NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Dwór Galicja w Brandwicy ,
Posty: 14
Dołączył: 24 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 09:41  
Cytuj
[cytat]To na czym byłeś i pod jaka ksywą, kryptoreklama. Drugi login Mysz. popr. Jacek[/cytat

DO: Jacek, nie było w moim poście ani słowa nieprawdy, kilka miesięcy temu robiłam tam chrzciny dziecka, mam zdjęcia, nie pracowałam, nie pracuję i mało prawdopodobne, że kiedykolwiek będę tam pracować, nie mam nic wspólnego z właścicielami - nie jestem ich rodziną,dobrą znajomą, koleżanką czy co tam jeszcze możesz podejrzewać - więco o jakiej kryptoreklamie Ty piszesz? To że ip komputera takie samo jak z posta powyżej to dlatego że używam komputera mojego brata - nie słyszałam, że nie wolno - a własne zdanie chyba moge mieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 09:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 09:46  
Cytuj
Moje zdanie jest takie - styl amerykański, chyba właściciel bywał w USA.
Troche zbyt ciemno - dużo brązów w wystroju. Krzesła metalowe. Dobrze że dają stroiki na wesela bo urodą nie grzeszą te krzesła.
Zbyt blisko głównej ulicy i nie ma ogrodzenia - dzieci trzeba pilnować. I ten żwir - tylko buty można niszczyć.
Brak pokoi do wynajęca.

Ogólnie wizualnie OK - zwłaszcza jak się porówna do pozostałych lokali typu Sezam.

Proszę pamiętać, że ile ludzi tyle gustów i opinii. Radzę zainteresowanym pojechać zobaczyć salę i zjeść obiad - zobaczą wystruj i sprubuja jedzenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 11:57  
Cytuj
CYTAT
Moje zdanie jest takie - styl amerykański, chyba właściciel bywał w USA.
Troche zbyt ciemno - dużo brązów w wystroju. Krzesła metalowe. Dobrze że dają stroiki na wesela bo urodą nie grzeszą te krzesła.
Zbyt blisko głównej ulicy i nie ma ogrodzenia - dzieci trzeba pilnować. I ten żwir - tylko buty można niszczyć.
Brak pokoi do wynajęca.

Ogólnie wizualnie OK - zwłaszcza jak się porówna do pozostałych lokali typu Sezam.

Proszę pamiętać, że ile ludzi tyle gustów i opinii. Radzę zainteresowanym pojechać zobaczyć salę i zjeść obiad - zobaczą wystruj i sprubuja jedzenie.


Ale bzdury!!! Styl amerykański buahahaha... Właściciele Sezamu też kupe czasu siedzieli w USA... no a styl? Bez komentarza jaki jest "Styl" w Sezamie.To jest zwykły eklektyzm. Nie ma wogóle spójności, no i cały Sezam przypomina wczesnego Wałęsejezyk

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 12:03  
Cytuj
Nastezji
Proszę pamiętać, że ile ludzi tyle gustów i opinii.
Radzę zainteresowanym pojechać zobaczyć salę i zjeść obiad - zobaczą wystruj i sprubuja jedzenie.

Trzeba czytać ze zrozumieniem!!! - wypowiedz swoje zdanie a nie kretykuj innych.
Wolność słowa jeszcze istnieje!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
szy
szy
szy
Posty: 24
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2012r. 23:24  
Cytuj
Wystrój elegancki, obługa naprawdę sprawna - byłam na weselu i zarezerwowałam swoje wesele w tym właśnie lokalu.
Szczerze? Po wizycie na weselu w tym lokalu - żadne inne miejsca nawet nie wchodzą w rachubę, jeśli chodzi o porównanie - drugiego takiego lokalu NIE MA narazie w Stalówce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 15 Wrz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 11:14  
Cytuj
Witam, chętnie odsprzedam termin przyjęcia weselnego, które miało się odbyć 30 sierpnia 2014 roku w Dworze Galicja znajdującego się w Rzeczycy Długiej. Proszę o kontakt na e-mail kaluniaa20_(at)_o2.pl Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 12:06  
Cytuj
Dwór Galicja jest najlepszym lokalem na przyjęcia w Stalowej Woli. NIe słuchajcie negatywnych opinii innych ludzi, tak jak napisał kolega wyżej, najlepiej pojechać tam i zobaczyć jak to wygląda wszystko i jak smakuje. Pomyślcie..... jakby ten lokal był taki do niczego, to były by wolne terminy na przyjęcia a tak to ludzie zamawiają z rocznym lub 2letnim wyprzedzeniem. Pozatym np. w dworze w Dwikozach jest trochę drożej za osobe ale jedzenie jest okropne, w innych restauracjach stoly gości weselnych swieca pustkami. Taka prawda!! a w dworze galicja jest wszystko dopilnowane!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 17:20  
Cytuj
Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Mam zarezerwowany termin na 30 sierpnia 2014 rok (sala 130 osób) i nie odsprzedaję żadnego miejsca!!



CYTAT
Witam, chętnie odsprzedam termin przyjęcia weselnego, które miało się odbyć 30 sierpnia 2014 roku w Dworze Galicja znajdującego się w Rzeczycy Długiej. Proszę o kontakt na e-mail kaluniaa20_(at)_o2.pl Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »