NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Zabawa weselna - \"Paczka z Ameryki\", Czy ktoś ma cały tekst?
Posty: 15
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2012r. 16:38  
Cytuj
Hej! Poszukuje całego tekstu do zabawy weselnej, która się nazywa "Paczka z Ameryki".
Podczas gdy goście siedzą przy stołach wodzirej prosi wszystkich o chwilę uwagi. Podchodzi do Pary Młodej i oznajmia ,że właśnie przyszła dla nich paczka z Ameryki,po czym wręcza paczkę Panu Młodemu.Jednak zawartość paczki mogą Państwo Młodzi zobaczyć dopiero jak wodzirej skończy czytać tekst.Zawiera on polecenia ,które wykonują goście.Zaczynamy od Pana Młodego: ,,Zeby się dowiedzieć co jest w środku podaj paczkę tej do której mówisz kotku. itd. itp.

Czy ktoś ma cały tekst i mógłby mi go podesłać?
Z góry wielkie dzięki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2012r. 16:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2012r. 18:13  
Cytuj
http://www.irydion.org/pliki/Spis_zabaw_weselnych.pdf

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2012r. 23:55  
Cytuj
Przeczytales chociaż to co mi wkleiłeś? Ja to widziałam, tam jest trzy pierwsze zdania i tyle, a ja bym chciała cały tekst.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2012r. 06:12  
Cytuj
poszukaj dokladnie na necie

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2012r. 11:15  
Cytuj
Dziękuję za dobrą radę, ale ja juz szukałam i może nie potrafię znaleźć, a może tego tam nie ma. Nie wiem. W każdym bądź razie poprosiłam o pomoc forumowiczów, bo może akurat ktoś jest w posiadaniu CAŁEGO tekstu i mógłby się nim podzielić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2012r. 14:11  
Cytuj
smerfetka84 http://www.youtu(...)KCmVKCqU może o to Ci chodzi?
jeszcze znalazłam też coś takiego http://blogw(...)weselne/ tylko nie wiem czy jest to całość bo tylko raz w życiu słyszałam to na weselu smiech2 często jest też pod nazwą ciotka z Ameryki albo przyjechała ciocia z ameryki musisz szukać na różne sposoby może ktoś ma na portalu www.chomik.pl

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2012r. 18:15  
Cytuj
Niestety to nie to o co mi chodzi :( Ale dziękuję za fatygę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2012r. 19:33  
Cytuj
znalazłam coś takiego:

Hej Wesele Weselisko przybyli goście Ci co mieszkają daleko i Ci co mieszkają blisko
Hej Wesele Weselisko (imiona pary młodej). Parze Młodej trzeba wigoru dodać i na dalszą życia drogę przygotować.Więc w niczym nie będziemy Wam folgować.Na początek prosimy na środeczek,przygotujcie nóżki do długich wycieczek .Oto jest paczuszka dla żartu przyniesiona,zaraz będzie przez męża-żoneczce wręczona (przekazuje paczuszke mlodemu).
-Kochana(imie młodej) masz paczuszkę w swoich rączkach możesz ją obejrzeć z każdej strony ,ale jeszcze nie jest Twoja .Zanieś ją Panu co najdalej siedzi niech on się teraz nad paczuszką biedzi (mloda wybiera delikwenta)
-nie zapomniano o Tobie i nie bez racji ,rozejrzyj się i oddaj paczuszkę Pani w najładniejszej kreacji.
-Ta suknia jest pięknego kroju ,ruszaj dalej z tą paczuszką do boju -Idz za serca głosem oddaj panu z największym nosem
-Na wybór ten niech się pan nie gniewa, musi pan być szybki i szukać pani co ma najładniejsze łydki
-Nóżki masz jak sarenka ,wiec popisz się tanecznym ruchem i poszukaj pana z największym brzuchem
-Nie ma co robić krzyku o Twoją kule ,poszukaj pani co ma najładniejszą fryzure
-Buzia i fryzura pasują do siebie- wyglądasz jak anioł w niebie, ale paczuszka nie dotarła do celu -musisz znależc pana co łysina przoduje ale sie z nią dobrze czuje
-Mój przyjacielu możesz być dumny bo przeważnie ją mają ludzie rozumni , nie zastanawiaj się wiele Poszukaj pani co ma oczy jak gwiazdy ,oddaj te paczuszkę w miarę szybko, bo już tyle drogi przebyła a do celu nie trafiła -a w nagrode panna ta długiego buziaka Ci da
-Panienko panieneczko rozejrzyj się deczko ,gdzie stoi chłop jak wieża tam do niego zmierzaj
-Długi długi z Ciebie chłop ,ale do najmniejszej panny musisz zrobić skok
-W Twoich rączkach paczuszka leży -przykro ale do Ciebie nie należy ,Miłej(imie młodej)należy się ten zwrot -100 Lat 100 Lat HOP HOP HOP
-Co W Tej paczce może być? nasze myśli i życzenia do rychłego spełnienia .Wszyscy się bawili panowie i panie ,śmiechu zdrowego było sporo i było wesoło.Gdy otworzycie paczuszkę bieda was nie udusi , dzisiaj jesteście życia Krezusi .A my zdrowia i lat długiego pożycia ze sobą życzymy .Dzisiaj jesteście bohaterami naszymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 20:57  
Cytuj
Ślicznie dziękuję. To wlaśnie to umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
Ślicznie dziękuję. To wlaśnie to umiech


cieszę się,że pomogłam .pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 15:06  
Cytuj
Zanim napisałam ten post, spędziłam sporo czasu w poszukiwaniu tej zabawy, między innymi na internecie i wśród znajomych. Niestety nikt tego nie znał, a na internecie nie znalazłam.

Kolegę "StefanS51" nie "zbeształam", ale fatycznie chyba za ostro go potraktowałam. Przepraszam. Po prostu wkleił coś bez uprzedniego przeczytania, a taka pomoc to jak... Szkoda było jego czasu.

Forumowiczów nie "zatrudniałam" do poszukiwań, tylko kulturalnie zapytałam, czy ktoś ma ten tekst, w końcu jest to Forum Ślubne.

Nie rozumiem tylko twojego komentarza. Czy w czymś Ci przeszkodziłam? Zaszkodziłam? Uraziłam? Czy po prostu Ci się nudzi i dlatego obrażasz innych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
znalazłam coś takiego:

Hej Wesele Weselisko przybyli goście Ci co mieszkają daleko i Ci co mieszkają blisko
Hej Wesele Weselisko (imiona pary młodej). Parze Młodej trzeba wigoru dodać i na dalszą życia drogę przygotować.Więc w niczym nie będziemy Wam folgować.Na początek prosimy na środeczek,przygotujcie nóżki do długich wycieczek .Oto jest paczuszka dla żartu przyniesiona,zaraz będzie przez męża-żoneczce wręczona (przekazuje paczuszke mlodemu).
-Kochana(imie młodej) masz paczuszkę w swoich rączkach możesz ją obejrzeć z każdej strony ,ale jeszcze nie jest Twoja .Zanieś ją Panu co najdalej siedzi niech on się teraz nad paczuszką biedzi (mloda wybiera delikwenta)
-nie zapomniano o Tobie i nie bez racji ,rozejrzyj się i oddaj paczuszkę Pani w najładniejszej kreacji.
-Ta suknia jest pięknego kroju ,ruszaj dalej z tą paczuszką do boju -Idz za serca głosem oddaj panu z największym nosem
-Na wybór ten niech się pan nie gniewa, musi pan być szybki i szukać pani co ma najładniejsze łydki
-Nóżki masz jak sarenka ,wiec popisz się tanecznym ruchem i poszukaj pana z największym brzuchem
-Nie ma co robić krzyku o Twoją kule ,poszukaj pani co ma najładniejszą fryzure
-Buzia i fryzura pasują do siebie- wyglądasz jak anioł w niebie, ale paczuszka nie dotarła do celu -musisz znależc pana co łysina przoduje ale sie z nią dobrze czuje
-Mój przyjacielu możesz być dumny bo przeważnie ją mają ludzie rozumni , nie zastanawiaj się wiele Poszukaj pani co ma oczy jak gwiazdy ,oddaj te paczuszkę w miarę szybko, bo już tyle drogi przebyła a do celu nie trafiła -a w nagrode panna ta długiego buziaka Ci da
-Panienko panieneczko rozejrzyj się deczko ,gdzie stoi chłop jak wieża tam do niego zmierzaj
-Długi długi z Ciebie chłop ,ale do najmniejszej panny musisz zrobić skok
-W Twoich rączkach paczuszka leży -przykro ale do Ciebie nie należy ,Miłej(imie młodej)należy się ten zwrot -100 Lat 100 Lat HOP HOP HOP
-Co W Tej paczce może być? nasze myśli i życzenia do rychłego spełnienia .Wszyscy się bawili panowie i panie ,śmiechu zdrowego było sporo i było wesoło.Gdy otworzycie paczuszkę bieda was nie udusi , dzisiaj jesteście życia Krezusi .A my zdrowia i lat długiego pożycia ze sobą życzymy .Dzisiaj jesteście bohaterami naszymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »