NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Ciasta i tort na wesele, Ciasta
Posty: 36
Dołączył: 20 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2012r. 14:27  
Cytuj
ja równiez potwierdzam ciastka z city parku bardzo dobre ale zbyt delikatne na wesele ale tort od nich był rewelacyjny natomiast ciasto na stoły tylko motycze długo poleży ładnie wygląda u mnie takie rozwiazanie sprawdziło sie super

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2012r. 14:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd: Stalowa Wólka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 10:32  
Cytuj
W Stalowej Woli polecam Panią Anię zamówiłam i jestem bardzo zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 12:05  
Cytuj
witam umiech Ja na swoim weselu miałam ciasta i tort z ciastkarni Obszyńscy z Biłgoraja. Bardzo dobre placki mają, wszystkim bardzo smakowały. Podaję link: http://www.ciastkarnia-obszynscy.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 15:01  
Cytuj
Cukiernia "Alicja" na Poniatowskiego. Poza tym, że czasami się pomylą i zrobią tort w "negatywie", to w smaku nic dodać, nic ująć umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 17:31  
Cytuj
Motycze, Modliborzyce - cukiernia Pani Łaty, Annopol lub Biłgoraj Byłam na weselach gdzie były ciasta z tych miejscowosći i wszystkie były genialne umiech ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 25 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 21:07  
Cytuj
tylko w city parku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 21:17  
Cytuj
Polecam cukiernie Pączek tam sa pyszne ciasta, ciasteczka i tory jestem wierna tylko tej cukierni od mojego wesela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 22:54  
Cytuj
Ciasta z Motycz są super. Teraz gdy mają swoją cukiernię koło kina Ballada można wszystko sobie obejrzeć i posmakować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 15:48  
Cytuj
a powiedzcie mi ile placków się piecze na wesele? na około 120 osób

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 15:51  
Cytuj
Spytaj narzeczonego o rodzine i pomysl nad swoją. Ja miałem 10 ciast plus 4 rolady( które nie poszły) plus rurki i babeczki plus tort i zostało... A byłem na takim samym i 20 samych ciast dużych było mało.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 20:20  
Cytuj
prowadzę obsługę imprez i to co mogę napisać to biłgoraj na pierwszym niejscu jak cenowo tak i smakowo motycze jest bardzo dobre tylko cena trochę wyższa .reszta taka se ale o smakach i gustach nie rozmawiamy bo każdy może mieć własne zdanie

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2013r. 17:28  
Cytuj
Własnie przed chwilą degustowałam ciasta z Biłgoraja, zamówiliśmy tort i placuszki. Cenowo i smakowo bardzo pozytywnieumiech Teraz tylko pytanie, powielam bo juz pytano aleee też zastanawia mnie ile placków powiniśmy zamówić na wesele w którym weźmie udział 120 osób?
Kucharka, która będzie gotowała wyliczyła że beż gościnników(pudełeczek z ciatem na koniec imprezy) i poprawin wystarczy 6-8 ciast. W cukierni powiedziano mi 10 blaszek po czym inna osoba powiedziała, że 15 w maxie powinno wystarczyc. Zaś koleżanka, która będzie miała ślub tego samego dnia na 150 osób piecze 40 ciast;>
Pomocy!placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2013r. 19:00  
Cytuj
Koleżanka dobra.. słuchaj kucharki i dodaj 3 na rozdanie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Maja 2013r. 19:06  
Cytuj
Liczy sie 1 blacha na 10 osób czyli u Ciebie 12blach I z tego powinno zostać na poprawiny. do tego doliczyć blachy które pojdą do gościnców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 31 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2013r. 19:35  
Cytuj
No i jak na weselu są dzieci to słodkie zawsze schodzi szybko umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2013r. 19:39  
Cytuj
Ale nie ciasta a jakieś babeczki, rurki itp dla maluchów

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2013r. 21:53  
Cytuj
Ja miałam ciasta z Biłgoraja i szczerze polecam. Co do ilości to zamówiliśmy tyle ile nam powiedzieli w cukierni i okazało się że mogłam zamówić kilka blach więcej. Ciasta błyskawicznie ubywało, co było dla mnie dziwne, bo niby na weselach się je mało słodkości. Ale ciasta były pyszne, do tego bajaderki i albo rurki albo babeczki, już dokładnie nie pamiętam. A i chyba najlepsze było to, że każdego ciasta mogłam zamówić po 1/2 blachy więc było różnorodnie. Tort piękny i smaczny, trzy piętra i każde w innym smaku. Polecamgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 22:28  
Cytuj
Ojj to kamień z serca;) Ciesze się że ich wypieki są smaczne, degustowaliśmy je i nie mogę powiedzieć jic negatywnego. Jedno, jedyne zastrzeżenie-masa, ogrom masy. Zdecydowana większość placków posiada zawrotna ilość masy ale taka modajezyk

wisienka1 powiedz proszę ile ciast na ile osób zamówiłaś?
My zdecydowaliśmy się na 13 blach + tort 3 piętra na 120 osób, dobrze to pomyśleliśmy?nie wiem

Z góry dzięki Ci za odpowiedzok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 08:49  
Cytuj
O ile dobrze pamiętam to 8 albo 9 blach na 95 osób(ale jeszcze to sprawdzę bo nie jestem pewna), tort 3 piętrowy który poszedł prawie cały. No i oddzielnie gościnniki dla gości. Mogliśmy zamówić np 3 blachy więcej. Myślę,że powinnaś zamówić co najmniej 12 blach. Ale jest jeszcze kwestia pogody, u nas nie było zbyt gorąco więc poszło dużo ciasta, no ale tego to już nikt nie zgadnieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 22:56  
Cytuj
Tego nikt nie ugadnienie wiem
Zdam relacje po imprezie, która zbliża sie chyba siedmiomilowymi krokami;P i powiem czy decyzja co do ciasta okazała sie trafna czy też cos było nie tak, póki co mogę sobie i innym weselnikom życzyć jedynie udanej zabawyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2013r. 11:05  
Cytuj
zdecydowanie OLCZYK w Nisku

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2013r. 18:26  
Cytuj
jaką ilośc blaszek zlecić do upieczenia ciasta na ok 130 osób (chodzi mi tylko o ciasto które dajemy gościom pod koniec imprezy) ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 23 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2013r. 21:58  
Cytuj
Witam,

Jeśli chodzi o cukiernię na wesele, gorąco polecam Olczyka z niska ma również dwie Katarzynki w Stalowej Woli.
Przed wyborem ciasta pojechaliśmy z narzeczonym do cukierni Pączek do Rudnika nad Sanem aby popytać o ceny o popróbować.
Muszę przyznać że serniki mają bardzo dobre, natomiast pozostałe ciasta nam nie smakowały, raczej podchodzą pod zwykłe masowe ciasta na margarynie jeśli komuś takie odpowiadają ok. Gusta są różne. Dostępny był również stolik z ciasteczkami jednak cena as zabijaumiech Właścicielka, podaje ceny mniej więcej nie za kg.
Miło zaskoczył nas Pan Olczyk z cukierni z Niska, przyjął nas w pracy i poczęstował kilkoma rodzajami ciast ( zaznaczam że nie wziął za to ani grosza) dodatkowo mogliśmy wziąć tort jaki mi się zamarzył wystarczyło zdjęcie z internetu i opis smaku. Ceny za kg ciasta były nieco droższe niż w pączku, ale w rezultacie wyszło nam dużo taniej, ciasto liczył na kg, wszystko rozpisane dowiezione do lokalu. Tort co było dla nas miłym zaskoczeniem przepyszny i cenowo nie 35 zl za kg. ( w Cukierni Pączek podano nam cene ok 600 zł) Za cały tort z 4 części zapłaciliśmy ponad 300 zł. Ciasta pyszne częściowo robione na kremach i bitej śmietanie. Jakością porównywane z jedną z lepszych cukierni w Krakowie w której ceny są dwukrotnie wyższe.
Warto przeliczyć sobie ceny końcowe i popróbować, nie tylko sugerować się opinią publicznąumiech
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 22 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 13:12  
Cytuj
Tort weselny polecam z cukierni w City Parku. Ja chciałam miec na swoim weselu coś świeżego, nietypowego, coś co zachwyci (nie takiego typowego margarynowca). I zachwycił wszystkich tort z sachera o nazwie chyba Charlotte/a już nie pamiętam dokładnie nazwy (delikatna świeża śmietanka, krucha beza, lekki krem). Natomiast ciasta (i kilka rodzajów ciasteczek) zamawiałam z cukierni motycze. Okazało się, ze największą popularnością cieszyły się takie kruche babeczki z masą budyniową i świeżymi owocami. Gdybym mogła cofnąc czas zrezygnowałabym z kilku blaszek ciasta na poczet większej liczby właśnie tych babeczek. Niestety minus jest taki, że sa one stosunkowo drogie. W każdym razie przelicznik blaszka ciasta na 8-10 osób do mnie nie przemawia, zwłaszcza w lecie. Nie oszukujmy się ciasta na weselach nie schodzą, no chyba że wydajemy je gościom na koniec imprezy. jam tak zrobiłam, jednak i tak pozostało poczucie marnotrastwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 20:00  
Cytuj
Najlepsze z Biłgoraja i sami dowiozą ,torty wspaniałe ale można i bliżej z Jamnicy też dobre.air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »