NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Kamerzysta i fotograf na ślub i wesele,
Posty: 1
Dołączył: 26 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 10:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 10:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 13:12  
Cytuj
Wznawiam temat dotyczący dobrego fotografa ze Stalowejumiech. Kogo polecacie???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 14:36  
Cytuj
tez popieram wznowienie tego tematu ponieważ jestem na etapie poszukiwania fotografa???w Internecie znalazłem studia fotograficzne pana Piotrka Radeckiego i Bartłomieja Muszyńskiego, które przypadły mi do gustu. Może ktoś z Was korzystał z usług któregoś z Panów???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 14:52  
Cytuj
Fotograf Foto Mimoza-polecam sama korzystałam z usług i jestem zadowolona z jakości zdjeć ślubnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 15:11  
Cytuj
CYTAT
w Internecie znalazłem studia fotograficzne pana Piotrka Radeckiego i Bartłomieja Muszyńskiego


Ja też słyszałam o nich dużo dobrego, ale przeglądając stronki podkarpackich fotografów natknęłam się też na stronki Mariusza Twaróga i Harmonii Obrazu. Czy ktoś może miał z nimi styczność i mógłby się podzielić opinią?

http://www.mariu(...)e_id=335

http://www.harmonia-obrazu.com/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 17:02  
Cytuj
Iga26 pan Mariusz Twaróg robił zdjęcia na weselu mojej siostry. Wyszły bardzo fajne i była bardzo zadowolona. Poza tym sympatyczny pan ;) Także polecam.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 17:57  
Cytuj
ja mogę polecić Pana Pawła Szwajka
zdjęcia mamy piękne,jesteśmy bardzo zadowoleni z Jego usług,a poza tym bardzo sympatyczny człowiek,dla takich amatorów jak my pozowanie do zdjęć stało się przyjemnością ;)
http://www.photo24.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 31 Sie 2010r.
Skąd: Tarnobrzeg
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
Iga26 pan Mariusz Twaróg robił zdjęcia na weselu mojej siostry. Wyszły bardzo fajne i była bardzo zadowolona. Poza tym sympatyczny pan ;) Także polecam.


zastanawiam się na którym weselu spotkaliśmy się, Para była zadowolona z rezultatów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2012r. 16:11  
Cytuj
CYTAT

zastanawiam się na którym weselu spotkaliśmy się, Para była zadowolona z rezultatów?


To było już jakiś czas temu. Ślub był w klasztorze w Stalowej ;) Bardzo zadowoleni byli i polecają umiech

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 8 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2012r. 20:50  
Cytuj
według mnie najlepszy pan Michalak.moja siostra korzystała miała ślub we wrzesniu i rewelacja.naprawdę zna się na tym co robi.znajdują się na ul.poniatowskiego 19a na przeciwko lidla.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 12:44  
Cytuj
Pomóżcie mi się zdecydować ehh.. bo zachodzę w głowę i zastanawiam się który fotograf będzie lepszy? Paweł Szwajka czy może Mariusz Twaróg? Obaj panowie mają ładne zdjęcia na stronach, pakiety cenowo bardzo podobne, ale nie umiemy się zdecydować, bo z żadnym z nich nie mieliśmy jeszcze przyjemnośc pracować, a więc Pomocy doradźcie coś konkretnego!! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 00:16  
Cytuj
CYTAT


te są niezłe... takie ze smakiem
- ale odniosłam wrażenie, że autor ma jakiś obuwniczo-kończynowo-dolny fetysz;)

KasieQ, chyba jednak ostatecznie musicie sami wybrać - jeśli obaj Panowie mają porównywalne zdjęcia to każdy klient będzie polecał tego, z którym miał do czynienia. Wątpie, żeby ktoś korzystał z usług obu Panów i miał porównanie.

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 08:33  
Cytuj
A Ilona i Paweł?
Ja będe ich brała;P dobre zdjęcia, mili, sympatyczni http://ipfotopl.blogspot.com/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
Pomóżcie mi się zdecydować ehh.. bo zachodzę w głowę i zastanawiam się który fotograf będzie lepszy? Paweł Szwajka czy może Mariusz Twaróg? Obaj panowie mają ładne zdjęcia na stronach, pakiety cenowo bardzo podobne, ale nie umiemy się zdecydować, bo z żadnym z nich nie mieliśmy jeszcze przyjemnośc pracować, a więc Pomocy doradźcie coś konkretnego!! umiech


Jak już wyżej pisałam ja polecam pana Mariusza. Bardzo sympatyczny i bardzo przykłada się do pracy. Siostra była zadowolona i każdemu kto ogląda zdjęcia z jej ślubu podobają się one ;)

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 13 Sty 2011r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 11:22  
Cytuj
Ja polece ze swojego doświadczenia.
http://foto-marek.com

Ten fotograf jest terminowy - nie czeka się długo na zdjęcia jak u innych a i cena rozsądna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
Ja polece ze swojego doświadczenia.
http://foto-marek.com

Ten fotograf jest terminowy - nie czeka się długo na zdjęcia jak u innych a i cena rozsądna.


nie wiem co znaczy rozsądna cena, ale sądząc po zdjęciach to jest pewnie dobry przykład zależności cena=jakość

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 15:48  
Cytuj
Ja polecam siebie www.sp-foto.manifo.com ;D. A tak naprawdę to Ilona i Paweł są w tym bardzo dobrzy oraz tez Pan Michalak www.michalakstudio.pl Bartek Muszyński tez robi świetne zdjęcia tu juz zależy od gustu i tego co Para Młoda oczekuje i za jakie pieniądze bo pewnie ten temat jest najważniejszy jezyk

Po Prostu ja http://www.maxmodels.pl/vinix.html Usługi fotograficzne: -Chrzciny -Imprezy Okolicznościowe -Osiemnastki -Sesje zdjęciowe (Wyłącznie Pań) Kontakt PW ;) Zapraszam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 16:46  
Cytuj
Polecam gorąco Ewe Muszyńską-Burek ... To osoba która robi to co lubi i robi to fenomenalnie umiech jestem bardzo zadowolona z jej usług i z czystym sumieniem mogę ją polecić ... w 100% profesjonalnie i zero skrępowania umiechPiękne zdjęcia i sesje narzeczeńską mieliśmy w cenie umiech http://www.muszy(...)erta.php

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 17:31  
Cytuj
CYTAT
Polecam gorąco Ewe Muszyńską-Burek ... To osoba która robi to co lubi i robi to fenomenalnie umiech jestem bardzo zadowolona z jej usług i z czystym sumieniem mogę ją polecić ... w 100% profesjonalnie i zero skrępowania umiechPiękne zdjęcia i sesje narzeczeńską mieliśmy w cenie umiech http://www.muszy(...)erta.php


Że tak powiem - średnio...bez pasji i odrobiny artystycznego wkładu...ale co kto lubi.

Nie, nie jestem konkurencją umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
zależy od gustu i tego co Para Młoda oczekuje i za jakie pieniądze bo pewnie ten temat jest najważniejszy jezyk


ja wiem czy ten temat jest najwazniejszy?
Ja osobiście wolałabym dopłacić i faktycznie później miec pamiątkę niż zaoszczędzić i patrzeć na zdjęcia wykonane przez osobę z artyzmen porównywalnym do cioci Krysi, wujka Mietka i pani Halinki :szok:

Albo dobry fotograf, albo żaden - a zdjęcia i tak ciocia Krysia będzie robić, więc na jedno wyjdzie...

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 31 Sie 2010r.
Skąd: Tarnobrzeg
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 00:22  
Cytuj
CYTAT
Pomóżcie mi się zdecydować ehh.. bo zachodzę w głowę i zastanawiam się który fotograf będzie lepszy? Paweł Szwajka czy może Mariusz Twaróg? Obaj panowie mają ładne zdjęcia na stronach, pakiety cenowo bardzo podobne, ale nie umiemy się zdecydować, bo z żadnym z nich nie mieliśmy jeszcze przyjemnośc pracować, a więc Pomocy doradźcie coś konkretnego!! umiech


well umiech to może ja pomogę!
zapraszam na kawkę i pogadamy, poznamy się, obejrzysz albumu, ale ludzki wymiar nade wszystko - jeśli będziemy nadawać na wspólnych falach, poczucie humoru będzie zblizone to już niedaleko do decyzji. Na blogu są namiary na mnie - www.mariusztwarog.com - zapraszam, nie gryzę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 06:46  
Cytuj
Polecam Mariusza Twarog kilka krotnie mialem styczność z tym panem i jest profesjonalista w swoim fachu

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 17 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 14:03  
Cytuj
Paweł i Ilona! są genialni w tym co robią. do każdego podchodzą indywidualnie, pełne pomysłów głowy, za każdym razem inny plener - chcą by każda para miała jedyne w swoim rodzaju zdjęcia. każdemu podoba się nasza pamiątka. praca z nimi to czysta przyjemność, gdybym miała jeszcze raz brać ślub to tylko z nimi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
Paweł i Ilona! są genialni w tym co robią. do każdego podchodzą indywidualnie, pełne pomysłów głowy, za każdym razem inny plener - chcą by każda para miała jedyne w swoim rodzaju zdjęcia. każdemu podoba się nasza pamiątka. praca z nimi to czysta przyjemność, gdybym miała jeszcze raz brać ślub to tylko z nimi umiech


Haha, pracujesz z nimi, że wiesz, że do każdego podchodzą indywidualnie? Sry, że się nie powstrzymałem, ale jak widzę takie nachalne wychwalanie na forach, to aż mnie...

No ale ja nie o tym. Nie będę tu rzucał nazwiskami fotografów itp. Zarejestrowałem się by o coś spytać. Mianowicie w październiku biorę ślub i większość spraw załatwia moja narzeczona, która oznajmiła mi niedawno, że za fotografa zapłacimy prawie 2500 zł.
Nie żebym nie doceniał pracy, ładnych zdjęć etc. Ale czy to nie jest dużo jak na Stalową Wolę? Znajomi w zeszłym roku płacili 1,5 tys. z jakąś foto-książką w gratisie.
No i teraz nie wiem, nie chcę znów wywoływać napięć w związku, nie żebym oszczędzał itp. Ale nie daję czasem robić z siebie barana? W końcu różnica spora, a zdjęcia były naprawdę ładne.
Ile mniej więcej wynosi stawka rynkowa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 18:17  
Cytuj
Hm jak na moje oko (a tez teraz jestem w trakcie poszukiwań fotografa i kamerzysty), to troche przesada z tą ceną. My ograniczyliśmy się do 2000tys. bo taka jest średnia na rynku stalowowolskim/. Oczywiście dwóch fotografów, więcej zdjęc w fotoalbumach i na plytach generuje wyższe koszta. Ale my mamy standardowy pakiet z duzym fotoalbumem i miescimy się w 2tysiącach. Może twoja narzeczona wybrała jakąs straasznie droga firme i trzeba dopłacić też za sesję w studio (bo takie zdjęcia sa najdroższe)


A czy ktoś zna kamerzystę Roberta Radzika? W Piksarze kręci dwóch kamerzystów, a ja szukam jednak jednego kamerzysty. Może ktoś zna sprawdzonego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »