NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
olej mobil1 10w40,
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 22:08  
Cytuj
Lucky bo czasami po jazdach z abs, esp, asr i im podobnym mam ochote wsiasc w dzikusa którego sterowaniem jestem ja. Nie zrozumiesz tego

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 22:08  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 22:17  
Cytuj
Jacek, w czym problem? Rojax jest czynny codziennie od 9 do 17.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 22:43  
Cytuj
CYTAT
Panowie, zauważyłem że z samochodami obchodzicie się delikatniej niż z własnymi penisami. Podniecacie się paliwem, olejami, ilością samochodów, żarówkami, oponami, uszczelkami, felgami, cylindrami, fotelami, filtrami, mocą, prędkością, skóra, welur, spalanie, chuje muje... Przecież auto to narzędzie, coś co ułatwia komunikacje z miejsca A do miejsca B. Czy brudne czy czyste, czy ładne czy brzydkie, czy odpala na mrozie od cyka czy przez czas spalenia fajki to jest jeden wielki CH*J. Samochód to takie samo gówno jak zmywarka, telewizor czy zapalniczka. Służy nam codziennie nie po to aby fascynować się jego pracą i działaniem, ale po to, aby przemieścił naszą leniwą dupę w dane miejsce. .


Od podniet są inne rzeczy niż paliwo,opony-ale to kwestia gustu.zarumieniony
Jeśli samochód jest też narzędziem pracy to musisz o niego zadbać.
Nie posmarujesz-nie pojedziesz.Nie fascynuję się jego pracą,ale nie byłbym zachwycony,że kiedy chcę go odpalic a tu doopa blada...
Zmywarka go nie zastąpi...smiech2
Swego czasu zimą Maluchem przyjeżdżałem do pracy jako jeden z nielicznych.Palił na pyk.
Druga sprawa-Nie po to wybuliłem na niego tyle kasy,aby zajechać go a w środku mieć chlew.
Przecież bydło w nim nie jest transportowane do rzeźni.Ani kartofle.potluczony
Co do cen olejów,jak i innych akcesorii.Raz kupiłem parę bzdetów w sklepie w Rozwadowie.Myślałem że będzie taniej.Potem na stacji paliw,przy okazji tankowania,okazało się że przepłaciłem o 1/4.Oszczędziłem po byku...placze
Osobiście oleje,filtry i inne pierdoły kupuję ze znajomym wspólnie w necie.Wychodzi taniej,nie muszę ruszać "pupci" i specjalnie kombinować jak się "zerwać" z roboty.Wymiana 2-3 razy w roku co 10 tysięcy km.Lotos Semisyntetic 10W40.plus wszystkie filtry.

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 08:44  
Cytuj
Panowie, podniecacie się oszczędnością na oleju 50, czy 60 złotych. Zastanówcie się, oszczędność na rok czasu, lub na powiedzmy 15 tys. km, przecież to śmieszne dywagacje. Chłopie, lej taki olej króry spełni maksymalnie wymagania twojego samochodu, a nie kieruj się oszczędnością. Ja leję od 11 lat, Mobil1 5W30, lub 5W50, bo taki spełnia wymogi mojego Opla i nie dolewam grama na 15 tys. jazdy na gazie. Jak wymieniałem rok temu uszczelkę pod głowicą, to mechanik był zdziwiony,że w cylindrach jeszcze widać honowanie, ale takie jest zużycie silnika przy dobrym oleju, jak mi zacznie brać olej to wimienię go na innej lepkości, ale dobry i dalej do przodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
Kolego jeśli chodzi Ci o Mobil Super 2000 10W40 półsyntetyk to najtaniej bo coś około 85 pln za 4L w hurtowni \"Magi\" ostatnio kupowałem do swojego złomika. Myślę że to nie wygórowana cena.


A na okulickiego w budynku ZBR jest jak dobrze pamietam po 75 zl i jest taniej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
Kolego jeśli chodzi Ci o Mobil Super 2000 10W40 półsyntetyk to najtaniej bo coś około 85 pln za 4L w hurtowni \"Magi\" ostatnio kupowałem do swojego złomika. Myślę że to nie wygórowana cena.


A na okulickiego w budynku ZBR jest jak dobrze pamietam po 75 zl i jest taniej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 10:21  
Cytuj
Mobil Super 2000 10W40 półsyntetyk 5L 92zl w Nisku hurtownia Zbimar na ul.Szklarniowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 14:16  
Cytuj
Tak jak koledzy pisali najtaniej w ZBR Mobil super 2000 placilem 67zł za 4 litry : )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
Panowie, podniecacie się oszczędnością na oleju 50, czy 60 złotych. Zastanówcie się, oszczędność na rok czasu, lub na powiedzmy 15 tys. km, przecież to śmieszne dywagacje. Chłopie, lej taki olej króry spełni maksymalnie wymagania twojego samochodu, a nie kieruj się oszczędnością. Ja leję od 11 lat, Mobil1 5W30, lub 5W50, bo taki spełnia wymogi mojego Opla i nie dolewam grama na 15 tys. jazdy na gazie. Jak wymieniałem rok temu uszczelkę pod głowicą, to mechanik był zdziwiony,że w cylindrach jeszcze widać honowanie, ale takie jest zużycie silnika przy dobrym oleju, jak mi zacznie brać olej to wimienię go na innej lepkości, ale dobry i dalej do przodu.

Skoro lubisz maksymalnie spełniać swojego samochodu i nie lubisz oszczędzać kasy(50 zł.to dla Ciebie pryszcz)to dlaczego jeździsz tylko Oplem a nie Bentleyem?co
Tam dostajesz dożywotnią gwarancję i o nic się nie musisz martwić.
Polecam zmianę autka.
I dlaczego oszczędzasz jeżdżąc na gazie?Zakamuflowane skąpstwo?
Lejesz olej najlepszej jakości,to dlaczego nie tankujesz V-Powera tylko jakiś propan-butan.potluczony
Brak logicznego i konsekwentnego postępowania.

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
Mobil Super 2000 10W40 półsyntetyk 5L 92zl w Nisku hurtownia Zbimar na ul.Szklarniowej


To lepiej via allgro jezyk Taniej i jeszcze do domu przyniosą potluczony

np. http://alleg(...)033.html po 88 zł za 5 l

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 15:36  
Cytuj
No i standardowo zaczyna się to, co społeczeństwo lubi najbardziej. Zaglądanie drugiemu do kieszeni. Jusek, ja nie jeżdże Bentleyem, nie tankuję teź V-Powera. Ale leje olej taki jak mam lać. Nie pytam o cenę. Jak jestem głodny to kupuję chleb nie patrząc ile on kosztuje. Na Bentleya mnie nie stać, ale na olej jak najbardziej. Kupowałeś kiedyś wódkę na stacji benzynowej? Sądze, że nie raz. Wiesz ile przepłaciłeś...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 11:29  
Cytuj
OLEJ MOBIL SUPER 2000 10W/40 4+1=5L mam w cenie za 88zł (diesel albo benzyna) filtry też posiadam. Przy większych ilościach duże rabaty

Generalnie wszystkie oleje w tak dobrej cenie. Jak coś to pisać: toxic86_(at)_o2.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 13:22  
Cytuj
dzieki za pomoc smiech2 kupilem w ZBR, za 4l zaplacilem 73zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 10:17  
Cytuj
Jak ktoś szuka tego oleju to widziałem w gazetce tesco na promocji od 1 marca w cenie 65zeta oile sie nie myle.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 10:30  
Cytuj
Ja jak miałem opelki to lałem GM 10W40, wtedy chyba płaciłem 75 zł za 4 literkiumiech i nie powiem złego słowa o tym oleju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
Ja jak miałem opelki to lałem GM 10W40, wtedy chyba płaciłem 75 zł za 4 literkiumiech i nie powiem złego słowa o tym oleju.


Lałem to do Lanosa 1.6 i w zimie palił ładnie przy -25 i nawet go nie żarł.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »