samo tylko dobrali słowa pod euro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 18:00  
Cytuj
to tak jak kawalki grane na 4 akordy :]
ludzie ile trzeba komus kto gra na czyms by skomponowac muzyke pod takiego tupanca? co zdolniejszy moglby pewnie komponoac w trakcie:]
slask rozpacza ze juz nie jezdzi po swiecie i sie chwytaja, mogli se nagrac kokokoko europo i by wygrali pewnie bo zaplecze lepsze, niech wy...aja

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 19:39  
Cytuj
Oczywiście teraz będą szukali pretekstu żeby nie dopuścić tej piosenki do euro.
A mi szkoda tych pań, robią coś co lubią, pewnie się niesamowicie cieszyły z wygranej a tu teraz taka nagonka, chyba dla świętego spokoju powinny się wycofać i powiedzieć co o tym wszystkim myślą.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »