NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Islamizacja Europy, Islamizacja Europy
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
No mamy od groma, we Francji ich liczba przekroczyła 8 mln.
Teraz to im tylko współczuć.


Oni zapewne współczują nam PiSlamstów . Każdy komuś czegoś może współczuć

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 13:36  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 14:03  
Cytuj
Przestań Banan pleść od rzeczy żeby tylko ludzi prowokować. Inaczej byś śpiewał jakbyś w takiej Francji mieszkał. Na razie w najlepsze w Polsce trwa wojna "polsko-polska" i Twoje zachowanie to pokazuje. Ziejesz nienawiścią bo Ci Niesiołek nawkładał do główki bzdur, więcej Liskow z newsweeka czy Olejnikowych z tvn-u. To samo tyczy się tu kilku znanych osobników na forum ale po drugiej stronie barykady.

Tak jak Andrzejek napisał, nasza (Polaków) postawa ma tu zasadnicze znaczenie. Tysiąc ciapatych nie będzie problemem jak ich będziemy trzymać krótko, a znając Polaków to tak będzie. Pozostaje mieć też nadzieje, że ten incydent ze sprowadzaniem będzie jednorazowy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 14:34  
Cytuj
zagraniczne i polskie media nie podają,ze pobiły ja muzułmanki. piszą jeszcze,ze motyw nie był religijny. Co za ściema ! No,ale teraz trzeba byc poprawnym politycznie. tu gość bardzo mądrze mówi :https://m.youtube.com/watch?v=X5UCJHjsaA8

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 14:35  
Cytuj
Nie przesadzajcie z tą super zdeterminowaną, bohaterska postawą naszego społeczeństwa.
Takie z nas wirachy, że byle kierowniczek w niemieckiej czy amerykanskiej firmie tupnie nogą, a Polak trzęsie się ze strachu, że go z pracy wywalą i zostanie bez środków do zycia.
Najbardziej do naszej jednolitości etnicznej przyczyniaja sie super warunki życia w naszej ojczyźnie.
Te 2 tys. to przydział i o to właśnie chodzi uni europejskiej, żeby Polsce wcisnąć trochę tych uchodźców, bo jak mają wybór to widać gdzie wolą uchodzićumiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 14:38  
Cytuj
DOkladnie, w innym kraju przy takich aferach ludzie wyszli by na ulice, a u nas ? Złorzeczą na KAczora,ktory od 8 lat nie rządzi,debile.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 16:11  
Cytuj
Marek370 masz rację, ludzie boją się o pracę i to za co spłacą kredyt? Praca to zupełnie inny temat. Wyjdź na ulicę i nawracaj. Szybko sie przekonasz. Zapraszam pod 11 na Wojska Polskiego i przetłumacz kolesiom że picie na ławce jest niezgodne z szariatemuśmiech

nenad proszę cię. U nas każda demonstracja musi mieć podłoże polityczne i ludzi to wq...ia. Pokazał Duda z Solidarności jak walczy o wiek emerytalny. Ściągnął tylko opłaconych żołnierzy. Nie był zainteresowany by przyszli tam zwykli obywatele. Każde wydarzenie to zaraz pojawia sie jakaś polityczna kreatura by choćby nagrody wręczyć. Naprawdę ludzi to denerwuje.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 16:43  
Cytuj
Nie wychodzą na ulice,bo wielu wierzy mediom,ze jest cudownie. Wielu kręci lody i ma kasę.Tysiace urzedasow boja sie,ze stracą robotę,a młodzież woli wyjechać,niż sie buntować...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
Przestań Banan pleść od rzeczy żeby tylko ludzi prowokować. Inaczej byś śpiewał jakbyś w takiej Francji mieszkał. Na razie w najlepsze w Polsce trwa wojna "polsko-polska" i Twoje zachowanie to pokazuje. Ziejesz nienawiścią bo Ci Niesiołek nawkładał do główki bzdur, więcej Liskow z newsweeka czy Olejnikowych z tvn-u. To samo tyczy się tu kilku znanych osobników na forum ale po drugiej stronie barykady.
.


Tak Ci się podobają te PiSowskie teksty ? żenada ... Fakt w takiej Francji nie mieszkałem ale przez kilka lat miałem za sąsiada algierskiego francuza który w 2001 roku cieszył się gdy padły dwie wieże a gdy Bush wysyłał wojsko do Iraku opluł mi telewizor ok dla Was dziwnych sąsiadów miałem w sumie wielu ale kogo to potluczony gdybyś posłuchał drugiej strony może przynajmniej ciut byś się zastanowił dlaczego ... W TVN nakładli mi do głowy żeby zastanowić się nad losem Palestyny a w szczególności dzieci w "wojnie" z Izraelem (chyba ciężko to nazwać wojną raczej pacyfikacją)...

Nie pytaj się mnie kogo wolałbym mieć za sąsiada Hakima czy Kubusia sciana Jest takie stare powiedzenie zapewne prababcia Kubusia też mu je powtarzała ... " lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"

ps.Dodam jedno zdanie na koniec jako katolik ... nie ma znaku równości między muzułmaninem a terrorystą ... a głupi zawsze będzie głupcem bez pytania o wyznanie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 22:15  
Cytuj
Wielu twierdzi,że nie każdy muzułmanin jest terrorystą,ale każdy terrorysta jest muzułmaninem..

Ps. Naprawdę wierzysz,że 11 września to dzieło AlKaidy ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 23:50  
Cytuj
Anders Behring Breivik myślisz że to muzułmanin ? Ja bym tak dalekowidzący wniosków nie wyciągał ... bo można dostać rykoszetem ...

Co do 11 września ... dokładnie ... wierzę że to robota AlKaidy i Mosadu potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 09:17  
Cytuj
a ja nie wierze, polityce Usa ostrzegali znajomych by w ten dzien nie szli do pracy,a ludzie ktorzy znaja sie na konstrukcji takich budynkow zapewniali,ze po uderzeniu samolotow wieze nie rozpadly by sie tak jak po detonacji,do ktorej tam doszlo. Ogladales Zeitgeist ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 14:17  
Cytuj
nenad czasem mam jakieś wątpliwości i różne myśli mi do głowy przychodzą w temacie 11 września. Ale jak czytam co piszesz wątpliwości mijają. Tak, oglądałem Zeitgeist.

Tak na poprawę humoru:

Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 16:10  
Cytuj
Mister Bin i Astin Pałers lepiej się sprawdzają od Billadena w wygłupach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
nenad czasem mam jakieś wątpliwości i różne myśli mi do głowy przychodzą w temacie 11 września. Ale jak czytam co piszesz wątpliwości mijają. Tak, oglądałem Zeitgeist.

Tak na poprawę humoru:

Obrazek




Co niby takiego pisze ? Media przyjęły jedyna wersje i każdego kto ma inne zdanie określa sie zwolennikiem spisku... co z atakiem na Pentagon i gdzie zwłoki Bin Ladena ? Tyle go tropili,a nie ma dowodu,ze rzeczywiście go złapali...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 18:51  
Cytuj
Widziałeś jak ta pani napisała WTC, albo wodza brodacza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 19:18  
Cytuj
Mój post nie odnosił się do tej kobiety,a do słów Andrzejka : "Ale jak czytam co piszesz wątpliwości mijają".

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
a ja nie wierze, polityce Usa ostrzegali znajomych by w ten dzien nie szli do pracy,a ludzie ktorzy znaja sie na konstrukcji takich budynkow zapewniali,ze po uderzeniu samolotow wieze nie rozpadly by sie tak jak po detonacji,do ktorej tam doszlo. Ogladales Zeitgeist ?


Kuźwa Tytanik też był niezatapialny ... A takich fachowców od bicia piany to ma u siebie niejaki Macierewicz ... co jeden to lepszy ... ponoć jeden nawet jest ekspertem bo .... dużo latał samolotem

CYTAT
Usa ostrzegali znajomych by w ten dzien nie szli do pracy


to kto tam zginął ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 20:14  
Cytuj
małe sprostowanie amerykanie ostrzegli swoich czyli żydów i to ponoć wtedy żaden nie poszedł do pracy w WTC.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 22:16  
Cytuj
CYTAT


Co do 11 września ... dokładnie ... wierzę że to robota AlKaidy i Mosadu potluczony


Oczywiście tak może być, bo od czarnej roboty są dolne poziomy, natomiast autorzy tego dzieła raczej nie wykonują takbiru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2015r. 08:15  
Cytuj
Propaganda multi-kulti idzie w najlepsze. Dziś rano RMF podał, że ważą się losy przyjęcia kolejnych imigrantów, Polska uczestniczy w rozmowach (niedosłyszałem, która osoba ale chyba premier) - chodzi o kilka tysięcy. Nie byłoby w tej informacji nic dziwnego gdyby nie kolejna informacja: Sprawdziliśmy co myślą o tym Polacy.
W tym momencie puszczona wypowiedź 3 osób w jednakowym tonie: Tak, nie widzę przeszkód, myślę, że kilka tysięcy moglibyśmy przyjąć bo możliwości są. Następnie wtrącenie dziennikarki:
Tylko takie głosy słyszeliśmy

Obrzydliwa propaganda! Sporo dyskutuję nt temat z ludźmi z mojego otoczenia, większość z nich to ludzie bardzo dobrze lub dobrze wykształceni i ani jedna osoba czy to w pracy, czy w rodzinie nie wyraża takiej opinii.

W Gdańsku znalazły się mieszkania dla islamistów, a dla Polaków nie ma...
CYTAT
http://wgospodarce.pl/informacje/20979-nie-bedzie-mieszkan-komunalnych-dla-mlodych-polakow-wladze-po-przyznaja-je-islamskim-imigrantom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2015r. 09:19  
Cytuj
Imigrantów nikt nie chce, ani ludzie, ani rząd, ale presja bogatych panstw uni na inne jest potworna. Do Polski czy Rumuni imigrant nie chce jechac, pchaja sie do do bogatych z oczywistych względów. Choc tam tez coraz gorzej, Dania zmniejszyła zasiłekdla uchodźców aż o połowe - do 800 EUR - normalnie masakraumiech
Chętnie bym sie dowiedział jakich środków presji i szantażu (na bank tak jest) uzywają takie Niemcy czy Francja wobec innych, żeby zmusić do przyjęcia imigrantów.
Likwidacja strefy Shengen to wiem, ale pewnie jest coś mocniejszego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2015r. 10:11  
Cytuj
Polska w tym temacie powinna iść drogą Węgier. Zachód dawno stracony i to nie przez emigrantów tylko polityków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2015r. 16:27  
Cytuj
Poziom islamizacji starych mocarstw europejskich jest przerażający. PO robi co może żeby również Słowianie zaznali przyjemności i dobrowolnie oddali sie w jasyr i ponownie dostarczali kontyngent pięknych branek dla szejkow arabskich.
To oburzająca postawa reżimowców, równie zamordystyczna jak w przypadku lewackich ustaw służących dokładnie temu samemu celowi: rozwalaniu społeczeństwa. A fuj!

Wybory za parę tygodni, gdyby pachołki Merkel wprowadziły na nocnej zmianie w Sejmie taki przymus to nikt na Targowiczan nie powinien glosować, niezależnie od poglądów politycznych. Nieistotne pieniądze, to zawsze się źle kończy dla Państwa. PO/SLD/PSL nie posiada mandatu społecznego do takiej decyzji.
Presja rzeczywiście jest potężna bo to być albo nie być liberałów w Polsce. Oczywiście im wydatkowanie podatkowe na takich zasilkowcow nie przeszkadza :-) Obciach i cynizm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2015r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
Imigrantów nikt nie chce, ani ludzie, ani rząd, ale presja bogatych panstw uni na inne jest potworna. Do Polski czy Rumuni imigrant nie chce jechac, pchaja sie do do bogatych z oczywistych względów. Choc tam tez coraz gorzej, Dania zmniejszyła zasiłekdla uchodźców aż o połowe - do 800 EUR - normalnie masakraumiech
Chętnie bym sie dowiedział jakich środków presji i szantażu (na bank tak jest) uzywają takie Niemcy czy Francja wobec innych, żeby zmusić do przyjęcia imigrantów.
Likwidacja strefy Shengen to wiem, ale pewnie jest coś mocniejszego.


Jednym ze środków presji jest szantażowanie naszego Donalda - " Jak tego nie załatwisz to wracasz do domu "
Czego późniejszym efektem będzie zgoda Kopaczowej na przyjęcie nie 2000 uciekinierów, ale 10000.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2015r. 17:02  
Cytuj
witam! a dlaczego moi drodzy nikt (nawet dziennikarze), nie przytaczają sytuacji zaraz po zamachach na WTC było pare nagran ,,terrorystow,,zaraz po i straszyli ze po USA przyjdzie czas na europe , nawet przedstawiali plan przedostania się dzihadow i innych tępych arabusow , który jest wlasnie realizowany...przecież tego co się obecnie dzieje NIKT nie kontroluje, nikt niewie ilu wśród tych ,,uchodzcow,, jest wlasnie terrorystow i to jest caly dramat obecnej sytuacji. To USA wspólnie z ZYDAMI rozjebaly rzady ,,reżimowe,,w tych krajach z których sa obecni prawdziwi emigranci.To oni powinni ponieść ekonomiczne koszty obecnej sytuacji. To oni zmienili te kraje i nie dadza ludziom normalnie zyc (mimo wszystko pod rzadami reżimowymi ci ludzie zyli dużo dużo lepiej).pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »