NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
squash,
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2012r. 20:00  
Cytuj
Witam,
czy ktoś z Was może kojarzy czy są w StW jakieś boksy do squasha? Nic na ten temat nie mogę znaleść na sieci i jakoś trudno mi uwierzyć w to, że w 65tys mieście nikt jeszcze w ten sport nie zainwestował,
pozdrawiam

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2012r. 20:00  
Cytuj

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 128
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 08:25  
Cytuj
Niestety chyba nie znajdziesz....to tylko Stalowa. Nawet nie masz odpowiedzi bo co to za dziwna nazwa;) tego sportu, ale trzymam kciuki i bardzo licze, ze zobacze grajacych. Tak niewiele potrzeba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 11:55  
Cytuj
strasznie szkoda. Dziwni mnie to trochę, bo w końcu to duże miasto...
a rzeszów jednak na godzine grania trochę za daleko...

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 19:07  
Cytuj
Jeśli chodzi o sporty "rakietowe" w Stalowej możesz co najwyżej pograć w tenisa (warunki do gry - BDB, ceny też przyzwoite). Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 19:21  
Cytuj
Tak się składa, że traktuje to jako alternatyweumiech
Które miejsce konkretnie polecasz? Najlepiej w zestawie z instruktoremumiech Nigdy nie garłam, więc kilka lekcji "wprowadzajacych" pewnie się przyda

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 29 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 21:31  
Cytuj
Chwilke możesz sobie pograć z kimś na korcie umiech Potem jak sie spodoba do trenera umiech Ja tak miałem umiech Polecam miła atmosfera i wysoki poziom trenerów ;P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 22:22  
Cytuj
wyobrażałam to sobie w odwrotnej kolejnosci - podstawy u trenera, a jak sie spodoba to pozniej z kims rekreacyjnie. Ponieważ mówisz z doswiadczenia to moze i warto sprobowac "po Twojemu"umiech

Może w takim układzie znajdzie się ktoś chetny na wspólne granie? Tylko taki, żeby się nie nudził z nowicjuszemsmiech2

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »