NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
zajęcia ze spinning(aerobik na rowerach), czy są tu zajęcia ze spinningu i gdzie?
Posty: 2
Dołączył: 30 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 06:38  
Cytuj
Witam, przyjechalam niedawno do Stalowej i chciałabym chodzić na zajęcia ze spinningu czy indoor cycling, może mi ktoś powiedzieć gdzie są takie zajęcia i czy są fajnie prowadzone.z góry dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 06:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 09:23  
Cytuj
W klubie Strefa Wellness, na KEN.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 12:38  
Cytuj
http://strefawellness.com.pl/index.html
Zobacz sobie ta strone tam jest grafik gdzie co i o której w strefie wellness na ul;KEN 11
polecam sama tam chodze na zajecia jest super ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 12:58  
Cytuj
weszłam na stronę i mało jest godzin do wyboru ze spinningu, a kto to prowadzi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 5 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 14:59  
Cytuj
w strefie wellness te zajęcia nie są nawet podzielona na żadne grupy zaawansowań i nawet nie mówiąc o profilach tych zajęć. Ci co chodzili w innym mieście na takie typu zajęcia wiedzą o co chodzi.
Więc nie wiem czy jest sens iść na takie zajęcia lepiej teraz jak się zaczął sezon wyciągnąć rower, zwołać kilku znajomych i uderzyć w plener umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 12:26  
Cytuj
Nie ma podziału na grupy, bo jest tylko 3 godziny w tygodniu i prowadzi tylko jedna osoba, zajęcia na rowerach są w Stalowej mało popularne i ludzie się boją na nie chodzić , wiem bo sama uczęszczam na zajęcia i słysze opinie innych osób, którzy twierdzą, że nie przyjdą bo jest bardzo ciężko, prawda nie jest łatwo bo to jest taki typ zajęć to jest jest joga tylko spinning, dla mnie jest SUPER i to moje ulubione zajęcia umiech bardzo fajnie wygląda jak jest dużo osob i wszyscy jadą równo, trzeba nagrać filmik i wrzucić na youtube, może wtedy ludzie się odważa i przyjdą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2012r. 10:23  
Cytuj
Ja chodziłam na spinning w Rzeszowie do klubu Orbital a teraz po studiach zjechałam do Stalowej i zaczęłam chodzić do strefy wellnes na spinning i powiem wam , że nie ma porównania do Rzeszowa, nie wiedziałam że na tak dużym poziomie są w Stalowej zajęcia ze spinningu, o wiele lepiej mi sie podoba tu niz w Rzeszowie, tam było nudno bez poweu i energi, a tu jest zupełnie inaczej badzo fajnie, jak ktoś lubi taką jazdę to polecam, pozdrawiam wszystkich spinningowcówumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 14:53  
Cytuj
widziałam na grafiku w strefie welnes zajęcia ze spinningu, jak sie oswoje z bieżniami to pójdę zobaczyć na ten spinning, bo teraz z moja kondycja to bym pewnie rady nie dałaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 11 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2012r. 08:24  
Cytuj
Ja jako nieliczny facet chdzę na spinning i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim facetom, nie trzeba tam żadnej koordynacji ani umiejętności manualnych, tylko chęci do zaj...go treningu, który nieźle w dupe daje. Tu w Stalowej nie jest to jeszcze popularne wśród facetów, bo w Warszawie gdzie chodziłem większą popularnością cieszyło się wśród facetów niż kobiet. Jak tu pierszy raz przyszłem na zajęcia to spodziewałem sie lipnego treningu w porównaniu do klubów w Warszawie, ale zdziwiłem się muza super, dająca poweru, klimat luzacki, sam trening nieźle dał mi w tyłek, poziom prowadzenia zajęc bardzo wysoki i widać że osoba prowadząca zajęcia kocha to co lubi i ma o tym pojęcie i nie odwala hały, co często się zdażało w Warszawie. N i można popatrzec sobie na fajne dziewczyny umiech ale szkoda że zajęć jest tak mało, b mi nie zawsze pasuje, niestety pracuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2012r. 10:37  
Cytuj
Na Poniatowskiego to chyba już adres nieaktualny .Nigdy na takim czyms nie byłem - w jakie dni tygodnia to sie odbywa i o której godzinie ? Może przyjde spróbować umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 11 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2012r. 07:28  
Cytuj
Tak na poniatowskiego nie ma , wszystko jest na ken, wejdź sobie na stronę walkexercise.pl po prawej stronie kliknij na strefa welnes i tam zobaczysz godziny, bo ja nie pamietam dokładnie godzin, pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »