NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
pizzeria Ósemka w Stalowej Woli, pizzeria Ósemka w Stalowej Woli
Posty: 4
Dołączył: 16 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 17:48  
Cytuj
Co sądzicie na temat pizzy w Ósemce?
Pewnego niedzielnego popłudnia wybrałam się z rodziną do tej "speluny" i przeżyłam szok .Pomijając wystrój,zamówiliśmy p2 średnie pizze i colę,( w karcie obok napojów dopisane było długopisem "Z Biedronki") myślałam,że to jakiś żartowniś po prostu dopisał. Ku memu zdziwieniu przy kasie, patrze, a tu babka nalewa resztę wygazowane koli z Biedronkza 3 zł/mała szklaneczka.Myślałam,że zwątpię. Małego tego sosy płatne-2 zł/szt,w każdej innej pizzerii są gratis.
Ostrzegam tych, którzy jeszcze tam nie byli, bo syf i oszustwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 17:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 18:05  
Cytuj
juź dawno tam nie byłem, ale zawsze pizza była dobra, sosy też. Nie wiem jak teraz ale kiedyś ceniłem ósemkę za to, że tam zawsze jest taka sama pizza, w sensie, żę np we fiory pizza była dobra a teraz jest już syf, a w ósemce jest cały czas tej samej jakości więc wiem czego się spodziewa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 18:14  
Cytuj
kornelia- prezes tej plackowni pewnie Cię już namierza i wyśle do Ciebie swoich goryliumiech
Ósemka to miejsce dla tych co siedzą pod i w klatkach schodowych (czyt. blokersi)
Nie ma tam po co chodzić, by najmniej nie na pizzę.
Ja w ogóle borykam sie z tym samym problemem co Ty. W wolnej chwili nie ma gdzie wyjść aby coś zjeść. Nie jestem synem pani Gesler ale poziom punktów gastronomicznych jest koszmarny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 18:16  
Cytuj
Pizzeria 8 była pizzerią Chyba jakieś 2-3 lata temu.
Nie którzy powiedzą, że jeszcze dawniej!
Można tam dostać prawdziwe bonusy.
Przypaloną pizze, kebaba w którym jest 3/4 sałaty 1/4 mięsa, dziurawe rurki a Pani westchnie i powie tylko że no cóż takie były w opakowaniu. Nikogo nie obchodzi, że ludzie przychodzą coś zjeść porozmawiać napić się a oni muzyka na cały reguilator aż w uszach szumi.
Pozatym nie raz zawiodłam się na piwie BUTELKOWYM, które smakowało jak siki.
Nie wiem czy stało w cieplym miejscu później w zimnym i tak w kółko. Mogłabym tu pisać i pisać.
Owszem kiedy tam jestem są ludzie. Ale to nie to co kiedyś. Kiedyś z tej drugiej strony był bar teraz to palarnia, czasem na półkach piwa brak i rurek co wg mnie jest podstawą. Nie powiem już jak kroją na 50 części cytrynę i pomarańcze które i tak bardzo rzadko są dodawane do wódki.
A co do soków to wszystko jest biedronkowe nawet Cola.! ;-)))
A i Pan co jeździ i rozwozi pizze to pali w aucie. Wiem bo sama widziałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 18:30  
Cytuj
Ja również miałam tam przygodę. Mianowicie zamówiłam frytki i pepsi, a koleżanka 7-up'a. Dostałam frytki po dłuższym czasie, widelec był włożony do talerza razem z frytkami (a nie podany na serwetce, obok talerza)... O napój musiałam się upomnieć bo pani myślała, że już mi go podała...nalała przy mnie coli z biedronki(spod lady), oraz sprita(a nie 7-upa jak zamawiałyśmy). Gdy powiedziałam, że czuję się oszukana, pani rzuciła coś w stylu, że odda mi pieniądze, ale nie chce wysłuchiwać moich "fochów"...
Gdy po paru tyg znów się tam pojawiłam, pani spytała mojej koleżanki co ja tu robię skoro wiem, że napoje są z biedronki i ostatnio twierdziłam, że tu nie przyjdę...
Także również nie polecam: pizze małe i średnio dobre, napoje z biedronki (a co innego napisane w karcie), obsługa b. nieprzyjemna!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 18:41  
Cytuj
scianascianasciana a ja mialem tam ostatnio wskoczyc nas pizze bo dawno nie bylem dobrze ze byl inny pomyslgood

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 19:33  
Cytuj
cool girl Ja już raz wspominałam gdzieś tu swoja sytuację haha jakieś 3-4miesiace temu tak ciśnienie podnieśli mi ,że rany - dzwonie zamawiam pizze na dowóz jest koło godz 21.30max wszystko ok pani mówi ,że koło 40-60min więc luzik...mija godzinka i następne minutki czekam...dzwonię po godz 23-ciej,że zamawiałam pizze taką a taką na adres ten i tamten itd słyszę - pizza już do pani wyjechała -powiedziane z wielką łaską i wogóle odebrałam jej odpowiedź jak typu gadkę- po co tu franco dzwonisz zamówiłaś czekaj dojedzie jak będzie hahaha oki luzik skoro wyjechała autem niechby na światłach stał po kolei wszystkich ma 5minut-7max spoko więc czekam....mijają minuty a ja czekam....kolejne minuty czekam dalej .....i tak odczekałam z 40minut lekko ...co w tym ciekawego? ....niby nic czekam sobie dalej ...ciśnienie wzrosło dzwonie o godzinie 23.50-23.55 i mówie kolejny raz ,że czekam i nie mam zamówienia które wyjechało prawie godzine temu zamówione prawie3h temu a baba mi na to - no skoro pani nie ma ja sprawdzę-poszła coś w kwitkach pogrzebała i gada mi ,że niestety zamówienia nie zrobili bo na kuchni kartki nie dostali lub zaginęła im - więc uj mnie strzela ale pytam - ile jeszcze mam czekać bo już sama se pójdę wezmę co mi zostało o tej porze tyle czekając w środku tygodnia ..ona mi na to - trudno wie pani już o tej godzinie zamówienia nie zrealizuje bo kierowca nie pojedzie,a ja odebrać nie mogę sama bo właśnie zamykają......nosz k...a mać - jedna wielka parodia.............od tamtej pory już nie byłam w stanie wykręcić numeru tejże pizzeri......szacunek do klienta godzień podziwu..........chociaż mam nadzieję,że owa ekipa już tam nie pracuje ....a jeśli pracuje mam nadzieję,że zmieniła podejście do ludzi...oby oby.....ja jednak nie chce tego już nawet sprawdzić po tej sytuacji....być może są teraz dużo na plus nie wiem ....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 2 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 20:12  
Cytuj
Kilka ładnych lat temu pracował tam mój brat- jako kucharz. Zwolnił się jak kazano mu położyć stary zepsuty ser na pizzy. Heh dobra firma - nic nie może się zmarnować...tylko szkoda że jedzenie produkują ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 20:45  
Cytuj
A jeszcze 5 lat temu się ktoś tam spuszczał do pierogów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 20:56  
Cytuj
tez ostatno mailem tam isc na pizze ale po tym co piszecie to wlos staje deba na glowie ,kompletny brak szcunku dla klienta!. Bylem niedawno w tej pizzeri otto troche jak dla mnie za cienkie ciasto ale pizza dobra, wiec gdzie aktualnie wedlug Was na tym weekendzie zjem dobra pizze w Stalowce?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 21:01  
Cytuj
Dziewczyny lubią....róż :szok:

W ósemce nigdy pizza nie była rewelacyjna, bułkowate, grube ciasto, zanadto śmierdzące drożdżami -syf, no i te talerze!!!

btw. jeśli ktoś nie przywiązuje uwagi do poprawnego wysławiania się,chociażby na piśmie,nie dba o znaki interpunkcyjne, a co gorsza robi błędy ortograficzne i jako zarząd na całej linii takie niedbalstwo toleruje-jest po prostu ignorantem i nieukiemzaklopotany (czytałam watek przed zaróżowieniemchytry)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 21:08  
Cytuj
To pamiętajcie że pizzernia OTTO, MINI-MAX jest też tych samych właścicieli. Wiecie już czego się tam można spodziewać. To chodzi o mentalność właścicieli, obsługa to drugorzędna sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
A jeszcze 5 lat temu się ktoś tam spuszczał do pierogów


Dziwny rodzaj zboczenia, że też tacy onaniści przy pierożkach swe brudne i lepkie paluchy pchają kto by pomyślał, dziwny ten lokal jak i w szczególności '' ciężko pracujący pracownik '' :szok:

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 23:36  
Cytuj
Moim skromnym, osobistym zdaniem.
Pizzeria Ósemka świadczy usługi, jakich mieszkańcy tego miasta sobie życzą.
Nie ma komu płacić za jakość, to jest jakość, za jaką jest płacone.
Ja osobiście uważam, że właściciel Ósemki postępuje racjonalnie, oferując tanią colę z Bierdonki, bo za :oryginalną: to mało kto chciałby zapłacić. I wiem, o czym mówię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 23:59  
Cytuj
Ja osobiście uważam, że właściciel Ósemki postępuje racjonalnie, oferując tanią colę z Bierdonki, bo za :oryginalną: to mało kto chciałby zapłacić. I wiem, o czym mówię.

to niech sprzedaje w cenie nizszej , a nie po cenie pepsi czy coca-coli to po pierwsze

po drugie max , otto i osemka juz nie maja wlasciceli a wlasciciela , pan na H wszystko przejal wiec czego wy sie spodziewacie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 00:10  
Cytuj
Do 8 się już nie chodzi teraz w modzie jest pub koło lotosu mają więcej stołów są loże itp o wiele lepiej niż w 8 słyszałem fakt za bilard płaci się 12zł .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 09:36  
Cytuj
Jaka pizza jest, to zależy od produktów, kucharza i po części pieca. Jak pracownik jest niedoceniany to zrobi "gnieciucha" z połowy składników (bo resztę weźmie do domu, albo sam zje), a na dodatek przypiecze za bardzo, bo zamysli sie na fajce.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
Do 8 się już nie chodzi teraz w modzie jest pub koło lotosu mają więcej stołów są loże itp o wiele lepiej niż w 8 słyszałem fakt za bilard płaci się 12zł .


O jakiej knajpie mówisz? bo właśnie się zastanawiam gdzie się wybrać, może nie na temat, ale czy ktoś coś wie o tym nowym miejscu na edukacji, po Tawernie, teraz chyba nazywa się to Papryka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 09:54  
Cytuj
Czego sie wiele spodziewac po osemce?
Właścicel typowa morda ubeka, patrzy gdzie zaoszczedzic i zarobic, barmanki najbrzydsze w stalowej woli, leja wygazowana cole z biedronki, bandy gowniarzy cwaniakuja i popisy robia przy swoich patologicznych dziewczynach. Ten lokal to zwykla menelnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 11:02  
Cytuj
Z 5 lat temu pamietam jak karaluch lazł po ścianie i wtedy spasowałem, koleżanka pracowała tam 2 mce i odeszła bo taki syf

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 11:44  
Cytuj
CYTAT
Moim skromnym, osobistym zdaniem.
Pizzeria Ósemka świadczy usługi, jakich mieszkańcy tego miasta sobie życzą.
Nie ma komu płacić za jakość, to jest jakość, za jaką jest płacone.
Ja osobiście uważam, że właściciel Ósemki postępuje racjonalnie, oferując tanią colę z Bierdonki, bo za :oryginalną: to mało kto chciałby zapłacić. I wiem, o czym mówię.


Owszem, niech oferuje to co chce oferować ale niech będzie to jasno napisane! A nie "pepsi" i jeszcze chyba był znaczek "oryginalności"... a przy barze wygazowana colobiedrona... Po za tym szklanka coli z biedronki (wygazowanej) była w cenie normalnej pepsi... Przecież szklanka prawdziwej pepsi nie musi kosztować 20 zł, żeby się "zwróciło" bo przecież cała butelka 2-litrowa w sklepie jest w cenie 1 szklanki w knajpie.... Już nie róbmy sobie jaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Moim skromnym, osobistym zdaniem.
Pizzeria Ósemka świadczy usługi, jakich niektórzy mieszkańcy tego miasta sobie życzą.

To jest prawdą. Są i tacy którzy do takich lokali będą przychodzić.
Gdy rozmawiam z większością ludzi najważniejsze cechy dobrego lokalu to jak największe ilości na misce w jak najniższej cenie:szok:
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=a8X0LOydF3o

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 12:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Do 8 się już nie chodzi teraz w modzie jest pub koło lotosu mają więcej stołów są loże itp o wiele lepiej niż w 8 słyszałem fakt za bilard płaci się 12zł .


O jakiej knajpie mówisz? bo właśnie się zastanawiam gdzie się wybrać, może nie na temat, ale czy ktoś coś wie o tym nowym miejscu na edukacji, po Tawernie, teraz chyba nazywa się to Papryka


Knajpka niedaleko Lotosu to "Billa" bardzo fajne miejsce, jak najbardziej polecam. Fajny klimat na obsługę też niemożna narzekaćjezyk
Jedyne co to trudno dostać wolny stolik na weekendach w godzinach późno wieczornych, więc lepiej wybrać się wcześniejumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 12:15  
Cytuj
Czego tu wymagac?? Przecież resteuracja max, otto i ósemka są własnością "państwa" h. Witek poznał się na tej parze i się rozzstali. A Jakie podejście do knajp mają "h" to wszyscy wiedzą.Nabic kasę , zatrudnic na czarno, zapłacic 5 zł za godzinę albo i nie. Reszta się nie lczy. A klient jest na samym końcu. Dobitnie to przedstawia właścicielka zwłaszcza gdy się upije w knajpie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 12:19  
Cytuj
A co do Ósemki to szczerze mówiąc nie wiedziałam że taka opinia krąży na temat tej "pizzerii". Nie byłam tak dłuższy czas ostatnim razem dwa lata temu na bilardzie i to tyle. Ale jakieś 3-4 lata temu chodziłam tam co najmniej raz w tygodniu i bardzo lubiłam to miejsce. Najwyraźniej jednak dużo się zmieniło...
Dobrze że ktoś założył ten wątek, przynajmniej wiadomo jakich miejsc w Stalowej unikać good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »