NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Siłownia w Stalowej Woli,
Posty: 1
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 13:34  
Cytuj
Witam wszystkich.

Chciałbym zacząć ćwiczyć na siłowni i czy w związku z tym mógłby ktoś mi polecić jakąś dobrą siłownię w Stalowej Woli ?? Fajnie jakby oprócz dobrego sprzętu miała także trenera, który (z pewnością za dodatkową opłatą) podpowiedziałby jakie ćwiczenia wykonywać.

Pozdrawiam
Krzysiek



//moderowano tytuł - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 13:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 13:56  
Cytuj
Najlepsza ta na której kasia ćwiczyjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 14:00  
Cytuj
fancore masz nas za debli? przecież wiem że zakochałes sie we mnie i podstepnie chcesz wymusic gdzie na siłownie chodze heheheh otóż musze cię zasmucic jestem zajętaumiechale musiałbys zaakceptować fakt że lubię zakupy w biedronceumiechi czasami sie pocę hahahahah

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 14:04  
Cytuj
ahahagood nie wytrzymamgoodsmiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 15:53  
Cytuj
Kaśka, Ty to masz przekręcone w maglownicy czy co??? Zastanawiasz mnie.

Krzysiek, ponoć najlepszy jest TG, sporo tam sprzętu siłowego jest, widziałam.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 17:09  
Cytuj
lament nie wiesz o co chodzi to nie pisz ci którzy brali udział w poprzedniej konwersacji wiedzą o co mi chodziumiech i on także umiechi nie jestem kaska tylko kasia868686

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 17:32  
Cytuj
kasia868686
Cześc tu Ada, słuchaj, masz namiary na Fancore, bo nie widzę,żeby udzielał sie w tym temacie, a mam do niego sprawę??

edit,żeby mnie Gall Anonim nie zmoderował umiech.ToP Gim jest ok,polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 17:43  
Cytuj
Pani Wedlowska, chyba musisz zmienić ava placze
problemy som znowu mlotek

a do ćwiczeń polecam sztangie i hantlie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 17:48  
Cytuj
Łodejdź łodmieńcu łod łAdy, łodpowiedź łodmowna,łoświadczyny łodrzucone !!!! air kiss łavatara nie łodmienie
łokropnie łobrażona - łAda łedel umiech


hantle i trener łosobisty, tak umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 17:55  
Cytuj
w takim razie bezduszna istota niech trenuje przy garach
oooooooo

edit:
do ćwiczeń polecam siłownie Gminnego Ośrodka Kultury w Gorzycach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 19:37  
Cytuj
Współczuję tych garów, no niestety-nie pomogę, mam dwie lewe ręce.
Dobrze,ze nagi mam dwie prawe smiech2

Siłka w garażu też obleci - popytaj.Czasem w garażu ludziska mają WiFi,lodówkę z browarem oraz popielniczkę, moze i jakieś gumy...do rozciągania sie znajdą.Jakbyś Krzysiu był kobietą umiech Pytać byś nie musiał chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 20:45  
Cytuj
Co do top gym. Sprzęt ok ludzie ok. Lecz obsługa fatalna zepsuła się w wakacje ławeczka do grzbietu i dalej chyba jej nie naprawili a co do trenera phh tam jest samowolka nie ma trenera sam sobie radzisz . Bushido . Bajońskie ceny 55 zł za 10 wejść trener ?? nie wiem może ktoś ci pomoże ale nie licz na wielką pomoc. Ja osobiście polecam Klub kaito mieszczący się przy policji. Atmosfera bardzo dobra przynajmniej dla mnie bo można się pośmiać jest mata można porobić aeroby. Są różne zajęcia poza siłownią MMA K1 itd. A trener oraz jego podopieczni z chęcią pomogą w doborze ćwiczeń na daną partię umiech Taka auto promocja dla klubu kaito jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 08:17  
Cytuj
Bushido 75zl karnet na miesiac mało sprzetu ale dobry, kaito 65zl sprzetu co kot napłakał same koksy bez wyjatku, atmosfera tragedia dla normalego człowieka, top gym 50zł sprzetu i miejsca najwiecej w okolicy, trener jest za dopłatą, siłownia dla normalnych ludzi zreszta ćwiczą tam na siłowni dziewczyny a to świadczy o fajnej atmosferze. Zreszta wystarczy podejsc w kazde z tych miejsc i sie przekonasz juz na wejsciu ze to prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 26 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:08  
Cytuj
krzysiek789 ja zacząłem chodzić do bushido też zaczynam, pokazano mi tam jak ćwiczyć oraz nadzoruje mnie człowiek który tam pracuje, nie płaciłem nic za to karnet 75 na miesiąc nieograniczona ilość wejść lub 55 na 10 wejść , mi bardzo odpowiada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Bushido 75zl karnet na miesiac mało sprzetu ale dobry, kaito 65zl sprzetu co kot napłakał same koksy bez wyjatku, atmosfera tragedia dla normalego człowieka,


Rozumiem pisanie pisaniem ale nie warto chyba kłamać ?? Chodziłem na bushido długi czas mieści się 2 min ode mnie i w sprzęcie można dużo różnic zauważyć pomiędzy kaito a bushido. W kaito jest więcej na daną partię oraz no może nie można powiedzieć że są jakieś najnowsze czy odrestaurowane ale czy kogoś obchodzi wygląd maszyny ?? . W bushido są 2 bieżnie tak jak w kaito są 2 rowerki w kaito jeden ale za to jest maszyna do wspinania się tak jakby nie wiem jak to się nazywa ale bardzo dobra maszyna. w bushido są 2 ławeczki na klate w kaito 3 więc tak naprawdę technicznie nie ma dużo różnic . Koksy ?? ach dziękuje. To chyba jest taki pozytyw bo koksy znaczy że ludzie którzy umieją coś zrobić ?? które wytrwały do obecnej formy. Atmosfera tragedia ?? nie no to już jest oszczerstwo dużo ludzi teraz przychodzi nowych i ludzie którzy się znają od dawna umieją rozbawić całą sale umiech nie jeden raz uśmiechnąłem się ćwicząc bo ludzie są na prawde zabawni szczególnie właściciel borys człowiek który z wszystkiego może zrobić żart. Nie jeden raz widziałem jak nowi przychodzili i pytali się jak zacząć trener pokazywał dokładnie jak zrobić dane ćwiczenie . Jest tam także prywatny trener dla kobiet codziennie widzę wieczorem dużo kobiet które przychodzą i ćwiczą na siłowni pod okiem profesjonalnego trenera. Więc proszę nie kłam jak nic nie wiesz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 14:43  
Cytuj
Bushido to dla mnie totalna padaka, no i ta cena za karnet nieadekwata do ''poziomu'' tej siłowni.
TopGym i Kaito narazie trzymają poziom w Stalówce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2015r. 20:46  
Cytuj
Hej. Odświeżam temat. Potrzebuję siłowni dla takich początkujących. Chcę iść z mężem na siłownię tak na razie od czasu do czasu, by się zaznajomić. Jakie miejsce polecacie byśmy mogli razem poćwiczyć bez skrępowania i w miłej atmosferze? Bez zbędnych spojrzeń i komentarzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2015r. 08:49  
Cytuj
Widzę, że jak każdy obawiasz się "zbędnych spojrzeń i komentarzy". Niepotrzebnie. No chyba, że trafisz do jakiejś mordowni, gdzie jest jedna ławeczka i ktoś będzie miał pretensje, że zajmujesz miejsce, bo piwnica mała.
Jeżeli planujesz rekreacyjnie, z mężem, z przyjemnością i zależy Ci na szerokim wachlarzu możliwości, to zdecydowanie Fabryka Zdrowia, choć dla dwojga jest to raczej spora inwestycja. Nie wiem czy kalkuluje się tam chodzić "od czasu do czasu" np. raz na tydzień. Pójść zawsze możesz, aby ocenić, masz jedno wejście za free. Poza tym zostają raczej małe klitki, piwnice do przerzucania ciężarów, ew. kluby typowo dla kobiet, choć tam trudno będzie zabrać męża umiech Kombinuj, bo warto. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 09:45  
Cytuj
To jest polska mentalność.Wydać na osobę 150 zeta gdzie możesz korzystać z dobrze wyposażonej siłowni to wydatek.Mam dużo znajomych dla których taka kwota to mało za noc w klubie bo co?Bo trzeba się pokazać!Snobizm górą.kurteczka w której pośmiga może 2 sezony za 500-600 to pikuś!To jest Jego sprawa,ja to rozumiem.Ale w tym przypadku korzysta z czegoś codziennie!Druga sprawa czy to lubi czy robi to pod publiczkę jak teraz większość.Nagle wszyscy się fit zrobili.Wszystkie gwiazdy w tv zdrowe odżywianie,jem tylko to i to.Spoko,zdrowsi będą ale temat ten się przewija wszędzie i wszyscy są we wszystkim fachowcami i znawcami.I fotki na fejsie jaka piękna jestem i w ogóle a tapety 2 centy na sobie.Pozdrawiam tych którzy od zawsze coś ze sobą robią i uprawiają sport a nie przypomnieli sobie nagle w wieku 40 lat że umieją biegać!Ludzie nie robią tego z własnego wyboru tylko otoczenie,media,moda dyktuje Im co maja robić.Przykre...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 10:55  
Cytuj
Lepiej pozno niz wcale, lepiej zrobic forme po 40stce niz byc brzuchatym dziadem przez cale zycieumiech a czy ktos cwiczy dla siebie, dla lansu czy dla swojej babci - wazne ze beneficjentem tych treningow jest jego zdrowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
To jest polska mentalność.Wydać na osobę 150 zeta gdzie możesz korzystać z dobrze wyposażonej siłowni to wydatek.Mam dużo znajomych dla których taka kwota to mało za noc w klubie bo co?Bo trzeba się pokazać!Snobizm górą.kurteczka w której pośmiga może 2 sezony za 500-600 to pikuś!To jest Jego sprawa,ja to rozumiem.Ale w tym przypadku korzysta z czegoś codziennie!Druga sprawa czy to lubi czy robi to pod publiczkę jak teraz większość.Nagle wszyscy się fit zrobili.Wszystkie gwiazdy w tv zdrowe odżywianie,jem tylko to i to.Spoko,zdrowsi będą ale temat ten się przewija wszędzie i wszyscy są we wszystkim fachowcami i znawcami.I fotki na fejsie jaka piękna jestem i w ogóle a tapety 2 centy na sobie.Pozdrawiam tych którzy od zawsze coś ze sobą robią i uprawiają sport a nie przypomnieli sobie nagle w wieku 40 lat że umieją biegać!Ludzie nie robią tego z własnego wyboru tylko otoczenie,media,moda dyktuje Im co maja robić.Przykre...


Co ludzie robia ze swoja kasa mam daleko w D. Ale fakt ze jest cala propaganda o zdrowym jedzeniu, a to bez glutenu, a to bez cukru itd.
Raz promuja stewie raz ksylitol i w kolko. W sklepach mieso nafaszerowane antybiotykami, chemia w żywności i lista szkodliwych E ktora niema konca.


Nie wspomne o suplementach diety to juz wogole jest jakas masakra.

No i sa ludzi ktorzy robia na tym ogromna kase, taki Olimp co wciska ludziom bubel jest potega na skale europejska.

No i celebrytki na tym korzystaja, chodakowska, Lewandowska itd..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 12:52  
Cytuj
jaciek pisze o tym jak wszystko dookoła ma wpływ na człowieka.Niby tak powinno być prawda?Chodzi mi bardziej o ten medialny przekaz i jak kolega wpisał wyżej o suplementach itp.co nie jest wcale zdrowe.Nagle z części moich znajomych wielcy znawcy i fachowcy jeśli chodzi o zdrowy tryb życia się zrobili.Nie będę z nikim dyskutował na tematy które teraz się zrobiły modne a Ja coś robię od 25 lat i podkreślę robię to z pasją a nie na siłę bo się wszyscy za to wzięli.Nie wspomnę już o rozmowie na temat historii sportu naszego regionalnego,polskiego czy globalnego.Ja się nie wcinam na tematy o których nie mam pojęcia.Na koniec fakt,niech to wyjdzie na zdrowie wszystkim.Zyskamy na tym wszyscy,będziemy lepiej się czuli,dłużej żyli i lepiej spędzali czas wolny.To też pewnego rodzaju nauka a na nią nigdy nie jest za póżno...Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 14:59  
Cytuj
Skąd w ludziach tyle wrogości do wszystkiego???:( Żaden wątek nie może być na temat? Polecam więcej sportu. Wyzwala hormony szczęścia;)

No mi do 40stki spooooro brakuje. Telewizora nie posiadam i nie bardzo mnie interesuje co mówią media czy jakaś tam Chodakowska. Nadwagi też nie mam, całkiem nieźle wyglądam. Na Facebooku mam może ze 3 zdjęcia(w tym dwa takie na których mnie nie ma). Najchętniej pozbyłabym się tego dzidostwa(fb), ale niestety tak zawładnęło mózgami innych, że to czasem jedyna droga komunikacji. Jeśli miałabym do wyboru tańsze, a droższe to wybrałabym to pierwsze. Nie potrzebuje siłowni do codziennego korzystania. Raz siłownia, raz basen, rower, rolki, bieganie, spacer... Nie chcę się wyspecjalizować w jednej dziedzinie. Chodzi mi po prostu o wprowadzenie większej ilości ruchu do mojego życia, na który najzwyczajniej od czasów licealnych nie miałam czasu. Ostatnia praca nie pozwalała mi czasowo na cokolwiek, a teraz mam okazję to zmienić. Nie pochodzę stąd, nie znam dobrze Stalowej i dlatego zdecydowałam się skorzystać z wiedzy tutejszych osób. Jeżeli spełniłam już Wasze oczekiwania to prosiłabym o polecenie jakiejś fajnej siłowni prócz Fabryki Zdrowia tak dla porównania. Z tego co gdzieś zdążyłam wyczytać to w FZ jest sauna. Można z niej korzystać samodzielnie, bez korzystania z siłowni czy to jest jakoś połączone?

umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 15:03  
Cytuj
cenowo top gym ale to mlyn, gimbusów multum szczególnie po 16, brak osoby która miałaby nad tym kontrole w sensie szanowania sprzętu, co z tego ze jest monitoring jak bachory sprzet dewastują


jak już piszesz ze biegasz pływasz wszystkiego po trochu wybierz FZ na jednorazowe wejścia, sauna w cenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 15:17  
Cytuj
Widzę, że jednak ta Fabryka Zdrowia wyrobiła sobie dobre zdanie. A ile kosztuje takie jednorazowe wejście? Nie mają żadnego cennika na stronie. Szczerze mówiąc to ja nigdy na siłowni nie byłam, nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda, od czego najlepiej zacząć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »