NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Kurs paralotniowy w Turbi,
Posty: 44
Dołączył: 6 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 10:12  
Cytuj
Czy orientuje się ktoś czy można jeszcze załapać się na ten kurs organizowany w dniach od 14 do 22-go kwietnia. Teraz jest kiepska pogoda więc liczę że trochę się przesunął.Czy ktoś bierze może udział w takim kursie. Jaka jest atmosfera i jakie są koszty takiego kursu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 10:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 18:39  
Cytuj
Hm, mam przedziwne wrażenie, że organizatorzy mogą coś na ten temat wiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 18:51  
Cytuj
Pewnie będzie tu jakaś reklama, ogłoszenie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 20:51  
Cytuj
[justify]Przepraszam za odgrzewanie tematu, ale uważam że nie powinien pozostć bez odpowiedzi.

/--/

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z lataniem nie musisz od razu decydować się na kurs. Zacznij od lotu (razem z instruktorem)
w tandemie. Po takim locie już wiesz czy aby na pewno chcesz się tym zająć. Uprzedzam! Paralotniarstwo to nieuleczalna choroba! Dobrze się zastanów czy jesteś na to gotowa. Od tej pory twój czas będzię się liczył tylko na dni lotne i te do du.y. Twoi znajomi albo to zrozumieją i pokochają latanie albo odwrócą się od Ciebie. Rodzina może to jakoś zaakceptuje ale też nie będzie łatwo. Zyskasz też nowych przyjaciół. Są to ludzie którzy nie opuszczą cię
w żadnej sytuacji. Wystarczy jeden telefon a ktoś zawsze się znajdzie aby wskoczyć w samochód i pojechać po Ciebie te kilkadziesiąt kilometry, znaleźć Cię w polach i przywieźć
z powrotem. To ludzie chorzy na tę samą chorobę - latanie.
Czy dasz radę temu podołać?
Co do atmosfery na kursie - niestety nie da się tego opisać, tak jak i samego latania. Bo czy ktoś marzył kiedykolwiek że jest aniołem?
Co do kosztów. Kurs I-go stopnia w Turbi jest troszeczkę droższy niż II-go stopnia. Związane jest to z dodatkowymi uprawnieniami
(do lotów holowanych) oraz kosztem pierwszych lotów w tandemie.

//moderowano
- reklama to nie tutaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 21:38  
Cytuj
a w jakiej cenie jest kurs I i II stopnia w Turbii i ile kosztuje taki przelot z instruktorem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
a w jakiej cenie jest kurs I i II stopnia w Turbii i ile kosztuje taki przelot z instruktorem ?


Hm, wydaje mi się, że w Turbii mogą odpowiedzieć na Twoje pytania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 22:21  
Cytuj
SzoPeN mam wrażenie że płacą ci za to że pisesz na tym forum posty.
Jak nie znasz tematu to chciaż nie spamuj. Moja babcia pytała mnie w podobnych sytuacjach "Dlaczego dzwon głośny?"
A teraz konkrety.
Kurs I - go stopnia wraz z uprawnieniami do lotów holowanych - 2 lata temu kosztował 1200 PLN. A II -go stopnia 900- PLN.
Lot w tandemie z uroczą Agatą - Parateam(pozdrawiam)- około 70 PLN. Jeszcze wrześniu ubibegłego roku. ZA RESZTĘ NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ ZAPŁACISZ KARTĄ M. Card.
Lot z instruktorem w ramach kursu w DynamicSport (raczej darmowy) (jeszcze nie słyszałem żeby ktoś zrezygnował z dalszej części kursu)
Ważne!!! Lęk wysokości nie przeszkadza w paralotniarstwie!
Są ludzie którzy nie wyjdą na balkon a polecą na paralotni.
Wszystkiemu winny brak punktu odniesienia w powietrzu. To tak jak gdyby patrzeć na zdięcie zrobione z wysokości.
Jeśli macie jakieś pytania śmieło piszcie na forum postaram się na wszystkie odpowiedzieć.
Odnośnie aktualnej ceny prszę dzwonić pod nr. 0 602 794 966

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 00:03  
Cytuj
Nie spamuję, podbijam temat. A poważnie, rozumiem pytac o opinie, wrażenia, numer telefonu. Pytać zaś o ceny na forum, zamiast zadzwonić do organizatora kursu/szkoleń itp. uważam za głupotę. Staram się tym ludziom pomóc, poradzić gdzie znajda odpowiedź na swoje pytania, co w tym złego? Pozdrawiam ;)

btw, odnosisz takowe wrażenie po dwóch postach? nie rozśmieszaj mnie/nie ośmieszaj się ;) jesli komus moga za coś płacić to Tobie, to Ty podajesz tu numery tel. nie ja ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »