NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
szukam instruktora, :)))
Posty: 1
Dołączył: 31 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 15:35  
Cytuj
szukam dobrego instruktora , u którego będę mogła wykupic dokształt
po niezdanym trzecim razie .
więcej na p.w

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 15:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 15:44  
Cytuj
Ja pamiętam swój pierwszy raz.Był 14 luty,było mroźno ,śnieżnie, ale potem było mi już tylko gorąco.
Po całym egzaminie odetchnęłam z ulgą,ze mam to już za sobą.W sumie do samego końca nie wiedziałam,czy oblałam,czy osiągnęłam szczyt.Potem miałam mętlik w głowie, czy wszystko zrobiłam jak należy.Okazało się,ze napięcie było zbędne.Poszło dobrze.Od tamtej pory radzę sobie świetnie,powiedziałabym,że coraz lepiej. Nie wstydzę się,tak jak na początku, nie mam nawet gwałtownych zahamowańchytry


Na mojego guru nie dam namiarów,bo już wypadł z obiegu,ale pewnie znajdzie się ktoś,kto się podzieli wiedzą o dobrym instruktorze od tych rzeczy,abyś w końcu bezstresowo mogła odbyć swój dziewiczy rejs . Życzę powodzenia umiech

I jeszcze jedno: nie bój się, na pewno egzaminator będzie łaskawy i miły, chociaż z drugiej strony te kamerki...mogą onieśmielać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 18:54  
Cytuj
Ja zdająć swój egzamin nawet zapomniałem o kamerach jezyk
ale tak na serio to Moto-Cross i jest miły Pan Guzy umiech
Tłumaczy bardzo dokładnie każdą sytuacje ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 19:03  
Cytuj
mogę polecić pona kutyłę niewiem dokładnie w której firmie jezdzi ale często można go spotkać na placu manewrowym na okulickiego za aldikiem

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 19:57  
Cytuj
Czekolado, mam zatem kilka pytań...
Czy rzeczywiście czujesz się jak profesjonalistka w czasie ostrej jazdy? Czy sprawnie radzisz sobie z drążkiem? Czy utrzymujesz zazwyczaj jedno tempo, czy raczej gwałtownie zwalniasz i przyspieszasz? I... czy zdarza Ci się czasami odbić trochę na lewo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 00:17  
Cytuj
Laki, z drązkiem w ręku, czuję się jak Małysz lecący na swych nartach,Jelena Isinbajewa w skoku na tyczce czy jak Tiger Woods trafiający centralnie w dołek.

Automat w grę nie wchodzi, ponieważ lubię pomieszać drązkiem.Ostra jazda to to, co tygrysy i czekolady lubią najbardziej.Wychodzi mi to sprawnie i bezproblemowo. Na wstecznym czasem muszę, ale za cofką nie przepadam.Z parkowaniem trochę gorzej, ale od tego mam ParkTronic. Ślizgiem najbardziej lubię, ale co miesiąc włącza się ASR....
Na lewo nie śmigam, gdyż instruktor , polecił mi ESP.Stosuję się do zaleceń, gdyż nigdy maska bita nie była i lepiej niech tak zostanie.
Natomiast, kiedy musze ostro przyhamować włącza sie ABS , który mnie k**wa blokuje. Jak widać \"egzaminator\" wyposażył mnie w taki sprzęt,że mogę się czuć jak Christian Ahlmann na swym koniu.
Istotne: nigdy nie jeżdzę po alkoholu, gdyż wtedy wszystkie systemy może SZLAG trafićchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 13:28  
Cytuj
CYTAT
szukam dobrego instruktora , u którego będę mogła wykupic dokształt
po niezdanym trzecim razie .
więcej na p.w


A gdzie robiłś prawko??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »