NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
ciekawe łowiska wedkarskie w okolicach Stalowej.,
Posty: 47
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 13:01  
Cytuj
witam wszystkich
jestem wedkarzem i niektorzy wedkarze pewnie odwiedzaja ten portal, i chcialbym sie dowiedziec o ciekawych lowiskach w okolicach Stalowej.Procz Sanu ktorego znam dobrze i tam glownie lowilem ryby.
Procz tego jeszcze stawy Warcholy,Zbydniow, oczko w Stalowej (sa jeszcze tam ryby?).Ciepla (od lat tam nie lowie) i stawy w Elektrowni.
Ale ciekawi mnie czy lowi ktos ryby na Łęgu? To rzeka mojego dziecinstwa i nawet na Burdzach lowilem kiedys ryby.Chodzilem ze splawikowka, braly piekne plocie,okonie,klenie trafialy sie leszcze i jazie.Ciekawe czy jeszcze ktos tam lowi? Teraz na wiosne przy wysokich wodach moze byc tam ciekawe lowisko.Leszcze powinny tam stac.
Jeszcze jedna ciekawostka moze zabawna,bylem kiedys na tzw kaczych dolach,oczywiscie bez wedki, na tych stawikach naprawde sa ryby.Widzialem tam stado karasi a przy brzegu okonie.Ciekawi mnie czy sa tam inne jakies ryby (np karpie i szczupaki) widzialem tam stanowiska i podpórki jakby ktos tam jednak ryby lowil.Chyba ze to juz zasypano bo mieli zasypywac byla taka plotka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 13:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 13:15  
Cytuj
Kacze nie zasypane ale wyschły troche. co jakis czas zapaleńcy wpuszczają tam młode ryby i rzucają czasem chleb itp.
Czasem widuje łowiących na kaczych ale ta woda to taki syf że nie ruszyłbym takiej ryby

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »