NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
Jam Sesion - Ulanów, Koncert
Posty: 1
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 21:23  
Cytuj
Niedawno odkryłam fajną rzecz co prawda chyba to było chyba pierwszy raz kiedy to organizowali. W Ulanowie w hotelu zorganizowali Jam Sesion - a dla mnie to fajna impreza z możliwością wypromowania młodych talentów i szansą pokazania się ludziom. Trafiłam tam bo usłyszałam reklamę w Leliwie nie spodziewałam się za dużo a byłam bardzo zaskoczona. Niesamowity klimat, młoda dziewczyna o świetnym głosie, masa ludzi.
I teraz organizują to drugi raz. Piszę o tym ponieważ informacja o takiej imprezie czasem nie dociera do zainteresowanych. Tym razem ma być ma być rockowo wiec moje klimaty. więcej informacji znajdziecie chyba na stronie ja widziałam plakat i wybieramy się tam ze znajomymi bo to fajna okazja do pogadania, wypicia "soku" i posłuchania dobrej niekoniecznie komercyjnej muzyki. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 21:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 21:38  
Cytuj
Chyba jedzie reklamą i chyba to nie ten dział,więc chyba nadaje się to chyba w kosz. sciana
Stronę przynajmniej osoba mogłaby chyba podać smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2229
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 21:48  
Cytuj
Reklama dzwignią handlu.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 21:54  
Cytuj
Kalineczka, fajnie że przekazujesz nam informacje o tym, co do nas nie dociera. Chyba się skuszę i zawitam na Dżam Seszyn. Szczególnie mnie urzekłaś swoją młodością oraz świetnym głosem. I masą ludzi, rzecz jasna.

"Trafiłam tam bo usłyszałam reklamę w Leliwie, nie spodziewałam się zbyt dużo"

Chyba większość nie spodziewała się zbyt dużo, dlatego każdy olał wiejską potańcówkę. Była tam "masa" ludzi. Tak dużo ludzi, że na kolejną przytupankę zakładasz konto żeby zrobić reklamę. Super. Od jutra namawiam znajomych do pogadania w Ulanowie, wypicia "soku" i posłuchania dobrej i nie koniecznie komercyjnej muzyki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »