NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
olej mobil1 10w40,
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:23  
Cytuj
wiecie moze gdzie moge kupic tanio olej mobil1 10w40??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:25  
Cytuj
w tanim sklepie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:28  
Cytuj
Chyba Ci chodzi o Mobil Super 2000 10W40 półsyntetyk?
Bo Mobil 1 to syntetyk.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:29  
Cytuj
dokladnieuśmiech kiedys w tesco byla dobra cena na niego teraz jest po 129zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:36  
Cytuj
To wkoncu ten olej to syntetyk czy pol???

http://www.sklep(...)048.html

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:37  
Cytuj
Nie patrz aż tak specjalnie na markę oleju tylko na jego specyfikacje i parametry, tylko nie jakiś tescowy, bez przesadyumiech
Dużo tańszy (bo mniej reklamowany w mediach) jest Elf Competition STI 10W40. Coś około 70-80 zł za 4 litrowy baniakumiech

Motul, Valvoline to są dobre oleje.

Szukaj Valvoline max life 10W40, ale łatwo nie znajdziesz.

A do czego i jaki przebieg? (nie stan licznika)

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:37  
Cytuj
polsyntetyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:40  
Cytuj
golf 3 1.9D przebieg he pewnie z 500tys ma przejechaneuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:44  
Cytuj
Jeśli silnik jest suchutki, ma dobrą kompresję, nie bierze oleju to kup jakikolwiek tańszy ale w miarę markowy półsyntetyk (nie jakiś lidlowy)ale jeśli jest już to nie pierwsza młodość to możesz zejść do 15W40 i lać minerał i trochę częściej go zmieniać.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
ale jeśli jest już to nie pierwsza młodość to możesz zejść do 15W40 i lać minerał i trochę częściej go zmieniać.


No proszę Cię ... Już lepiej zezłomować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 19:55  
Cytuj
no nie przesadzaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 20:03  
Cytuj
Olej można lać taki jaki zaleca/dopuszcza producent.
A niektórzy kierowcy po prostu przesadzają z jakością.
Sam znam ludzi, którzy lali kiedyś do polonezów, maluchów itp. półsyntetyki a nawet syntetyki myśląc, że to zdziała jakieś cuda na silniku... a kończyło się na tym, że lały spod każdej możliwej uszczelkiumiech
Założę się, ze taki Golf 1.9d spokojnie ma dopuszczony minerał do użytku.
Jeszcze 20-30 lat temu większość samochodów jeździła na minerałach ewentualnie na półsynt. bo takie wtedy były w użytku.

Ja sam jeżdżę na półsyntetyku 10w40 (doładowana benzyna) bo taki jest dopuszczony przez producenta i nic się nie dzieje.
Odpala bez problemu w ostatnie mrozy, cicho chodzi i nie zużywa go nadmiernie.

Ważniejsza jest częsta wymiana. Ja to robię co 10tys. a nie co 15 jak to producent dopuszcza.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 20:08  
Cytuj
Panowie, jak zwykle rozwijacie się i dwoicie w temacie motoryzacji, zajebista pożywka dla Was. Zaraz Kosmal napisze o świecach i paliwie z Orlenu, mufka swoje mega inteligentne herezje wysnuje, Jacek o tym że codziennie grzeje samochoód na obwodnicy przed wyjazdem na miasto (Jacek, masz dużo czasu na codzień). A kolega chce wiedzieć tylko jedno: GDZIE TANIO !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
Kolega chce wiedzieć tylko jedno: TANIO !!!


Hurtownia olejów, filtrów itp. w Trzebini, ul. Dworcowa 11, woj. Małopolskie.

Bardzo tanio (sam przy okazji tam kupuję) ale chyba jazda 235 km w jedną stronę nie satysfakcjonuje kolegi?

Na miejscu w STW ceny widzę wyrównane.
Nawet ta niby hurtownia Magi koło Halmaru w porównaniu z tą "moją" trzebińską jest zajebiście droga.

P.S.
Magi dla wymagających nie polecam, bo wybór mają kiepski a oleje tylko jakieś takie b. popularne.
Valvoline czy Moltul to chyba nawet nie wiedzą co to jest.
Jak sie gościa pytałem o Motul to nie dość, ze nie mają to się spytał czy ja to chcę do motoru?umiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 20:25  
Cytuj
Ja w swoim fordzie 1.6 16V z 93r mialem lany polsyntetyk. Tak mi polecil mechanik ktoru przez 10lat tym autem sie zajmowal. (przeglady, rozrzady, wymiana oleju, itp)

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 18 Lis 2010r.
Skąd: z nienacka ;)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 20:36  
Cytuj
Hurtownia Łożysk i smarów w Nisku, zaraz za mostkiem ktory jest za wiaduktem kolejowym w lewo na tzw Sopocie , tam maja oleje i Filtry wiec śmiało mozna kupic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
Sam znam ludzi, którzy lali kiedyś do polonezów, maluchów itp. półsyntetyki a nawet syntetyki myśląc, że to zdziała jakieś cuda na silniku... a kończyło się na tym, że lały spod każdej możliwej uszczelkiumiech


Czasy maluchów minęły. A mityczne poglądy pozostały ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 20:52  
Cytuj
najtaniej proponuje hurtownia na przemyslowej na przeciwko centrum!!!!!!! zaoszczedzisz nawet do 30 zeta w zadnych tesco czy innych nie kupuj odradzam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 20:58  
Cytuj
umiech)))))


Panowie, jak zwykle rozwijacie się i dwoicie w temacie motoryzacji, zajebista pożywka dla Was. Zaraz Kosmal napisze o świecach i paliwie z Orlenu, mufka swoje mega inteligentne herezje wysnuje, Jacek o tym że codziennie grzeje samochoód na obwodnicy przed wyjazdem na miasto (Jacek, masz dużo czasu na codzień). A kolega chce wiedzieć tylko jedno: GDZIE TANIO !!!



Lucky luck ma racje pyta sie gdzie i tyle...a tu wydumki..a golf..a 500 tys..a tamto..

Pyta sie tylko o NAMIAR!!!

ja osobiscie kupuje w auto carsie budynek ARKA wychodzi taniej niz w magi(przemyslowa)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 21:00  
Cytuj
u magi jest tanio. Ja do 3 aut leje w/w mobila i po prostu na allegro brałem od importera. koszt 30% nizszy cena rynkowa. Tylko trzeba szukać sklepu a nie kogos kto sprzedaje lewy olej bo i takie widzialem przypadki że w podrobionej bańce był lotos najtańszy.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 21:31  
Cytuj
Panowie, zauważyłem że z samochodami obchodzicie się delikatniej niż z własnymi penisami. Podniecacie się paliwem, olejami, ilością samochodów, żarówkami, oponami, uszczelkami, felgami, cylindrami, fotelami, filtrami, mocą, prędkością, skóra, welur, spalanie, chuje muje... Przecież auto to narzędzie, coś co ułatwia komunikacje z miejsca A do miejsca B. Czy brudne czy czyste, czy ładne czy brzydkie, czy odpala na mrozie od cyka czy przez czas spalenia fajki to jest jeden wielki CH*J. Samochód to takie samo gówno jak zmywarka, telewizor czy zapalniczka. Służy nam codziennie nie po to aby fascynować się jego pracą i działaniem, ale po to, aby przemieścił naszą leniwą dupę w dane miejsce. Autor pyta wyraźnie: gdzie kupi TANIO. W dupie zapewne ma czy to jest dobry olej czy nie, ma być TANIO. Odpowiedź nasuwa się jedna! Nigdzie nie kupisz tanio. Bo nawet jak będzie tanio, to powiesz, że jest drogo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 21:37  
Cytuj
Laki,no i spier***łeś chłopakom podnietę, a mialo być tak pięknie... umiech
Co jak co, mentalność ludzka jest taka,że nigdy nikomu nie będzie tanio.Najlepiej,żeby usługodawca, czy sprzedawca dopłacił klientowi,że ten wogóle raczy korzystać z jego usług, czy szanownie zawitać w progi jego sklepu....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 21:41  
Cytuj
Lucky to i dlatego napisałem gdzie najtaniej. Aczkolwiek warto w życiu chociaz raz przebudowac jakieś auto z duszą ( do wczesnych lat 90)

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 21:46  
Cytuj
Jacek. Ale po co? Przebudowywałeś kiedyś monitor z kolorowego na czarno-biały? Tylko po to aby cofnąć się do lat 90. ? Albo mając dziś telefon komórkowy wypieprzałeś z niego aparat fot. po to aby się cofnąć do czasów Alcatela?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 21:56  
Cytuj
Kolego jeśli chodzi Ci o Mobil Super 2000 10W40 półsyntetyk to najtaniej bo coś około 85 pln za 4L w hurtowni "Magi" ostatnio kupowałem do swojego złomika. Myślę że to nie wygórowana cena.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »